Minijaturni modeli motocikala

Mrak! Jel to već pofarbano pa se samo slaže i apliciraju naljke ili se mora i farbat kao većina maketa?
 
borisp said:
Mrak! Jel to već pofarbano pa se samo slaže i apliciraju naljke ili se mora i farbat kao većina maketa?
...oćito nisi pratio temu jer sam sliko po fazama,pa se sve lepo vidi... (y)
 
borisp said:
Mrak! Jel to već pofarbano pa se samo slaže i apliciraju naljke ili se mora i farbat kao većina maketa?
Da se ne treba farbat, mac ne bi to niti gledal :mrgreen:
Normalno da se farba
 
Fronius said:
Da se ne treba farbat, mac ne bi to niti gledal :mrgreen:
Normalno da se farba
...mislite me dignut na foru,rado bi ja časko sa vama ali imam hrpu posla...next YZR 500  (y) :jesus:
 
mac.airbrush said:
...oćito nisi pratio temu jer sam sliko po fazama,pa se sve lepo vidi... (y)

Sorry, uostalom i nick sve govori. To tak dobro izgleda pa sam mislio..., a znam da ih ima i već tvornički pofarbanih.
 
Evo i moje Flote (samo ih je 6 zasad) : Honda cbr 1100 xx , Yamaha r1 1998 godiste , Yamaha m1 , Honda repsol , Hot wheels chooper , Honda cbr 600 RR , i Ducati alice 2006 racing replica .
 
krenul sam u novi projekz YZR 500 Antena 3 Dantin...
 
Ove makete su fora doduše ja bi volio imati ovu kolekciju ali u mjerilu 1:1.......
Nekoć davno u vrijeme rata dok sam bio tinejdžer imao sam sličan hobi. Od ilovače sam pravio tenkove. Revno sam skupljao časopis Hrvatski Vojnik i po slikama sam pravio T 84 i Leoparde 2. I stvarno sam se trudio oko njih i ispadali su uistinu vjerne kopije, koliko mogu biti, je li. T-84 sam čuvao do prošle godine dok nisam trebao krpiti zidanu peć..........
 
:mrgreen: plus nekih 20-tak auta  (y)
a bit će toga još...
 
E pa islo se u emmezet-u i getro. Kupio sam 3 nova bike-a Malaguti phantom F12 , Motoguzzi V10centauro i Suzuki Gsx-R 750 (mjerilo 1:12 cini mi se ) Bio je jos neki bmw i oko 5 motora trkacih moto gp (u getro-u nema nista nego oni bzvzni hot wheels choperi ) Sutra slike