Minijaturni modeli motocikala

mac.airbrush said:
znam za te stranice samo neznam dal hoće slat u HR ako se narući kod njih pa se moram snalazit ovak preko naših i kaj nađem na ebay-u.

frend iz kluba redovito uzima od njih i sve mu stize bez beda, ja sam dva puta uzimao stvari sa hiroboy-a (doduse prek njega jer nemam karticu) i doslo mi je u kratkom roku ... tak da u RH salje ziher ... nista te ne kosta da posaljes mail i jos jednom provjeris ali velim nama su sve narucene stvari dosle
 
Nemojte brkati makete i modele... Ako hocete detalje i realnost, makete su ono što vam treba, ali zahtjeva malo spretnosti, malo vremena , malo živaca i volje, al je zato rezultat bolji (y)

Mac, za makete bih ti preporučio i hlj.com. Hiroboy.com je najkvalitetniji auto-moto webshop, ali nesto skuplji. Sto se tice narucivanja, svakako ih preporučam, ogroman izbor, dobra i brza usluga, vlasnik oke (reci mu da ne stavi racun il da ti stavi manji il nesto, pazi carina!), dosta toga in-stock, od maketa, alata, boja.... Dostava takodjer relativno brza. Nemaj straha, gotovo svi auto-moto maketari koriste hiroboy, definitivno je no.1, pa probaj i naruči. :wink:

Sto se tice domacih, alphu izbjegavaj, a decki iz Baliste su OK, samo nemaju izbor, svega par autiju(Tamiya, Fujimi), a motore uzimaju samo po narudzbi.



 
tibor_zg said:
a cuj s Hanichem je jednostavno bilo puuuno vise losih iskustava nego onih dobrih, i to ne samo u mom slucaju vec i kod gro ljudi koji se bave maketama ... covjek je jednostavno trgovac ali u onom losem smislu, opeko se par puta i nikad vise :palacdolje:

ak te zanimaju auto-moto makete i sve ono sto ide uz njih :wink: skicni na nesto od ovoga, provjereno dobre stranice ;

http://www.hiroboy.com/catalog/

http://www.mediamixhobby.com.sg/shop/index.php
baš sam jučer bil razgovaral sa Hanichom,tj.dogovaral neku naruđbupa bumo vidili nisam steko loš dojam,možda to ima veze kaj smo susjedi iz kvarta.
 
mac.airbrush said:
baš sam jučer bil razgovaral sa Hanichom,tj.dogovaral neku naruđbupa bumo vidili nisam steko loš dojam,možda to ima veze kaj smo susjedi iz kvarta.

Sve do jednom :LOL:
 
Bager said:
ovo je fakat za svaku osudu   :nasilni:
kak to odgajaš djecu ??
tvoj će klinac sigurno jednog dana tvrditi da su bajkeri ružni, debeli i zli ljudi
... i ja imam klinca od 4 godine, tako da doma imam moto-otpad maketa  :LOL:
evo jedana krasna i pedantno napravljena maketa BMW-a od pred par mjeseci,.... a kako sad izgleda  :misli: ... bolje da ga ne slikam, jer mi dođe žao  :?
 
poco loco said:
... i ja imam klinca od 4 godine, tako da doma imam moto-otpad maketa  :LOL:
evo jedana krasna i pedantno napravljena maketa BMW-a od pred par mjeseci,.... a kako sad izgleda  :misli: ... bolje da ga ne slikam, jer mi dođe žao  :?
Pa mora ga isprobat da li radi!!!!  :D :D :D
 
poco loco said:
... i ja imam klinca od 4 godine, tako da doma imam moto-otpad maketa  :LOL:
evo jedana krasna i pedantno napravljena maketa BMW-a od pred par mjeseci,.... a kako sad izgleda  :misli: ... bolje da ga ne slikam, jer mi dođe žao  :?
moj ima tri godine ali ih ne unistava nis manje kvalitetno,pa makar ni tak strasno ali ni jedan nema nogicu,a tu i tam fali koja rucka i tak
 
vladof said:
moj ima tri godine ali ih ne unistava nis manje kvalitetno,pa makar ni tak strasno ali ni jedan nema nogicu,a tu i tam fali koja rucka i tak

nije to ništa strašno dok ne počne šarafat po pravom 8)
 
codZU13 said:
nije to ništa strašno dok ne počne šarafat po pravom 8)
Dobro je i kada sarafa, problem je kada ga pocne voziti pa ne mozes doci na red od njih!!!!
Moj voze svi osim mene  :D
 
  :) ajmo malo škvadro sa novitetima imali tko kaj novog,malo ste zaspali u ovo zimsko doba a sada je vrjeme darivanja i poklona.
navečer stavljam fotke novih maketa i jedan model samo da napunim aparat (y)
 
mac.airbrush said:
   :) ajmo malo škvadro sa novitetima imali tko kaj novog,malo ste zaspali u ovo zimsko doba a sada je vrjeme darivanja i poklona.
navečer stavljam fotke novih maketa i jedan model samo da napunim aparat (y)

Možeš dobit poklon nije problem samo se sagni po sapun........
 
Shtica said:
Možeš dobit poklon nije problem samo se sagni po sapun........

ako bude imao u guzi krastavac, a u krastavcu iglu, onda ćeš ti bit heben :mrgreen: koji pklon :LOL:
 
Shtica said:
Evo jedna maketa ko raketa
p.s. pokaži Tini, nek zna kaj ližeš prije nje....
ti si stvarno jako bubini :jesus:
 
a sad model o kojem sam pričal TAMIYA R/C 1:10
 
Kaj nisi rekao da te tak nekaj interesira, imam ja viska. Tamiya karbonka, no limit regler, nesto tun djelova, dobar servisirani motor (mislim da je 13T), .......

Evo mojih bebica :D

HPI Super, Kyosho alu, Tamiya


btw ako koga karbonka zanima mozemo se dogovoriti :wink: