Minijaturni modeli motocikala

tibor_zg said:
kaj je to tempera i carli il je puko blok na yamahahahi pa je scurilo ulje :mrgreen: (y)

bit će ovo drugo :mrgreen: :rofl:
 
...metnul sam i frge i odo  na zasluženi GO.  :mrgreen:
 
hej! vidim da se ovdje spominju neke makete. Molim vas, nemojte zamjerit šta ću vas malo zagnajvit...
[/size]nova sam i ne snalazim se tu baš previše...
[/size]naime, dečko obožava motore, ono.... divljak. ;) uskoro mu roćkas, pa bi htjela kupit jednu oveću maketu yamahe r1, plavu. ono, da si je sam složi.
[/size]di ima tog za kupiti? i po mogućnosti da je veeeelika kad se složi.... (pišu mi tu na netu neke mjere 1:6, 1:18.. ne kužim se u to, kolike su veličine kad se složi motorčić? )

unaprije HVALA! :)
 
Gledaj onda ove veće modele, dakle 1:6 ili 1:9 ako si sigurna da želiš maketu....

To mjerilo označava koliko je puta maketa manja od pravog motora

1/6 - motor je 6 puta manji od pravog modela R1

1/9 9 puta manji

itd..

pogledaj na alpha hobbyshop za makete motora

Sretno sa kupovinom :mrgreen:
 
PUNO TI HVALA! jel imaš doma u tim mjerilima motore? koliko otprilike je velik u nekom mjerilu...
zapravo... koje mjerilo da tražim po dućanima ako želim kad se složi yamahica da je kojih 15/30cm? Jel uopće ima tako velikih za kupit?
 
ovo koliko je puta manji od pravog mi baš previše i ne znači trenutno dok se ne ufuram u to.. ;)) pogledala kod alpha hobby shop-a, nemaju to što tražim.
hvala, javit ću uspijem li nać do roćkasa! :D
 
AngelWings said:
hej! vidim da se ovdje spominju neke makete. Molim vas, nemojte zamjerit šta ću vas malo zagnajvit...
nova sam i ne snalazim se tu baš previše...
naime, dečko obožava motore, ono.... divljak. ;) uskoro mu roćkas, pa bi htjela kupit jednu oveću maketu yamahe r1, plavu. ono, da si je sam složi.
di ima tog za kupiti? i po mogućnosti da je veeeelika kad se složi.... (pišu mi tu na netu neke mjere 1:6, 1:18.. ne kužim se u to, kolike su veličine kad se složi motorčić? )

unaprije HVALA! :)


YAMAHU R-1 imaš u mjerilu 1/12 od Tamiye,složena ispadne 16,9 cm veću nisam videl da ima,možda neki drugi proizvođać :D
 
ja imam jedan model BMW točnije R75/5  1:8  sav u djelovima

pa ako nekog zanima nek se javi na PP
 
gorank said:
Jel' netko narucivao motorice preko E-Bay-a???
Malo ih gledam ima ih svakakvih, najvise H-D!!!


zemi si paypall i ako imaš kreditnu karticu možeš si avion naručit u omjeru 1:1
 
gorank said:
Jel' netko narucivao motorice preko E-Bay-a???
Malo ih gledam ima ih svakakvih, najvise H-D!!!

ja  ih naručujem dosta često i dojdu mi u roku nekih 10 dana... :mrgreen:  a btw ima ih kakvi hoćeš  (y)
 
gorank said:
Registrirao sam se i malo pretrazujem ali uglavnom ili ne dostavljaju u RH ili ih vec imam.

moram priznat da sam malo zatećen,neznam di si tražil meni su do sad svi uredno došli bez ikakvog problema :misli:
 
...i jel mu rade zadnja stop svjetla  :misli:


:LOL:
 
Veradarius said:
 

moji modeli.samo erove skupljan
 

kad sam ti vidio slike sam kihnuo  :LOL:

pa daj obriši prašinu sa njih  ;)