MC "PAKLENI VOZACI" - Lukavac, BiH, 15.-17.05.2009

Added to Calendar: 15-05-09, 16-05-09, 17-05-09

Ibiza

Administrator
MC PAKLENI VOZACI - BiH
15.-17.05.2009.

11. Moto Susreti - Jezero Modrac, Lukavac - BiH

Info:    +38761731903  Ejub
          +38761291142  Walker
          walker.bih @ gmail.com
 
ajmo ljudi kakve detaljnije informacije,kakav je plan i program,jer mislimo doc nas par tucepljana! :mrgreen:
da se znamo organizirat,sta cemo i kako! :misli:
 
48 sati rock&rolla i motora

11 jubilarni moto susret
Nastupaju:
IRINA KAPETANOVIC & STORM (BIH)
DO-BEND (BIH)
SVETI GRAL (SRB)
AC/DC (CRO) i jos mnogobrojni bendovi

Vrijeme: 15 h

Cijena ulaza: 5 km


Bilo je zakon prošle godine samo da kiše nebude kao lani  :mrgreen:  (y)



 
A kakav je ovo bend AC/DC (hrvatski)  :misli:  Trazio sam po netu ali nisam pronasao  :)  Najvjerovatnije dolazim iz Doboja ako okupim ekipu. Pozz
 
brzina said:
A kakav je ovo bend AC/DC (hrvatski)   :misli:   Trazio sam po netu ali nisam pronasao   :) 
Ja mislim da su to Problemchild imaju momci i website,svirali u Orasju na susretima u petak 01.05.2009
 
zeto said:
ako stignem, naiđem....


ajd zeto pa da i tebe upoznam  (y)

brzina said:
A kakav je ovo bend AC/DC (hrvatski)   :misli:   Trazio sam po netu ali nisam pronasao   :)  Najvjerovatnije dolazim iz Doboja ako okupim ekipu. Pozz

Druže ide vjerovatno i nas par iz Gračanice zajedno pa te čekamo  :wink:
 
Jel ide ko iz ZG-a prema dole ? Ako ide nek mi se javi na pp, trebal bi jednom dečku odnijeti jaknu. ako nije problem.
 
Bend je iz Zagreba,zovu se Problem child-tribute band AC/DC
website www.problemchild.com.hr
Ovom prilikom pozdrav Vrbi i ekipi od Ćade iz Orašja
 
Posavac said:
Bend je iz Zagreba,zovu se Problem child-tribute band AC/DC
website www.problemchild.com.hr
Ovom prilikom pozdrav Vrbi i ekipi od Ćade iz Orašja
Ćado, prijatelju!
Puno te pozdravljaju "problematična djeca" i naravno svu ekipu iz Orašja i šire!!!
Eto vidim da će na ovom susretu biti ludo (skoro ko i kod Vas :LOL: :LOL: :LOL:) i da je provod zagarantiran!
Naime moram samo napomenuti da mi (PROBLEM CHILD) NE sviramo na ovom susretu :mrgreen: već vjerojatno neki drugi AC/DC cover band iz RH.
No sigurni smo da  budu dobro prašili, jer ko svira  AC/DC sigurno je lud i nabrijan (y)
Dakle još jednom pozdrav svima koji dođu u Lukavac, da se dobro provedu i sretno vrate kući!
Svako dobro želi Vam PROBLEM CHILD! (y) (y)
Rock on...
 
bio sinoć na susretu, pa nabacim i par sličica......

piva 2KM iliti 1€

upad 2,5km za bikere i 5km za pješake......

samo mi žao što i danas nemogu biti tamo.......
 
evo vratio sam se i ja ,i mogu reći da je motorijada definitivno prošla u najboljem redu i sve super,samo ovo za upad mi nije jasno ja i frend na motoru i morali platiti 10 KM ulaz  :misli: ,možda je 5 KM po osobi a ne po motoru ,ili je neko tutnuo pare u svoj džep,al nebitno ,ta 2,5 eura mi ništa neznače,kad je provod bio predobar  (y) 8)
 
....glavna atrakcija je bila prilikom nestanka struje..... :)    Ma super sve proslo,svaka cast organizatorima,domacinima,gostima.....