MC VUKOVI - Livno (BiH), 06.-08.08.2010.

Added to Calendar: 06-08-10, 07-08-10, 08-08-10

eto stigao i ja kuci ..do sad najbolji susret sta sam dozivio pive bilo ko u potocima drustva,klubova  ajaooo neznam sta da kazem .....vukovi svaka cast sljedece godine dolazim mada sjekire padale.. (y) (y) (y)
nemam ni jednu primjedbu do jaja ste ;) samo tako nastavite
jos jednom skidam KAPU !!!!!! (y) (y) (y) (y)
 
..jedan od jačih susreta ove godine   (y)
evo nekakvih fotkica od Petka i Subote  :D

http://pozezani.hr/forum/index.php?topic=307.0
 
VRHUNSKIIIIIII !!!!!!!!

nema se više šta reć osim "Da je bilo malo manje popit u subotu  :LOL: :LOL: !! "
 
Pozdrav Vukovima  (y)

Ovakav susret kada se doživi onda se odma pribilježi i za sljedeću godinu  (y)
 
evo par slika....
 
....
 
fenomenalna voznja/cesta do dole, susret vrlo ugodan ... ali necu vas previse hvalit, mogli bi ljudi posmilit da vas i volim :belj:
 
odlično sam se proveo,taj susret definitivno ima neku svoju karizmu.što se tičr same organizacije,mislim da bi zbog sve većeg broja i motorista i ljudi sa autima trebali uložiti dodatne napore na osiguranje protoka prometa, u kamp i iz njega.takođe i koji wc više nebi škodio,ovo su samo moja skromna zapažanja i nebi htio da to neko protumači u negativnom kontekstu.što se tiče njihovog kluba mislim da funkcionira na jednom vrlo visokom nivou.ljepi pozdrav iz sl.broda i do skorog viđenja. (y)
 
E pa Vukovi, svaka čast !  :naklon: teško da se može bilo šta naći za popravit.
Kad sam vidio onoliku gomilu motora, odmah mi je palo na pamet da tu neće bit spavanja od pucanja do dugo u noć. Ali, onolika razina kulture i mira u kampu se
uistinu rijetko viđa ! Spavao sam kao bebica !  :bebica:  (y)
Neću kudit ni one paćenike koji su točili pivo, namučili su se bogami!
Vidimo se dogodine !
 
susret je bia vrhunski

misto odlično, ekipa odlična
 
netijak said:
VRHUNSKIIIIIII !!!!!!!!

nema se više šta reć osim "Da je bilo malo manje popit u subotu  :LOL: :LOL: !! "

brate ponosan san na tebe
 
sljedeće godine se vidimo opet ako bog da zdravlja i sriće  (y), puno hvala na svemu od Crazy Wolfsa vidimo se u Gospiću  :wink:
 
braćo vukovi,a što reći!!
od prve minute do odlaska,ne na nivou nego vrhunski obavljen party
svaka vam čast i ono što je sigurno,dogodine opet kod vas pa makar i na trepavicama

još jednom jedno veliko,veliko hvala na svemu !!!
 
Motorijada u Livnu je zakon!
Stvarno je sve bilo vrhunski. Nadam se da ću doč i dogodine.
Pozdrav ekipi iz Livna!  (y)
 
Vukovi svaka cast  (y) Ocekivao se dobar susret ali ovo je puno vise od dobrog. (y) Nema se tu sta pisati... Cista desetka (y)
 
Pozdrav Vukovima od MK Županja, stvarno ste nas lijepo ugostili i da ne hvalim dalje...ko nije bio treba otić.. :piva: