MC "VUKOVI" - Livno, BiH 07.08.-09.08.2009.

Added to Calendar: 07-08-09, 08-08-09, 09-08-09

cobRRa said:
mora doc barem da mi pokaze gdje kupuje sir a usput nek popije koju. :wink:

(y)  doće baraba je to nije njemu problem na zadnjem vozit do livna  (y) jeli tako zele barabo  :jesus:
 
maximus said:
(y)  doće baraba je to nije njemu problem na zadnjem vozit do livna  (y) jeli tako zele barabo  :jesus:

...mora doc.livno,kupres...to mu dodje ka "drugo doma" :LOL: :jesus: :jesus: 8)
 
RRZagreb said:
Ma idemo svi mi pa i ja za vama (y)

ej purgeru vidimo se onda i Livnu na  :jiggie:  i  :bananapivo:
mi ćemo par dana prije krenuti na malu turneju ,ali nećemo u Čavoglave...
pozdrav
 
Veselimo se Vašem susretu....(My mother town :) )....Pozdrav sa sunčanog Hvara!!!
 
napola vec spakirani za livno  :mrgreen:

samo, jel ima di ili ce netko ponudit tusiranje?
jer plan je da ostajemo 3 dana.
 
valkira-cbr said:
napola vec spakirani za livno  :mrgreen:

samo, jel ima di ili ce netko ponudit tusiranje?
jer plan je da ostajemo 3 dana.
ima riječica,malo hladnija ali može pomoći za tuširanje,ponesi kupku i šugaman!
 
djekomax said:
ima riječica,malo hladnija ali može pomoći za tuširanje,ponesi kupku i šugaman!

ocu isplivat ko pingvin. tj. ja ko polarni međed iz te riječice  :mrgreen:
 
valkira-cbr said:
ocu isplivat ko pingvin. tj. ja ko polarni međed iz te riječice  :mrgreen:

Testirano,Marko(pjevač Vrana)prošle godine izdržao više od pola sata u riječici i ostao živ :wink:

ušao bi u Ginesovu knjigu rekorda,ali su mu našli krvi u vinu pa je pao na doping controli :mrgreen:
 
djekomax said:
ima riječica,malo hladnija ali može pomoći za tuširanje,ponesi kupku i šugaman!

djeko prijatelju, pa reci mladoj dami da odabere cim nizvodnije mjesto, da ne bi prala liceko i zubeke a oni uzvodnije :banana2: :wc: :povraca:
 
rjecica je zakon.. hehehehe... i moguce je izdrzat, nije tako ladno.. samo triba znat di se ic kupat  :mrgreen:

..nego sta se tice susreta, mislila san da cu ga propustit, al ocito da necu, i nadan se da buden stala vise od par sati... jedva cekan....  (y)
 
Nadam se da se vidimo ako Bog da. Sreo sam Vaše članove u Sinju. Ekipa je za 10!!!!

http://fodi.frubar.net/files/691CE9AE-3ADB-EB41-948E-6D741D2572BB.jpg
http://fodi.frubar.net/files/853FB393-67D5-734E-BB78-143A5768819E.jpg
 
uf trema pred put, nikad dočekat.... :D :D :D :D
 
kakvi je program za party,imali kakvi info ili flajer :misli:
 
:gace:....sva nastojanja da se dođe do programa nadolazečeg susreta su bezuspješna,pohvale i privatno,a i na ovoj stranici puno obečavaju ali da se nitko od strane kluba ne oglasi niti bilo što komentira e to već zabrinjava....ako mojoj ekipi nije teško napraviti skoro 1 000 km(tamo-vamo) onda zaslužuju da unaprijed znaju šta ih u Livnu dočekuje osim ljubaznog domačina(grupe?klopa?vrijeme defilea?trka ubrzanja 402 m?i još po koji?????????). :misli:
 
BEŠO - SB said:
:gace:....sva nastojanja da se dođe do programa nadolazečeg susreta su bezuspješna,pohvale i privatno,a i na ovoj stranici puno obečavaju ali da se nitko od strane kluba ne oglasi niti bilo što komentira e to već zabrinjava....ako mojoj ekipi nije teško napraviti skoro 1 000 km(tamo-vamo) onda zaslužuju da unaprijed znaju šta ih u Livnu dočekuje osim ljubaznog domačina(grupe?klopa?vrijeme defilea?trka ubrzanja 402 m?i još po koji?????????). :misli:


(y)  ja sam u livnu na susretu vec godinama mislim svake godine a biće moto igre klasika spora vožnja , bacanje bačve i mislim da će se vuć konap ali party je sigurno dobar bude sila motora (bikera) a i domaći livnjaka (livanjki) za sad od mene sve pohvale a moze se pogledat na www.mc-vukovi.org pozdrav svim vukovima vidimo se  (y)

www.mc-vukovi.org/