Metzeler ili nešto drugo Cbr 1000RR 2005g

Nisam ih vozio na VTR, ali sam prosle godine na kucnoj stazi pratio panigale koji dolazi seriski na supercorsi, ja sam imao diablo rosso 2.
4-5 krugova gore-dolje po 5 kilometara, on kada je stao, guma mu je izgledala ka da je odvezao citavu distancu dzipija, a milimetra mi nije otisao.
:)

Naknadno,
nisam vozio na VTR, ali sam dvije sezone vozio dragon supercorse na dominatoru.
 
Naravno, ima ljudi koji ce pregrijati supersport gumu na ulici i natjerati je da podmazuje, ali ih mozes na prste nabrojati i ja nisam taj.
 
Sredju said:
Nisam ih vozio na VTR, ali sam prosle godine na kucnoj stazi pratio panigale koji dolazi seriski na supercorsi, ja sam imao diablo rosso 2.
4-5 krugova gore-dolje po 5 kilometara, on kada je stao, guma mu je izgledala ka da je odvezao citavu distancu dzipija, a milimetra mi nije otisao.
:)

Naknadno,
nisam vozio na VTR, ali sam dvije sezone vozio dragon supercorse na dominatoru.
Kao prvo vtr je sve samo ne trkaci motor, to apsolutno nejde s mjesta..
A drugo, nisu gume i stroj referenca vec srce u junaka  :wink: svatko moze kupit!
Eto kao i ti otprilike, imas vtr i mislis da je trkaci motor, vozio si se za nekim koji nezna i odma mislis da ti znas
A o izgledu gume i koliko se trosi necu nit komentirat..kakve veze i s cim to ima nisam dokucio
 
Znaci supercorsa, racetec, gp racer, bt003 ili Power One (kako se sada zove, ne znam), na stazi, ali sa grijacima, preporucljivo, manje se trosi.
:)