MC "VUKOVI" - Livno, BiH 07.08.-09.08.2009.

Added to Calendar: 07-08-09, 08-08-09, 09-08-09

Kako bi to bilo da nebude i koja kritika?????Veliki propust organizatora je katastrofalno loša organizacija prometa od glavne ceste do kampa,za vrijeme prometnog kolapsa Bogu treba zahvalit što nije trebala intervencija hitne ili vatrogasaca,a poseban doživljaj je bila safari vožnj okolinom kako bi se izašlo iz kampa...ipak čemo to oprostiti i MK "VUKOVIMA" reči hvala za sve učinjeno i ponuđeno.
 
BEŠO - SB said:
Kako bi to bilo da nebude i koja kritika?????Veliki propust organizatora je katastrofalno loša organizacija prometa od glavne ceste do kampa,za vrijeme prometnog kolapsa Bogu treba zahvalit što nije trebala intervencija hitne ili vatrogasaca,a poseban doživljaj je bila safari vožnj okolinom kako bi se izašlo iz kampa...ipak čemo to oprostiti i MK "VUKOVIMA" reči hvala za sve učinjeno i ponuđeno.
MC VUKOVI  :wink:

kad sam ja odlazio iz kampa promet je usmjeravala policija i vrlo brzo i sigurno sam izisao na glavnu cestu .... 8)
 
Rocker said:
MC VUKOVI  :wink:

kad sam ja odlazio iz kampa promet je usmjeravala policija i vrlo brzo i sigurno sam izisao na glavnu cestu .... 8)
....neosporavam da je stvar kasnije normalizirana ali ono što sam ja iskusio zajedno sa Spličanima,Omiškim gusarima ,masom nepoznati bikera i velikim brojem automobilista to stoji kao i ono što sam dosada rekao(dobronamjerno da nebude zabune).....
 
Pozdrav svima,
zelim se stvarno zahvaliti svima koji su nas posjetili. Zao mi je ako smo nekoga povrijedili a greske jebi ga desi se .Znas kako je malo prometne kulture nama livnjacima bi stvarno trebalo preporuciti.I na zalost desilo se  "prometni kolaps". Takvi smo mi livnjaci...
Nadam se da ste se dobro zabavili i da se vidimo uskoro na drugim susretima.

HVALA SVIMA
 
8 dana turneje zavrsili u livno.  8) provela se odlicno, bambus bio dobar :mrgreen: vidla dragih prijatelja, cak se i isplesala malo i pohvale uglavnom  (y) iako smo se gubili po centru livna trazeci nekakvu tablu kamo  :LOL: ali snasli smo se. ako bog da, do iduce godine  (y)
 
Samo 2 riječi....  NEMA DALJE!  (y)

P.S. SVAKA VAM ČAST,pogotovo ljudima na gostoprimstvu kako na motorijadi, tako i u gradu!
 
party je bija cista petica,eto me i dogodine ako bog da (y)
veliki pozdrav vukovima i jos jedamput hvala na svemu (y)
 
MK Moto cb Pula, MK Hornets Vodnjan i MK Skunks Pula stigli doma. Veliko hvala Vukovima na gostoljubivosti i na izvanrednoj organizaciji ovog susreta. Vidimo se na nekom drugom susretu. Pozdrav (y)
 
Nama bilo ludilo..  :D :D  Fala Vukovima na gostoprimstvu  (y) (y) , Nikoli što nam je ladija tortu..  :tortica:
Želin van svima puno zdravlja, dobre ceste  :biker:  i što više šege.. :joy:
..slika nešto malo, nije se imalo kad..  :mrgreen:

 
Ovo je definitvno jedan on najboljih susreta u regiji,počevši od broja ljudi,gostoprimstva,cijena,hrane...
Vidimo se svakako i dogodine  (y)

 
za organizaciju sve pet,jedino u tolikoj gužvi nedostatak konobara, čak su i gosti morali uskakat...
 
Kažu ljudi 168 prijavljenih klubova  (y) (y) (y)
 
yetty said:
Kažu ljudi 168 prijavljenih klubova  (y) (y) (y)

A kuleni se zaboravili prijaviti (valjda zbog :piva:) ali da se zna da su bili:

Uglavnom, susret je bio super kao i prethodnih godina, upoznali smo babuididu (y)još da nas nije kiša ispratila - do Kupresa.

Pozdrav Vukovima od Cool'n Riders!
 
BEŠO - SB said:
....neosporavam da je stvar kasnije normalizirana ali ono što sam ja iskusio zajedno sa Spličanima,Omiškim gusarima ,masom nepoznati bikera i velikim brojem automobilista to stoji kao i ono što sam dosada rekao(dobronamjerno da nebude zabune).....
onda si naisa na sve neke pametne,na kuci pise moto vec godinama,tu skrenes i jedan jedini put je koji vodi do partija,ako su svi drugi nasli onda to nije problem vukova nego tvoj vlastiti.