MC "VUKOVI" - Livno, BiH 07.08.-09.08.2009.

Added to Calendar: 07-08-09, 08-08-09, 09-08-09

eo pozdrav i od ČAPLJI, vratili se nakon mini turneje sretno... , susret opet bio fantastičan, ljudi pun k..., cijena piva fenomenalna- ne znam kako to uspijevaju, drugo i nije bitno...još da nije bilo kiše na odlasku, eo par slika, prvo s puta i iz Sinja
 
zele_tg said:
onda si naisa na sve neke pametne,na kuci pise moto vec godinama,tu skrenes i jedan jedini put je koji vodi do partija,ako su svi drugi nasli onda to nije problem vukova nego tvoj vlastiti.
Zele,Zele mani se komentara....svi smo mi lijepo i lako našli kamp,u njemu se lijepo družili i zabavili ali kad se htjelo malo do grada oko 22-23 sata iz i u kamp je bilo nemoguče...i nije to bio samo moj problem jer u tom slučaju bi bio glup,okolna polja i poljski putevi bili su puni auta i motora koji u stvari i nisu znali pravi izlaz,nije nas bilo 5-10,nas je u autima i na motorima bilo bar 200,a to već je problem jer svskoj možebitnoj pomoći u tim trenucima prilaz je bio nemoguć...osim tog detalja sve drugo je zaista OK.
 
T-T said:
A kuleni se zaboravili prijaviti (valjda zbog :piva:) ali da se zna da su bili:

Uglavnom, susret je bio super kao i prethodnih godina, upoznali smo babuididu (y)još da nas nije kiša ispratila - do Kupresa.

Pozdrav Vukovima od Cool'n Riders!

DIDA I BABA potvrduju da su KULENI bili jer smo bili sator do satora i ujedno pozdrav od  DIDE I BABE (y) (y)
 
A sada da konacno i sluzbeno zahvalimo M.C. VUKOVIMA  na  dobrodoslici i ugodnom fruzenju susret za dugo pamcenje mislim da ce nam ovo biti susret ubuduce pod MUS jer to se nemoze opisati to se mora dozivjeti  a sada posebna zahvala APETU  i njegovoj familiji na gostoprimvstvu. Pozdrav i veliko hvala vlasniku kafice JOU na dobrodoslici i nadasve ispracaju jer prije odlaska smo bili kod njega i tamo su nas decki iz M.K. LIVNO pocastili sa poznatim livanjskim cevapima jos jednom velika hvala i pozdrav do nekog iduceg susreta  (y) (y) (y) (y) (y)
 
molila bi ako iko ima sliku moga :starac: kad je vozio po LIVMU i kampu onu lutku na napuhavanje t.j. njegovu ljubavnicu jer dosta vas ga je slikalo pa neka neko stavi sliku daq je mogu skinuti za ARHIVU :misli: :D :misli: (y) (y) (y)
 
Pozdrav svima... ma susret je bio za 5! Dobra zabava... dobri ljudi... dobra muzika... KULENI? žal mi je kaj se nismo sreli... ali koliko je ljudi bilo, nije ni čudo...
 
Ajme, kako nam je bilo lijepo. Hvala Vukovima na gostoprimstvu, hvala na NAJBOLJEM grahu od svih grahova na moto susretima, hvala ekipi iz Ljubuškog na najboljem špeku (meni) i pršutu (Prpi)...  :misli: hmmm kaj još... Pozzz susjedima iz Splita, baš ste dragi! Pozz Babi i Didi! Pozzz Nike i tebi, a i tebi Munja  8) I to bi bilo to.
 
babaidida said:
molila bi ako iko ima sliku moga :starac: kad je vozio po LIVMU i kampu onu lutku na napuhavanje t.j. njegovu ljubavnicu jer dosta vas ga je slikalo pa neka neko stavi sliku daq je mogu skinuti za ARHIVU :misli: :D :misli: (y) (y) (y)

Evo jedne:
 
babaidida said:
DIDA I BABA potvrduju da su KULENI bili jer smo bili sator do satora i ujedno pozdrav od  DIDE I BABE (y) (y)

Hvala također pozdrav iz Osijeka!
 
MK Osijek se vratio kući. Komentar susreta i svega oko toga... HVALA VAM!!!!!!!! (y)
 
babaidida said:
A sada da konacno i sluzbeno zahvalimo M.C. VUKOVIMA  na  dobrodoslici i ugodnom fruzenju susret za dugo pamcenje mislim da ce nam ovo biti susret ubuduce pod MUS jer to se nemoze opisati to se mora dozivjeti  a sada posebna zahvala APETU  i njegovoj familiji na gostoprimvstvu. Pozdrav i veliko hvala vlasniku kafice JOU na dobrodoslici i nadasve ispracaju jer prije odlaska smo bili kod njega i tamo su nas decki iz M.K. LIVNO pocastili sa poznatim livanjskim cevapima jos jednom velika hvala i pozdrav do nekog iduceg susreta  (y) (y) (y) (y) (y)

Sve stoji, a da nadodam još kako su i svi oni koji i nisu u klubu, domaći ljudi i stanovnici Livna, okolice, civili.... Svi su toliko bili domaćinski raspoloženi da je bilo za ne povjerovat. Cijeli grad,cjela okolica je nas bajkere jednostavno.... Ma nemam rječ kojom bih to sve opisao (y) Svima vama, ali baš svima :naklon: :naklon: :naklon: :naklon:
 
Za one koji su na FACEBOOKu fotke ...
http://sl-si.facebook.com/photo_search.php?oid=68632614043&view=all
 
uz sve nevolje u Livnu, Vukovi su najjaci. a osmi putnik je zakoooooon  :mrgreen:

bilo i ostalo nezaboravno!!!!!!!!!!!!!!!!!