MC "PAKLENI VOZACI" - Lukavac, BiH, 15.-17.05.2009

Added to Calendar: 15-05-09, 16-05-09, 17-05-09

:ubikomp:ej,bog faco,skitao se pa nevidjeh do sada tvoje pitanje.Nisam je stavio upravo zbog tebe,preblizu si stajao onoj lijepoj djevojci pa reko da se poštedim muka oko objašnjavanja kako nije namjerni zajeb.Nadam se da ideš u Prnjavor???
 
BEŠO - SB said:
:ubikomp:ej,bog faco,skitao se pa nevidjeh do sada tvoje pitanje.Nisam je stavio upravo zbog tebe,preblizu si stajao onoj lijepoj djevojci pa reko da se poštedim muka oko objašnjavanja kako nije namjerni zajeb.Nadam se da ideš u Prnjavor???
i ja se nadam da ću ići,a ti bi mogao "zaboraviti" ponjeti fotoaparat koji put! :mrgreen:
 
zeto said:
i evo, nakon dugo vremena, kao po obicaju da laki kaze koju.
susret u lukavcu je bio odlican, i sve po ps-u.
no jedna mi se stvar ne svidza, ulaz je jako nizbrdo i dosta problema imam da obuzdam intrudera u masi, ha ha ha
prevrno mi se kad sam izlazio u nedelju, h aha

trebalo bi da se ulazi na stari ulaz, najbolji je bio, uvijek, i da se sredi pristup jezeru. ili definitivno veci kamp.

no par gresaka moram navesti:
pored ulaza
i ti jebeni bonovi, uvijek ostane bruka po dzepovima, i tako da kasnije mogu dupe samo obrisat, a i za toga su mali
te najgora stvar, svake godine pustaju onu djecu cigancice da ulaze, a ujutru dan osvane bez dosta stvari.
tako i ovaj put mnogi su ostali bez stvari, a mi smo samo jednu jaknu morali otkupiti od te iste djece za 10km, da nam je donesu, jer su dokumenti i kljucevi bili u jakni, mog druga.
grupa iz srbije je ostala bez kaciga, i tako,
kada bi se zabranio ulaz toj djeci, za koje se zna da uvijek preve probleme, bilo bi dosta opustenije.

eto, to je od mene za paklene, i upozorenje svima da se cuvaju ovih stvari ubuduce.
bio sam na svim njihovim susretima, i svaki put je to kvarilo motorijadu do bola.
 
fudo-lacki said:
i ti jebeni bonovi, uvijek ostane bruka po dzepovima, i tako da kasnije mogu dupe samo obrisat, a i za toga su mali

ti bonovi su svugdje a ovo boldano i jest glavni razlog uvodjenja bonova :mrgreen:..malo para od ulaza pa da se jos koja para slije u dzep
 
gastajbarter said:
ti bonovi su svugdje a ovo boldano i jest glavni razlog uvodjenja bonova :mrgreen:..malo para od ulaza pa da se jos koja para slije u dzep
brate zadnje dvije godine sam slabije po susretima, a prije nije bilo tako bar u bosni.
od 1997 sam po susretima, a na paklenim, bio sam na svakim.
sad ne stizem na mnoge pa neznam, al vjerovatno je svugdje.
i u kladnju, pored tuzle sad sam bio, placo u kesu, u kesu, kad odjednom kad se napih oce bonove,
ujutro po dzepovima opet 10eura u bonovima, jebo ih bon :palacdolje: