Minijaturni modeli motocikala

to je to :mrgreen:

[privitak je izbrisao admin]
 
aaaaaaa odlicna pila (y) (y) jos snimi video da vidimo kako izgleda u akciji :wink:
 
ovo nije Tamiya,to je klinac dobil za rođendan pa sam ga malo uredil :mrgreen:
 
Pa ja sam mislio da je i Subarua dobio klinac za ročkas, zato si ga poslal u Liku d :mrgreen:a se možeš igrat u miru....
 
malaguti said:
aaaaaaa odlicna pila (y) (y) jos snimi video da vidimo kako izgleda u akciji :wink:


FAKAT ODLIČNA  (y)

Shtica said:
Pa ja sam mislio da je i Subarua dobio klinac za ročkas, zato si ga poslal u Liku d :mrgreen:a se možeš igrat u miru....

:LOL: :LOL: :LOL: JADNO DJETE  :mrgreen:
 
Shtica said:
Pa ja sam mislio da je i Subarua dobio klinac za ročkas, zato si ga poslal u Liku d :mrgreen:a se možeš igrat u miru....
barba Shtica a ja sam mislio da sit zdrav pa da odemo na vopi,policajac je upravo zapalil (y)
 
mac.airbrush said:
evo da nastavim skraćivat ove duge noći :mrgreen:

Hebote Mac, malo  malo, pa neki novitet koliko si vitrina još dao izradit!!!! Sumnjam da su sve te igračke stale u one dvije  :misli:  (y)
 
Fothermucker s said:
Hebote Mac, malo  malo, pa neki novitet koliko si vitrina još dao izradit!!!! Sumnjam da su sve te igračke stale u one dvije  :misli:  (y)
:misli:pa gledaj frende nisam još dal izradit jer me hebe prostor nemam mjesta u vitrini ali nema mjesta ni za vitrine e sad sam u stvarno hebenom bedu,a maketa za složit pun kujac :mrgreen:
 
mac.airbrush said:
:misli:pa gledaj frende nisam još dal izradit jer me hebe prostor nemam mjesta u vitrini ali nema mjesta ni za vitrine e sad sam u stvarno hebenom bedu,a maketa za složit pun kujac :mrgreen:

..a niš idemo opet rušit zidove,ali ovaj put prema susjedovom stanu..... :LOL: :LOL:
 
još jedan je stigao  :mrgreen:
pola dana mi trebalo da ga sastavim  :LOL: :LOL: :LOL: al bar se malo šarafalo ove zime  :mrgreen:
 
lili said:
još jedan je stigao  :mrgreen:
pola dana mi trebalo da ga sastavim  :LOL: :LOL: :LOL: al bar se malo šarafalo ove zime  :mrgreen:
e to je NewRay model
 
darko_b said:
e to je NewRay model
(y) (y)
prvi put sam uzela u dijelovima, uplašila se da ću se pokajati,al bar sam imala zafrkanciju pola dana  :mrgreen: imam neki dio viška, nije šaraf, nego neki odstojnik duguljasti  :misli: l ne treba  :mrgreen: