Minijaturni modeli motocikala

:D nakon duže puze primil sam se posla,pa bum metal slike kak bum napredoval ...
ovo sam jućer zapoćel :mrgreen:

                  NSR 500 West
 
Moram se  i  ja  pohvalit sa  svojom  malom  kolekcijom .  Za  Božić sam lutajući Namom na  trgu  naišao na  super detaljno Revellove  motore pa  stavljam slike  (y)
 
Moram se  i  ja  pohvalit sa  svojom  malom  kolekcijom .  Za  Božić sam lutajući Namom na  trgu  naišao na  super detaljno Revellove  motore pa  stavljam slike  (y)

Tu  mi  je  detalj  lanca  dobar
 
Doktore svaka čast! Ali to nisu slike koje mi očekujemo od tebe  :jesus:
 
našel sam malo vremena pa sam nastavil sa projektom (y)
 
tibor_zg said:
vidim da su se i naljke probale 8) (y)
  da probale naljke su zakon samo kaj mi fali da obućem cjeli  air box. (y)
 
tibor_zg said:
vidim da su se i naljke probale 8) (y)
  ...e btw ovog slažem za izložbu 28.05 pa bi trebal one djelove za nadogradnju,naravno ako igra ona kombinacija (y)
 
Trebam malu pomoć...
Gdje bi se u ZG moglo kupiti zračni kist,onog Hobby shopa više nema pa sad ne znam gdje da tražim?
Tnx  (y)
 
mac.airbrush said:
  da probale naljke su zakon samo kaj mi fali da obućem cjeli  air box. (y)

ajd budem pogledo jel imam jos kaj doma pa ti dofuram, kevlara imam al za karbon nisam ziher :?

a za kombinaciju pitam frenda pa javim, nije problem al neznam jel u RH il je opet nekam zapalil pa cemo morat sacekat dok se ne vrne :mrgreen:
 
snajper said:
Trebam malu pomoć...
Gdje bi se u ZG moglo kupiti zračni kist,onog Hobby shopa više nema pa sad ne znam gdje da tražim?
Tnx  (y)
Muller, Turbo Limac, Mercator...
 
gorank said:
Muller, Turbo Limac, Mercator...

:misli: :?

snajper said:
Trebam malu pomoć...
Gdje bi se u ZG moglo kupiti zračni kist,onog Hobby shopa više nema pa sad ne znam gdje da tražim?
Tnx  (y)

neznam kakav airbrush trebaš (koja dizna da li single ili double action, gravity ili bottom) al imaš kod Juričeka http://fullbusiness.com/tvrtka/juricek/lokacije.htm bilo je nesto Revellovih (citaj kopija Badgera) u Chipoteci al nisam duuuugo bio pa neznam jel jos imaju kaj od toga il su sve prodali :neznam:

ima i na jos jednom mjestu al tom trgovcu ne zelim bit reklama :mrgreen:

al kak god okrenes uz ove cjene koje su tu kod nas airbrush se vise isplati narucit izvana :wink:
 
tibor_zg said:
neznam kakav airbrush trebaš (koja dizna da li single ili double action, gravity ili bottom) al imaš kod Juričeka http://fullbusiness.com/tvrtka/juricek/lokacije.htm bilo je nesto Revellovih (citaj kopija Badgera) u Chipoteci al nisam duuuugo bio pa neznam jel jos imaju kaj od toga il su sve prodali :neznam:

ima i na jos jednom mjestu al tom trgovcu ne zelim bit reklama :mrgreen:

al kak god okrenes uz ove cjene koje su tu kod nas airbrush se vise isplati narucit izvana :wink:

Hvala za info,trebam neki najosnovniji model,ništa profi,za početak  (y)