MeđimuRRci...

tu

[emoji856]
18a4750c7c39bdf60858424ca8fefb7f.jpg


Sent from my HTC U12+ using Tapatalk

 
Znate koju cbr 1000 sc59 tu z medimurja il blize okolice ? Trebal bi originalni auspuh, samo za tehnicki, na jen den..ak bi neko bil voljan posuditi
 
naj srati lani smo bili čak f križefcima.....

iako ja nisam čipsar samo zapišavam temu

 
Eto,konačno došlo mojih 5 minuta nakon tri godine pauze 😁  Sad polako, ali sigurno se vraćam na dva kotača.Također i ovaj kultni forum Motori.hr bez koje se NE može,da obnovim ili ponovim neko znanje i vaše iskustvo  :mrgreen: Kao što vidite,namjerno sam uzeo tvornički oriđi plavi Bandit 600S,klasična uljara,meni prva ljubav  :0648: i prvi motor na kojemu sam skupio jedno prekrasno iskustvo prije 15 godina. Sad kad sam došel malo k “pameti” (nadam se),ovaj motorček će više poslužit za prijevoz,grad,posel i šoping po kalampire. Potrudil bum se voziti tokom cijele godine, osim na snijegu i ledu...vidimo se na cesti, dragi MeđimuRRci,gdje god bili,Salut! :konjic: (y)    Frača
 

Attachments

  • 439AF0B2-E2A9-431C-87A1-493E436F1A39.jpeg
    439AF0B2-E2A9-431C-87A1-493E436F1A39.jpeg
    244.1 KB · Views: 129
Fracha said:
Eto,konačno došlo mojih 5 minuta nakon tri godine pauze 😁  Sad polako, ali sigurno se vraćam na dva kotača.Također i ovaj kultni forum Motori.hr bez koje se NE može,da obnovim ili ponovim neko znanje i vaše iskustvo  :mrgreen: Kao što vidite,namjerno sam uzeo tvornički oriđi plavi Bandit 600S,klasična uljara,meni prva ljubav  :0648: i prvi motor na kojemu sam skupio jedno prekrasno iskustvo prije 15 godina. Sad kad sam došel malo k “pameti” (nadam se),ovaj motorček će više poslužit za prijevoz,grad,posel i šoping po kalampire. Potrudil bum se voziti tokom cijele godine, osim na snijegu i ledu...vidimo se na cesti, dragi MeđimuRRci,gdje god bili,Salut! :konjic: (y)    Frača

(y) (y) (y)

sretno , puno veselih km
 
s aviona (hayabusa) na traktor? :misli:

kak to?
 
Skripter said:
@Fracha

Čestitke!  (y) (y)

Tek ve je internet po bregu gori dopuzal ka si ne prije čestital, stvarno ste pomalem v zabiti vi brežni, tj ajd vi ste polubrežni, nit vrit nit mimo