MC "VUKOVI" - Livno, BiH 07.08.-09.08.2009.

Added to Calendar: 07-08-09, 08-08-09, 09-08-09

bit cu mozda malo nepristojan... STANKOVCI I LIVNO su kod mene ZIHER... kod BURETA MORAM DOC a u LIVNU branim sa ekipom iz TROGIRA prvo mjesto u povlacenju konopa, tak da deckovi VJEZBAJTE!!! :neznam:  :bilder: :hura:
 
cobRRa said:
bit cu mozda malo nepristojan... STANKOVCI I LIVNO su kod mene ZIHER... kod BURETA MORAM DOC a u LIVNU branim sa ekipom iz TROGIRA prvo mjesto u povlacenju konopa, tak da deckovi VJEZBAJTE!!! :neznam:  :bilder: :hura:

:misli: :misli: :misli: :misli: :misli: :misli: :misli: :misli: :misli: :misli: :misli: :misli:
 
cobRRa said:
bit cu mozda malo nepristojan... STANKOVCI I LIVNO su kod mene ZIHER... kod BURETA MORAM DOC a u LIVNU branim sa ekipom iz TROGIRA prvo mjesto u povlacenju konopa, tak da deckovi VJEZBAJTE!!! :neznam:  :bilder: :hura:

pa sta te i tamo moram naci i kod bure i kod vukova nedolazim nigde :D :D (y) (y)
 
kao i svake godine,dolazimo,svaki put je bolje i bolje...
djelić od lani...http://www.mk-neretvanskigusari.com/livno1.htm
 
Pozdrav svima, MK Osijek dolazi malo do vas :wink:
 
tradicionalno vam u posjetu dolaze i brodske ČAPLJE, ovaj susret se ne propušta ni pod razno...prošle godine je bio dernek totalni....i glavu i gaće sam izgubio, show, pripremite pivaaaa( svaka čast na cijeni -1KM - RESPECT)
  (y) (y) (y)
 
konasno dolaze  i  DIDA I BABA  pripremite crnjaka zbog BAMBUSA  pozdrav svim vukovima a naravno i VUCICAMA (y) (y)
 
Mnogi stari i poneki novi prijatelji iz Slavonskog Broda dolaze u Livno.Na nekoliko zadnjih susreta jedna od važnijih tema je razgovor o obaveznom odlasku VUKOVIMA,dakle očekujte DANE SLAVONIJE U LIVNU...
  MOLIM PLAKAT ILI PROGRAM ŠTO PRIJE
 
BOK EKIPA,
Draga i ja obavezno dolazimo! Pitanje organizatoru.. trebala bi nam jedna soba sa subote na nedjelju, mozda u nekom privatnom smjestaju.