MC "VUKOVI" - Livno, BiH 1.-3.08.2008.

Added to Calendar: 01-08-08, 02-08-08, 03-08-08

zele_tg said:
lako je vama purgerima kad vi imate zoloski vrt pa mozete birat,u nas ili ovca ili koza
....pa uzmeš onu s većim sisama  :cice:  :jesus:
 
al si vidja koju takvu na partyu???? jan nisam  :( a trazili mislav i placenik  :jesus:
 
Da vidija iss,proba  :LOL:
 
ma cek, si ti onaj sta je sija s curom na klupu na partyju pa zaspa u po price?
 
:nono:
 
cobRRa said:
ja sam bil na svim sankovima ali nisam niti jednu curu vidio da radi (y)
8)ZNAČI DA NISI BIO NA SVIM ŠANKOVIMA :D

netko je napisao, kako se može brucelozom zaraziti udisajem... ako si kraj životinje kada diše to ti je to.najviše su ugroženi veterinari, i ostali čije su životinje, stvar nije prijatna kao ni jedna bolest ali je izlječiva, a uostalom, zaraženo meso, obrađeno na više od 60 stupnjeva je ok, pošto se ta stvar na 60 stupnjeva uništava  :D

a onaj pametnjakovič ako je stvarno iz Mostara kao što piše zaboravio je da bi mu bilo sigurnije u Livnom pošto se u Mostaru boje epidemije Hepatitisa A koji se u gradu brzo i lakše širi nego bruceloza  :2up:
 
eto i nas napokon kući
disao sam punim plučima i pojeo masu janjetine i opet ču :jesus:
 
stigmata said:
8)ZNAČI DA NISI BIO NA SVIM ŠANKOVIMA :D

netko je napisao, kako se može brucelozom zaraziti udisajem... ako si kraj životinje kada diše to ti je to.najviše su ugroženi veterinari, i ostali čije su životinje, stvar nije prijatna kao ni jedna bolest ali je izlječiva, a uostalom, zaraženo meso, obrađeno na više od 60 stupnjeva je ok, pošto se ta stvar na 60 stupnjeva uništava  :D

a onaj pametnjakovič ako je stvarno iz Mostara kao što piše zaboravio je da bi mu bilo sigurnije u Livnom pošto se u Mostaru boje epidemije Hepatitisa A koji se u gradu brzo i lakše širi nego bruceloza  :2up:

eee!, hebime ak sam ja tebe kaj skuzil, no vjerovatno sam opet, opet???  :LOL: :LOL: :LOL: :LOL: :LOL: :LOL:
 
cobRRa said:
eee!, hebime ak sam ja tebe kaj skuzil, no vjerovatno sam opet, opet???  :LOL: :LOL: :LOL: :LOL: :LOL: :LOL:

ma jesam one prve dvije, tri recenice, ali one zadnje dvije nikako, nema veze, mozda bi trebal prec na nekaj lakseeeee :LOL: :LOL: :LOL: :LOL: :LOL: :LOL: :LOL: :LOL:
 
(y)  Medovcaca 5  Piva 5 Smijestaj (Hvala Braji Danielu) 5 Sve ostalo kao uvijek sve 5


Pozdrav Tojo
 
ja bi se isto pridružio čestitkama sve 5  (y)

http://www.youtube.com/watch?v=KXK2w2J2_GI

 
Tomas1 said:
ja bi se isto pridružio čestitkama sve 5  (y)

http://www.youtube.com/watch?v=KXK2w2J2_GI
Tojo skini se Tojo skini se
:LOL:  :LOL:  :LOL:
 
evo ljudine htio bih vam samo rec da stalno razmisljam o sljedecem susretu u livnu i svom satoru kraj rijecice, koliko to mozda zvucilo smijesno, ali prvi moto susret se ne zaboravlja, pogotovo TAKAV, a i to su moji krajevi, krajevi za "vrijeme kada HV nije bio tamo"...pozdrav svima i vidimo se na godinu (y) (y) (y)