Medjunarodni V-Strom meeting u Svabiji

Jebe se vama u njemackoj jer vi imate para. Kod nas nije tako i prolazi dobra cijena i kvaliteta. Ako kod nas moze biti KLV toliko jeftiniji a ista kvaliteta reci ti meni ko je jaca tvrtka? Sjeti se samo da suzuki kao jamaha proizvodi muzicke instrumente a kavasaki je jedna od jacih kompanija celika :poke:
 
Sasa MK Motori said:
Honda je za pičkice
Yamaha je za šminkiće
Kawasaki je za majstore
Suzuki je za BIKERE !!!

:evil: :punk: :pandur: :2up: :prsti:
:mrgreen:
 
linza said:
Jebe se vama u njemackoj jer vi imate para. Kod nas nije tako i prolazi dobra cijena i kvaliteta. Ako kod nas moze biti KLV toliko jeftiniji a ista kvaliteta reci ti meni ko je jaca tvrtka? Sjeti se samo da suzuki kao jamaha proizvodi muzicke instrumente a kavasaki je jedna od jacih kompanija celika :poke:

Linza, naj zajebavat. KLV je Suzuki DL 1000 s Kawasaki naljepnicom. Identican motor. Kod nas je jeftiniji zato jer Kawasaki ima sposobnije dealere. U Njemackoj je KLV par Eura skuplji od DL-a. Nema to veze s tvornicama u Japanu nego s lokalnim dealerima.

Ovo kaj si gore napisal o muzickim instrumentima ne stoji. Na ovom trzistu koje ima vise motociklista neg Hrvatska stanovnika, uvrijezeno je misljenje da Kawic ipak ponesto zaostaje za preostalom japanskom bracom sto se kvalitete tice. Nisam to ja izmislil. To je tak. Kawasaki ovdje ima daleko najmanji udjel na trzistu ak gledamo veliku cetvorku i BMW. Tvrditi da Yamaha radi lose motocikle zato jer dela vrhunske muzicke instrumente je bedastoca. Nemoj se srdit. Isto tak, tvrdit da zato jer Kawasaki dela celik automatski dela bolje motore je jos jedna bedastoca. Zakaj su onda napravili tak dobru felgu za ZX10R da su morali povlacit motore s trzista?

ib
 
naš kaj ti ib...pusti ti meni kawića :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
 
zweky said:
naš kaj ti ib...pusti ti meni kawića :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Ak pratis moj lik i djelo na hr.rec.motocikli, moci ces uvidjet da odavno hvalim KLE kao motor koji u svojoj kategoriji nema konkurencije :) Recimo :mrgreen:
 
ib said:
zweky said:
naš kaj ti ib...pusti ti meni kawića :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Ak pratis moj lik i djelo na hr.rec.motocikli, moci ces uvidjet da odavno hvalim KLE kao motor koji u svojoj kategoriji nema konkurencije :) Recimo :mrgreen:
sam ti daj ....vidim da su svi danas nekak nabrijani pa moram i ja :vatrica: zakurit :mrgreen:
šalim se malo :)
a to da je kleić bolji od ovih vaših grdobina to je :mrgreen:
 
Zakaj su onda napravili tak dobru felgu za ZX10R da su morali povlacit motore s trzista?

ib[/quote]

Zato kaj nisu napravljene od kawasakijevog čelika :mrgreen:
 
Sad bum ja tebi reko Igore pravicu. A to si zasluzio jer sam bio ponukan nekim postom.
Tvoje djelo na newsima inspirirano je jedino tvojom lokacijm jer se oni momci tebi klanjaju zbog besplatnih karata u Lufthanzu.

P.S. A to da je suzuki napravio bolji enduro nego kawa mazes sebi objasniti kasnijim izlaskom KLV-a

Nije to nista osobno. "Samo si priznaj d si lose odabro"- citat Herr Alana :mrgreen:
 
linza said:
Tvoje djelo na newsima inspirirano je jedino tvojom lokacijm jer se oni momci tebi klanjaju zbog besplatnih karata u Lufthanzu.

P.S. A to da je suzuki napravio bolji enduro nego kawa mazes sebi objasniti kasnijim izlaskom KLV-a
:mrgreen:

Linza, ti si samo malo ljubomoran :mrgreen:

ib
 
ib said:
linza said:
Tvoje djelo na newsima inspirirano je jedino tvojom lokacijm jer se oni momci tebi klanjaju zbog besplatnih karata u Lufthanzu.

P.S. A to da je suzuki napravio bolji enduro nego kawa mazes sebi objasniti kasnijim izlaskom KLV-a
:mrgreen:

Linza, ti si samo malo ljubomoran :mrgreen:

ib
ma pusti lincica ne zna kaj priča-bilo mu je kasno :mrgreen:
 
ib said:
linza said:
Tvoje djelo na newsima inspirirano je jedino tvojom lokacijm jer se oni momci tebi klanjaju zbog besplatnih karata u Lufthanzu.

P.S. A to da je suzuki napravio bolji enduro nego kawa mazes sebi objasniti kasnijim izlaskom KLV-a
:mrgreen:

Linza, ti si samo malo ljubomoran :mrgreen:

ib

Ma Linza je divan dečec,samo ima problema s poteškoćama!Al ćim zajde iz ove negativne faze,bilo bu sve OK! :mrgreen: :mrgreen:
 
Nasla se ekipa kompleksasa. Mora motor biti velik i glasan, tak da znaju kad ja dolazima :mrgreen:

frrr,frrrr
 
dr.chala said:
Ma Linza je divan dečec,samo ima problema s poteškoćama!Al ćim zajde iz ove negativne faze,bilo bu sve OK! :mrgreen: :mrgreen:

Pere ga pubertet :mrgreen:
 
Ma, vidi se da vam svima fali vožnje.
Moj motor ovo, moj motor ono. Moj valja, tvoj ne valja.
Dajte ljudi, svako vozi ono kaj mu paše (i kaj si može priuštiti).
Ajd sad mir, ha, može?