Minijaturni modeli motocikala

Ducati-Desmosedici-Cucciolo-Concept-Alex-Garoli-02.jpg


http://www.asphaltandrubber.com/bikes/ducati-desmosedici-cucciolo-concept-alex-garoli/
 
Da dignem temu iz mrtvih...  :mrgreen:

Ako nekog zanima, prodao bih 8 komada trkaćih 1:12, na jednom se vadi kotač, na nekima vizir fali... Nekima ništa ne fali...

Cijena 200kn za sve s poštarinom...

Ako se nekom da slagati, preuređivati...

Štendere nemaju...

 
Ferovac said:
Da dignem temu iz mrtvih...  :mrgreen:

Ako nekog zanima, prodao bih 8 komada trkaćih 1:12, na jednom se vadi kotač, na nekima vizir fali... Nekima ništa ne fali...

Cijena 200kn za sve s poštarinom...

Ako se nekom da slagati, preuređivati...

Štendere nemaju...

Ovi su prodani...
Sad sam nakupio dosta duplikata, tako da bi ih se rješio po 50kn/Kom...
 
Pozdrav,
trebam malu pomoć... Naime dečko planira slijedeće godine kupiti bmw 1200 adventure, pa sam mu kao motivaciju htjela kupiti model. Ako netko zna gdje bi ga mogla nabavit i to što većeg, molim vas javite!
:)
 
I onda kažu "veličina nije bitna", ah te žene  :mrgreen:
 
MajaV said:
Pozdrav,
trebam malu pomoć... Naime dečko planira slijedeće godine kupiti bmw 1200 adventure, pa sam mu kao motivaciju htjela kupiti model. Ako netko zna gdje bi ga mogla nabavit i to što većeg, molim vas javite!
:)
Firma "Medo i Zeko" u Zagrebu :mrgreen:
 
MajaV said:
Pozdrav,
trebam malu pomoć... Naime dečko planira slijedeće godine kupiti bmw 1200 adventure, pa sam mu kao motivaciju htjela kupiti model. Ako netko zna gdje bi ga mogla nabavit i to što većeg, molim vas javite!
:)
muller,plodine,veliki konzumi
 
Evo pitanjce jednom prilikom sam vidio duka 690 (3) u metrou i reko budem ka drugi put kupil i vise nikad nisam nigdje naso pa ako ce neko vidjet u prolazu negdje slucajno bio bih mu zahvalan a najgore je sta je kosto cca 35 kuna i sad se lupam po glavi sta ga nisam uzeo
 
Imaš na ebayu po nekih 160kn 1:12, ti si vjerojatno vidio 1:18 koji je dosta manji...

http://www.ebay.com/itm/MAISTO-1-12-KTM-690-DUKE-SUPERMOTARD-SUPERMOTO-ORANGE-/221147425734?hash=item337d69ebc6

Ne znam jel ti to skupo, ja sam ih kupio 500-tinjak po nešto manjoj cijeni. Ako nešto želiš, platiš...  :mrgreen:
 
ma istina al to je ovak bezvez i u metrou je bio cca 30 rade cekam bozic da opet dode sad da mi je toka sila rađe bum se napil za 100 kn