Maxi Enduro

Kojeg bi u garazu i zasto


  • Total voters
    241

seki22

Well-known member
Ispricavam se ako sam koji preskocio.
Slijedece motore nisam stavio u anketu jer ih vise nema na trzistu(bar tako mislim)
Honda Varadero 1000
Suzuki V-Strom 1000
Aprilia Caponord 1000
 
Moj izbor je BMW, jednostavno zato jer imam stariji model i nevjerojatno sam zadovoljan njime.
Što se tiče Yamahe 1200 Super Tenere, mislim da nema smisla stavljat je u anketu pošto se vrlo malo zna o tom motoru.
 
CvJeTiC said:
Moj izbor je BMW, jednostavno zato jer imam stariji model i nevjerojatno sam zadovoljan njime.
Što se tiče Yamahe 1200 Super Tenere, mislim da nema smisla stavljat je u anketu pošto se vrlo malo zna o tom motoru.
a jesi probao išta drugo, barem sjesti i gurati ugašeno?
 
moj izbor:

za cestu: ducati
za teren: ktm
za mix ceste i terena: opet ktm

btw, vidio sam u jamaha temi da je objavljena cijena za novu super tenere -  :lolcry: :lolcry: :lolcry: :lolcry:

ne znam jel ova anketa stavljena zato što kupuješ motor i neodlučan si, ili onako, čisto da se piše po forumu...
ako kupuješ, zajebi ankete i kupi onoga koji se TEBI najvise sviđa...




 
jolly the roger said:
a jesi probao išta drugo, barem sjesti i gurati ugašeno?

Slušaj trollu, ne kuzim zasto se stalno zapikavaš bez razloga u ljude ali ti mogu reć da meni možeš eventualno zapiknuti svoj prištavi nos u dupe.
 
CvJeTiC said:
Moj izbor je BMW, jednostavno zato jer imam stariji model i nevjerojatno sam zadovoljan njime.
Što se tiče Yamahe 1200 Super Tenere, mislim da nema smisla stavljat je u anketu pošto se vrlo malo zna o tom motoru.

Ajde stavi sliku tog ljepotana :hehehe:

A moj izbor je... 990adv
 
CvJeTiC said:
Moj izbor je BMW, jednostavno zato jer imam stariji model i nevjerojatno sam zadovoljan njime.
Što se tiče Yamahe 1200 Super Tenere, mislim da nema smisla stavljat je u anketu pošto se vrlo malo zna o tom motoru.

Po mnogima imaš sreće da imaš najbolji model...1150 i 1200 nisu tak dobri....ajde još 1150 prolazi.... (y)

lb said:
moj izbor:

za cestu: ducati
za teren: ktm
za mix ceste i terena: opet ktm

btw, vidio sam u jamaha temi da je objavljena cijena za novu super tenere -  :lolcry: :lolcry: :lolcry: :lolcry:

Sviđa mi se kak razmišljaš..... :mrgreen:

Iako bi kod mene u garaži, u idelnim uvjetima jedan boxer bio obavezno....

 
Moj izbor nisi stavio u anketu a to je HONDA VARADERO 1000. Ko Ti veli da HONDE nema na tržištu???TOP MOTO cijena 92 770,00 kn. Imam frenda u Samoboru koji je s njom obišao lani cijeli Balkan do Turske bez ikakvih problema .  (y)
 
glasao za mulitstradu, ali za teren bi uzeo 990adv R :D

bmw mi je isto super ali je "dosadan"
 
CvJeTiC said:
Slušaj trollu, ne kuzim zasto se stalno zapikavaš bez razloga u ljude ali ti mogu reć da meni možeš eventualno zapiknuti svoj prištavi nos u dupe.
hvala, ali ne hvala. btw nos mi nije nikad bio prištav. a ne zapikavam se nikad bez razloga, nego uvijek kad vidim nekakvo dijeljenje pameti od ekipe koja se u motore razumije onoliko koliko pročita u motopuls katalogu :wink:
 
makazica said:
Sviđa mi se kak razmišljaš..... :mrgreen:
Iako bi kod mene u garaži, u idelnim uvjetima jedan boxer bio obavezno....

I kod mene bi se u idealnim uvjetima nasao jedan boxer, ali imao bi 4 kotaca i turbinu  :wink:
 
mladen59 said:
Moj izbor nisi stavio u anketu a to je HONDA VARADERO 1000. Ko Ti veli da HONDE nema na tržištu???TOP MOTO cijena 92 770,00 kn. Imam frenda u Samoboru koji je s njom obišao lani cijeli Balkan do Turske bez ikakvih problema .  (y)
Da u pravu si  (y)
Sad mi je malo glupo stavljat varadera u anketu ili....
 
jolly the roger said:
hvala, ali ne hvala. btw nos mi nije nikad bio prištav. a ne zapikavam se nikad bez razloga, nego uvijek kad vidim nekakvo dijeljenje pameti od ekipe koja se u motore razumije onoliko koliko pročita u motopuls katalogu :wink:

To sto si ti samodopadni idiot i glavni troll ovdje ne mjenja na činjenici da si me napao bez razloga, da me vrjeđaš bez razloga, samo zato jer sam na zahtjev autora ove ankete napisao zasto sam glaso za BMW. Bez da sam na bilo koji način rekao da je BMW uber motor i time pogodio tvoj veliki napuhani ego koji je izgleda kontra tvom pimpeku.

EOD