MC VUKOVI - Livno (BiH), 06.-08.08.2010.

Added to Calendar: 06-08-10, 07-08-10, 08-08-10

a evo kako smo se lipo družili u petak a slika od subote naveče nemam puno iz čisto objektivnih razloga
 
Evo da vas i ja malo pohvalim!! :jesus:Bilo je odlično,i puno dobre ekipe i sve ukupno nezaboravno (y)...vidimo se do godine,a prije toga kod nas na Korčuli sad brzo,pozdrav!!! :cool:
 
MEGLA said:
eto stigao i ja kuci ..do sad najbolji susret sta sam dozivio pive bilo ko u potocima drustva,klubova  ajaooo neznam sta da kazem .....vukovi svaka cast sljedece godine dolazim mada sjekire padale.. (y) (y) (y)
nemam ni jednu primjedbu do jaja ste ;) samo tako nastavite
jos jednom skidam KAPU !!!!!! (y) (y) (y) (y)
sa ili bez maje?
 
Svaka čast na gostoprimstvu,lokaciji, druželjubivosti ljudi u gradu koji nisu motoristi i njihovoj strpljivosti na naše hirove i i bahatosti tih dana od četvrtka do ponedjeljka sve je bilo i više nego 5+ HVALA vam Vukovi u ime klubova  MK Winnersi - Croatia i MK Vještice - Ogulin (y)
 
sve pohvale  :D ....... šta reči više nego što je rečeno  :mrgreen: kako je ketty rekla vrh vrhova  (y)
pozdrav od MK Veterani Split, vidimo se i dogodine  :mrgreen:
 
Neće Vukovi više nažalost raditi winter party.  :( Tako mi je rečeno.
 
Kaubojka said:
Neće Vukovi više nažalost raditi winter party.  :( Tako mi je rečeno.
Da, mozda Vukovi nece praviti ali zato su tu nasi Vetrani koji ce ga praviti... (y)
 
zizosb said:
Da, mozda Vukovi nece praviti ali zato su tu nasi Vetrani koji ce ga praviti... (y)

naravno  :mrgreen: , očekujemo vas sve 09.10.  (y)