MC "VUKOVI" - Livno, BiH 1.-3.08.2008.

Added to Calendar: 01-08-08, 02-08-08, 03-08-08

Bravo Žele, stvarno imaš volje  :wink:


Party odličan. Još jedanput pozdrav svima koje sam vidio i upoznao!
Skupo je bilo pivo. 4 kune  :mrgreen:
 
pozdrav svim mojim dobrim prijateljima,bosancima,slavoncima,i svima drugima,ovo je zivot ljudi moji,je nas imaaaaaa (y)  (y)
 
bilo odlicno, cijene ne zelim komentirati  jer pivo od 4kn je sramota   :LOL:
Svaka cast organizatorima jer vidi se da su se trudili a i da posjecuju druge susrete
Igre,defile..... sve je rađeno onako kako treba jer ljudi su se zabavljali.... a ne samo da se odradi pa natrag na šankove

 
Ljubo ipak nismo ispale mršave pored tebe XD

Bilo je extra (y)
 
evo napokon smo došli doma ,neznan ima u tom Livnu nekakav virus ,inšoma čovik se brzo zarazi,kad dođeš jednom ,e onda dolaziš stalno,a za razliku od prijašnjih godin ,ove godine je bilo dosta toplo.
o samom susretu ,a šta reč?Vukovi su dali sve od sebe,još jedan pravi motoristčki susret na ovom našem području.
                    MK-VUKOVI - BRAVO
 
evo članova još jednog MK iz Livna,momci koji u sjeni večeg kluba rade ,druže se sa ostalim moto klubovima ,momci iz MK LIVNO,zaista ste prva liga  (y)
 
prijatej Jozo iz Metkoviča,
    nečete virovat , ali u čaši je vino :jesus:
 
zele potopit cu ti brodicu shebat cu ti dovod kiska na bocama za ronjenje, odma da si maknul zadnju sliku :starac: :boks: :boks: :boks:
 
rus said:
evo napokon smo došli doma ,neznan ima u tom Livnu nekakav virus ,inšoma čovik se brzo zarazi,kad dođeš jednom ,e onda dolaziš stalno,a za razliku od prijašnjih godin ,ove godine je bilo dosta toplo.
o samom susretu ,a šta reč?Vukovi su dali sve od sebe,još jedan pravi motoristčki susret na ovom našem području.
                    MK-VUKOVI - BRAVO

dobro si rekel, virus, imam osjecaj da sam ga i ja dobil, zapravo vec u petak sam skuzil da me lovi. prvi put sam bil i iskreno sam ODUŠEVLJEN  (y) (y) (y)KAPA DO PODA MK-VUKOVI
 
Kod Vukova nema promašaja :mrgreen: (y) (y) (y)

kaže barba rus "virus", ma to je epidemija :mrgreen: (y)

Vukovi stvarno ste se potrudili, nemam riječi za iskazat :mrgreen: (y)

pozdrav svima koje sam sreo(a bilo ih je (y)) i sa njima "pod prisilom" popio koje :piva: (y)

Nike a jesi luuuuuuud  :jesus:(y)