MC "PAKLENI VOZACI" - Lukavac, BiH, 15.-17.05.2009

Added to Calendar: 15-05-09, 16-05-09, 17-05-09

EEEE bilo je ekstra... stvarno, upoznao sam ljude, da sam se osjećao kao u seriji lud zbunjen normalan!!  :LOL: Dvije mi se stvari nisu dopale, ništ previše al ono, prva nije mi baš bilo cura  :misli: pa di se cure kriju u lukavcu  :LOL: ???... i druga DRVAAAAAAAA!!!  :cijpadrva: :cijpadrva: pa nije bilo drva  :shock: ,, što neznači da nije bilo vatre u kampu  :mrgreen: ,, snašli smo se.. teško i mukotrpno, al snašli smo se; Btw pozdrav dečkima iz tuzle kojima se i imena ne sjećam i posebnom dvojcu iz Slavosnkog  broda vlasniku GPX boje kiki karamele  :LOL: i vrbi na kinezu.. btw pozdrav vrbi i njegovoj ovčici bobo.  :LOL: :LOL: (y) ako Bog da života, zdravlja, i barem 20 KM u džepu  :LOL: evo  nas i sledeće godine.  :jiggie:
 
Rider On The Storm said:
evo vratio sam se i ja ,i mogu reći da je motorijada definitivno prošla u najboljem redu i sve super,samo ovo za upad mi nije jasno ja i frend na motoru i morali platiti 10 KM ulaz  :misli: ,možda je 5 KM po osobi a ne po motoru ,ili je neko tutnuo pare u svoj džep,al nebitno ,ta 2,5 eura mi ništa neznače,kad je provod bio predobar  (y) 8)


meni su rekli 2,5km da je upad,al mi ga nisu naplatili.....

prešao 350km u oba smjera........

evo sličica od petka:

 
e stvarno mi je žao što nisam mogao doći navečer zeto da upoznam tebe,al tako je ispalo da stvarno nisam mogao prije 14 sati u subotu  :(   Ali nadam se na nekom motosusretu se vidimo već  (y)
 
budemo se vidjeli već......možeš ti i kod nas navratiti na neki motosusret....... (y)
 
pozdrav organizatorima suset je bio jako mnogo dobar, samo nismo znali da je jezero zagađeno pa smo morali noge ici oprat sa vodom pa se ispricavam za one kojima je smetalo nase hodanje u gaćama.
vidimo se i nagodinu  (y)
 
upravo tako, dobar susret i sljedeci put stavite neko upozorenje  :mrgreen:
a wrba imali su i sta vidjeti  :mrgreen: (y)
 
Susret je bio kao i obično dobar šteta samo jezrske vode sve čestitke pozdrav Čivijama,Scorpionima i ekipi doktor,deba,hot,boja, i..........  (y)
 
wrba said:
pozdrav organizatorima suset je bio jako mnogo dobar, samo nismo znali da je jezero zagađeno pa smo morali noge ici oprat sa vodom pa se ispricavam za one kojima je smetalo nase hodanje u gaćama.
vidimo se i nagodinu  (y)

OVČICA BOBOOOOOO!!!!!! DI JE OVČICA BOBO????  :LOL: :jesus: :jesus:
 
Meni je bilo extra  (y)  a za zavrsnicu u Plazi bajkeri MC Gradina su napravili lom  :piva: :dance:  nikada u zivotu se bolje nisam provela..... Svaka cast organizatorima,gostima.....ako Boga da vidimo se opet naredne godine a u svakom slucaju i na nekoj od narednih motorijada  :)
Pozz
 
:biker: :biker: :biker:Ambijent je kao i sve ostalo za 5,a ako tako dobro mislite raditi i u buduće ozbiljno razmislite o većem prostoru.Mi iz Slavonskog Broda (bilo nas je veliki broj)čestitamo domačinima :cool: :bananalove: :bananapivo: :peace:
 
članova MK Brod - Slavonski Brod uvijek i svuda
 
i još par fotki
 
i još par, i dost za sad
 
Darko!,a gdje su ti one slike iz drugog kuta??  :mrgreen: