Maxi Enduro

Kojeg bi u garazu i zasto


  • Total voters
    241
Frgich said:
I mene bas zanima dal ce to biti prikazano u Milanu ili je neka cimalica, ali da je ta klasa veliki potencijal to je tocno  (y)

@ manch a kaj se negdje pisalo o novom malom Stromu, jer nisam bas u toku sa novotarijama  :wink:
Nije još ništa nigdje objavljeno ali mislim da bi bilo vrijeme za malo promjena zar ne? malo ojačani i upicanjeni to mi je tiha patnja!!  :mrgreen:  (y)
 
Zanimljivo.....ne zaboravimo i prošli Dakar kad je Aprilia postigla značajan uspjeh i sa 450 twinom....

(y)

Evo ti Yamaha killera....a možda i KTM dobije poštenu konkurenciju....

Svaka čast za Apriliu.
 
Nisam probal niti jednoga :palacdolje: , ali sam siguran da niti jedan nije niti do koljena Stelviu :mrgreen:
Živio Stelvio :jiggie: :jiggie:
 
Frgich said:
Evi friska info(bar za mene) Aprilia ce izbaciti putni enduro od 750 cc i nakon toga od 1200, bit ce prvi prikazan na Eicmi, zanimljivo  :wink:


http://www.advrider.com/forums/showthread.php?t=564573

:slinavac:

evo ovo bi vec moglo proci.. 
oduvijek su mi bili fora njihovi enduro modeli...

mogla bi aprilia tu uzeti veliki komad kolaca ktm-u ako se gospoda ne udostoji izbaciti malog adv-a.
ja ga kupim najvj. ako bude izgledao ovako pa nek se hebu oni..  :mrgreen:


samo sam skeptican malo radi sve one elekronike koju su nabili oko tog agregata...  :?
a opet imao sam tuarega 125 pa sam navikao na to da vise ne radi nego radi.  :LOL:
 
mladen59 said:
POŠTIVAM!!! To je Tvoj izbor ko i moj Varadero!!!!!   (y) Pustimo sad rally KTM, njegov vozač je
prošao paklene kondicione i fizičke pripreme za onakve zahtjevne vožnje (večina nas te uvjete nebi prošla ni na nekoj puno lakšoj croserici , pri tome ne mislim na duljinu puta) (y) (y)

Pa rally i nije za većinu, nego one koji žive takav način života, te ljude
koji su spremni preuzeti velik rizik. Točka. Ja imam svega dva-tri frienda
ovdje koji su uopće zainteresirani za bilo kakvu neasfaltiranu vožnju, tako
da mi je jasno da će 99,9% kupaca takvih motora biti samo na asfaltu.
E sad, mislim da je ova anketa potpuno promašena i besmislena, jer
pokušava spojiti nespojive karaktere ljudi koji se projiciraju kroz njihove
pristupe vožnji i nije za očekivati nikakav objektivan rezultat. Jednostavno,
tko vozi Hondu glasat će za Varadero, tko vozi BMW za GS-a i slično, a da
pri tome nisu ni probali bilo što drugo... Nisam ni ja, samo znam što mene
zanima, a to nije cestovna krstarica. I to nema veze sa kilogramima. Tko
voli cestu, vozit će se po cesti štogod vozio, tko vozi makadam ići će na
njega vozio KTM, BMW, Yamahu...
 
AnteK said:
Pa rally i nije za većinu, nego one koji žive takav način života, te ljude
koji su spremni preuzeti velik rizik. Točka. Ja imam svega dva-tri frienda
ovdje koji su uopće zainteresirani za bilo kakvu neasfaltiranu vožnju, tako
da mi je jasno da će 99,9% kupaca takvih motora biti samo na asfaltu.
E sad, mislim da je ova anketa potpuno promašena i besmislena, jer
pokušava spojiti nespojive karaktere ljudi koji se projiciraju kroz njihove
pristupe vožnji i nije za očekivati nikakav objektivan rezultat. Jednostavno,
tko vozi Hondu glasat će za Varadero, tko vozi BMW za GS-a i slično, a da
pri tome nisu ni probali bilo što drugo... Nisam ni ja, samo znam što mene
zanima, a to nije cestovna krstarica. I to nema veze sa kilogramima. Tko
voli cestu, vozit će se po cesti štogod vozio, tko vozi makadam ići će na
njega vozio KTM, BMW, Yamahu
...

Vise manje je tako, kupit ce si onoga koji ga vizualno najvise privuce i naravno bude u okviru financija  :wink:

Na drugo boldano bih dodao da se neki od spomenutih motora moze jako lijepo voziti van ceste u stand up-u a neki radi konfiguracije tanka bas i ne(kao Strom npr)  :bicikler:
 
Frgich said:
Na drugo boldano bih dodao da se neki od spomenutih motora moze jako lijepo voziti van ceste u stand up-u a neki radi konfiguracije tanka bas i ne(kao Strom npr)   :bicikler:

I ne samo tanka, nego širine sica, položaja sjedenja, čvrstoće ovjesa,
bla, bla... Na nekima to ide da ne osjetiš, drugi te "smotaju ko Panta pitu."  :wink:
 
AnteK said:
I ne samo tanka, nego širine sica, položaja sjedenja, čvrstoće ovjesa,
bla, bla... Na nekima to ide da ne osjetiš, drugi te "smotaju ko Panta pitu."  :wink:

NIsam zelio ulaziti u detalje, al lepo si to sročio  :mrgreen: , bas ko Panta pitu  :wink:
 
Frgich said:
Evi friska info(bar za mene) Aprilia ce izbaciti putni enduro od 750 cc i nakon toga od 1200, bit ce prvi prikazan na Eicmi, zanimljivo  :wink:


http://www.advrider.com/forums/showthread.php?t=564573

Vrlo zanimljivo  (y)
 
AnteK said:
Pa rally i nije za većinu, nego one koji žive takav način života, te ljude
koji su spremni preuzeti velik rizik. Točka. Ja imam svega dva-tri frienda
ovdje koji su uopće zainteresirani za bilo kakvu neasfaltiranu vožnju, tako
da mi je jasno da će 99,9% kupaca takvih motora biti samo na asfaltu.
E sad, mislim da je ova anketa potpuno promašena i besmislena, jer
pokušava spojiti nespojive karaktere ljudi koji se projiciraju kroz njihove
pristupe vožnji i nije za očekivati nikakav objektivan rezultat. Jednostavno,
tko vozi Hondu glasat će za Varadero, tko vozi BMW za GS-a i slično, a da
pri tome nisu ni probali bilo što drugo... Nisam ni ja, samo znam što mene
zanima, a to nije cestovna krstarica. I to nema veze sa kilogramima. Tko
voli cestu, vozit će se po cesti štogod vozio, tko vozi makadam ići će na
njega vozio KTM, BMW, Yamahu...
POTPIS!!!  (y)
 
Glasa san za gs-a jer mi je s vremenom posta tiha patnja. U planu mi je putovat sa motorom i to većinom asfaltiranim cestama. Ako me put navede na nekakav makadam ne zelim biti na nekom fjr-u a osim toga mi Enduro paše zbog građe. Kojim se može bolje skakat i izvodit pizdarije, ne interesira me. Ktm mi je ruzan do boli, kao i varadero kojeg nema na listi. Yamaha je tek za probat ali cijena...
Bmw ima sve sta zadovoljava moje potrebe jedino ce se kasica morat malo duze punit. 
 
cosmic said:
Glasa san za gs-a jer mi je s vremenom posta tiha patnja. U planu mi je putovat sa motorom i to većinom asfaltiranim cestama. Ako me put navede na nekakav makadam ne zelim biti na nekom fjr-u a osim toga mi Enduro paše zbog građe. Kojim se može bolje skakat i izvodit pizdarije, ne interesira me. Ktm mi je ruzan do boli, kao i varadero kojeg nema na listi. Yamaha je tek za probat ali cijena...
Bmw ima sve sta zadovoljava moje potrebe jedino ce se kasica morat malo duze punit. 
Nevjerojatno!!!
Kao da san ja pisa.Jedino mi varadero nije bas toliko ruzan.
 
seki22 said:
Nevjerojatno!!!
Kao da san ja pisa.Jedino mi varadero nije bas toliko ruzan.
Biće zato jer san bija na 4 lit pive.  :mrgreen:
 
seki22 said:
Nevjerojatno!!!
Kao da san ja pisa.
Jedino mi varadero nije bas toliko ruzan.

Evo ja u Splitu radim već 4 mjeseca i primječujem taj vaš mentalitet čim neki glavonja uzme nešto to uzima pola grada. Nadasve su zanimljivi su oni retardirani ćelavci na Burgmanu pun ih je grad nosi se bijela nike trenerka noge preko volana i zada neka kokoš bez zubiju iz okolice Sinja.

Tako da je sigurno neki prika kamatar uzeja BMW GS-a i to je najbolji motor. (y)
 
PetarXTR said:
Evo ja u Splitu radim već 4 mjeseca i primječujem taj vaš mentalitet čim neki glavonja uzme nešto to uzima pola grada. Nadasve su zanimljivi su oni retardirani ćelavci na Burgmanu pun ih je grad nosi se bijela nike trenerka noge preko volana i zada neka kokoš bez zubiju iz okolice Sinja.

Tako da je sigurno neki prika kamatar uzeja BMW GS-a i to je najbolji motor. (y)
I sta da sad covik rece.Nista jer mi iz ST-a budemo bannirani isti sekund ako uzvratimo na ovakve izdrkotine.
Ovako bi ti reagira i da je u pitanju Super tennere samo bi jos ubacia Joku u sve to.
Zalosno je to da ovakve stvari prolaze odi u "ozbiljnom" dijelu foruma a neke se bannira za manje ispade u birtiji  :palacdolje:
 
PetarXTR said:
Evo ja u Splitu radim već 4 mjeseca i primječujem taj vaš mentalitet čim neki glavonja uzme nešto to uzima pola grada. Nadasve su zanimljivi su oni retardirani ćelavci na Burgmanu pun ih je grad nosi se bijela nike trenerka noge preko volana i zada neka kokoš bez zubiju iz okolice Sinja.

Tako da je sigurno neki prika kamatar uzeja BMW GS-a i to je najbolji motor. (y)
Di si ti pročita da san ja reka da je to najbolji motor?? Ne prdekaj puno i biraj riči ubuduće.
 
  Od navedenih motora u moju garazu  stavljam samo BMW GS.  A zasto?  Pa zato da mi ne kisne na ulici...
 
A Strom je kao cigo bio vani na kijametu jel  :mrgreen:
 
ak zaprav hočemo, fali onda i Transalp koji je u gabaritima ME 8)