MC "VUKOVI" - Livno, BiH 1.-3.08.2008.

Added to Calendar: 01-08-08, 02-08-08, 03-08-08

djekomax said:
e da i sa tobom popijem pivu,da te napokon upoznam LIVE! :D

Samo ga nemoj upirat s pivon, ona ga usporava, on ti pije samo pića mladosti..  :mrgreen:
 
Meni će ove sparine do subote već bit pun kufer pa jedva čekan se razladit u Livnu.Da Vukove nešto falin nema smisla jer svi već znaju da je to jedan od jačih susreta i to oni bajkerski napravljeni za nas a ne za zaradu. Jedino nisan bia na prvome i to pokušavan nadoknadit sve ove godine. POZDRAV VUKOVIMA.  (y) (y) (y)
 
Jojo Reborn said:
Meni će ove sparine do subote već bit pun kufer pa jedva čekan se razladit u Livnu.Da Vukove nešto falin nema smisla jer svi već znaju da je to jedan od jačih susreta i to oni bajkerski napravljeni za nas a ne za zaradu. Jedino nisan bia na prvome i to pokušavan nadoknadit sve ove godine. POZDRAV VUKOVIMA.   (y) (y) (y)

e tako se to radi (y) (y)
 
eddy said:
  Dok ima Jacka ne bojimo se zime  ,  naravno Gusarija stiže pa nazdravimo  :bananapivo:  (y)
eee,bome ,naššlo se merlo koje če govorit o Jecku,a ka da su van loša iskustva od prije misec dan :LOL: :jesus:
 
Eto, ako moze moja malenkost da se nadoveze i da podsjeti jednog velikog gospodina zvanog djuka, mog Slavonca, VUKOVARCA, koji mi je, kad sam bio kod njega u gostima, pricao o susretu u Livnu, i obecao da ce me vodit tamo. Sad kad vidim da je to ekipa iz Trogira ( znate koji ste ), pa kad vidim nase Županjce, " JEDVA CEKAM PRIJATELJI SVE VAS DA ZAGRLIM " (y) (y) (y) (y) (y) (y) (y) (y) (y) (y) (y) (y) (y) (y) (y) (y) (y)
 
rus said:
eee,bome ,naššlo se merlo koje če govorit o Jecku,a ka da su van loša iskustva od prije misec dan :LOL: :jesus:

Preživili , znači deri dalje  :jesus:
 
cobRRa said:
Eto, ako moze moja malenkost da se nadoveze i da podsjeti jednog velikog gospodina zvanog djuka, mog Slavonca, VUKOVARCA, koji mi je, kad sam bio kod njega u gostima, pricao o susretu u Livnu, i obecao da ce me vodit tamo. Sad kad vidim da je to ekipa iz Trogira ( znate koji ste ), pa kad vidim nase Županjce, " JEDVA CEKAM PRIJATELJI SVE VAS DA ZAGRLIM " (y) (y) (y) (y) (y) (y) (y) (y) (y) (y) (y) (y) (y) (y) (y) (y) (y)
samo nas nemoj pipat  :jesus:
 
djuke098 said:
pito me je cobra jel ima mjesta kod tebe u šatoru kaže čuo je kad popiješ da sve voliš :jesus: :LOL:

pa djuka, koliko ti puta moram reci da nisu svi ko ti kad previse popijes :hug: :B:
 
Jojo Reborn said:
Meni će ove sparine do subote već bit pun kufer pa jedva čekan se razladit u Livnu.Da Vukove nešto falin nema smisla jer svi već znaju da je to jedan od jačih susreta i to oni bajkerski napravljeni za nas a ne za zaradu. Jedino nisan bia na prvome i to pokušavan nadoknadit sve ove godine. POZDRAV VUKOVIMA.   (y) (y) (y)
a meni izgleda prvi put da neču ić na vukove
ako uspijem di užicat motor dolazim i ja radi tradicije i ekipe (y)