Medjunarodni V-Strom meeting u Svabiji

ib

Guest
Kawa KLV welcome ;)

Chala, odkantaj ove Hondase i u svoje jato :mrgreen:

http://www.v-strom.biz/touren/treff2005-ev.html

Idemo "zt" i ja. Usput mozes obavit servis :D

Vec je 100 prijavljenih, a broj prijava je ogranicen na 250.

ib
 
Pa pital sam te u vezi toga,pa si rekel da bu kinder dva tjedna star,pa da niš od tebe!Naravno da sam za.O detaljima kad se vidimo!
Rezervirajte slobodno i meni dva mjesta!
kak to da su meetinzi uvijek u De?
 
dr.chala said:
Pa pital sam te u vezi toga,pa si rekel da bu kinder dva tjedna star,pa da niš od tebe!Naravno da sam za.O detaljima kad se vidimo!
Rezervirajte slobodno i meni dva mjesta!
kak to da su meetinzi uvijek u De?

Onda smo se krivo skuzili. Ja sam mislio da ti navijas za neko veliko putovanje, a to ne dolazi u obzir. Dan-dva mogu zgiljat i cak sam dobil zelene ;)

ZT i ja bi se nasli u petak oko Kassela, ti dodjes ranije do mene, obavis tehnicki, i zajedno odemo tam. Ima jedno 400 km od mene po lijepim lokalnim cestama.

Eto, pa kuhaj ;)

ib
 
Dogovoreno!Ja poslije produžim u Norvešku,pa ti poslije pričam kak je bilo! :mrgreen:
 
dr.chala said:
Dogovoreno!Ja poslije produžim u Norvešku,pa ti poslije pričam kak je bilo! :mrgreen:

Ja bum gore sam, kak i prosli puta u 8 mjesecu ;) Valjda mi je to sudjeno ;))

ib
 
dr.chala said:
Rezervirajte slobodno i meni dva mjesta!
kak to da su meetinzi uvijek u De?

Na ovo sam ti zaboravil odgovorit. OK, budem. Samo mi javi kaj hoces (dvokrevetnu sobu u hotelu - 39 E za sobu i noc) ili hocete u kamp. ZT i ja cemo u kamp.

A zakaj uvijek u Svabiji? Zato kaj tu ima puno raje na motorima. Prek 4 mil registriranih bajkerica i bajkera ;)

ib
 
ib said:
dr.chala said:
Rezervirajte slobodno i meni dva mjesta!
kak to da su meetinzi uvijek u De?

Na ovo sam ti zaboravil odgovorit. OK, budem. Samo mi javi kaj hoces (dvokrevetnu sobu u hotelu - 39 E za sobu i noc) ili hocete u kamp. ZT i ja cemo u kamp.

A zakaj uvijek u Svabiji? Zato kaj tu ima puno raje na motorima. Prek 4 mil registriranih bajkerica i bajkera ;)

ib

Kud vi tud i mi! :wink:
 
U ovoj Švabiji stvarno svega. Gledam ovaj forum stromaša i gomilu članova. Kod vas da si valjda napravio forum samo za, kaj ja znam, strom 1000 žute boje sa arrow auspusima i MRA screenom opet bi bilo milion takvih da izmjejuju iskustva. Eto što je zakon velikih brojeva (a i standard koji raji može priuštiti motore).

Btw, oču se pojest kaj njemački ništ ne razumijem, jer na tom forumu pretpostavljam nema kaj nema.

Tkogod od vas na kraju išao na taj meeting, dobar provod i suhu cestu želim.
 
Freshman said:
Tkogod od vas na kraju išao na taj meeting, dobar provod i suhu cestu želim.

Za sada 3 "vatrena" :mrgreen: Stroma:

---------------------------------
- 104 Anmeldungen
- 176 Personen
- 117 Motorräder
davon 85 DL 1000
davon 23 DL 650
davon 1 KLV 1000
davon 8 Andere
- 78 Doppelzimmer
- 17 Einzelzimmer
- 2 Tagesgäste

Bisher liegen Anmeldungen aus folgenden Ländern vor (alph. sortiert):
- Deutschland
- Italien
- Kroatien <------------- :)
- Österreich
- Portugal
- Schottland
- Schweden
- Schweiz
- Spanien

-------------------------

Od 117 motora, 109 Stromova (jedan KLV), 3 DL1000 s "vatrenim" vozacima (y)

ib
 
Super Jura said:
Ma, Chala se nada onoj "s kim si, takav si", pa mu se možda i taj njegov motor pretvori u Varadero :mrgreen:

Onda nema frke jer se Alen moze vozit samo s onima kaj delaju i imaju nekakvo radno vrijeme. A takvih Varaderovaca u njegovoj blizini, kolko sam uspio skuzit, nema :mrgreen:

ib
 
ib said:
Onda nema frke jer se Alen moze vozit samo s onima kaj delaju i imaju nekakvo radno vrijeme. A takvih Varaderovaca u njegovoj blizini, kolko sam uspio skuzit, nema :mrgreen:

ib
:bonk:
 
dr.chala said:

Ajde, ajde... nije tako strashno. ;)
Za vrijeme mitinga se nece raditi. :cool:
 
ib said:
Super Jura said:
Ma, Chala se nada onoj "s kim si, takav si", pa mu se možda i taj njegov motor pretvori u Varadero :mrgreen:

Onda nema frke jer se Alen moze vozit samo s onima kaj delaju i imaju nekakvo radno vrijeme. A takvih Varaderovaca u njegovoj blizini, kolko sam uspio skuzit, nema :mrgreen:

ib

ideš!!! ovo je već nisko... :pistoles:

Alen je jednostavno brzopleto kupio novi bike... :bonk:

:wink:
 
ib said:
Onda nema frke jer se Alen moze vozit samo s onima kaj delaju i imaju nekakvo radno vrijeme. A takvih Varaderovaca u njegovoj blizini, kolko sam uspio skuzit, nema :mrgreen:
ib

Uuu, niiiskooo :!:
Ali zato se ja vozim (a i Bool), dok Chala tužno gleda kroz izlog. Svejedno, može voziti motor virtualno :idea: :mrgreen:
 
Pa nismo se svi bogati rodili,neko mora i delati! :wink:
 
ib said:
dr.chala said:
Pa nismo se svi bogati rodili,neko mora i delati! :wink:

Nis se nemoj branit, DL je bolji od Varadera ;)

ib

Potpisujem. :)
Ja sam prvo planirao kupiti Varadera, otisao sam na test voznju i cim sam sjeo na njega nije mi se nikako svidio. Ali zato DL od prvog trenutka.. Mljac!