mischelin pilot power 2ct

markookram said:
punih 7000 , sad je pri kraju i mislim ju ubrzo mijenjat

(usporedo tomu dragon 3200km sa time da je to bila prva ugradnja i nisam ga tjerao prvih 1000km , mutant 6000km)
e a ja neznam koji ja čurac imam na motoru drži dobro a nemoš ju potrošit prešo sam 18000 km i još je donekle dobra sad sam več počeo i slajsat po gradu da se potroši jer mi več neugodno,,,, i opet niš,,,bum ju moro zapalit,,bum ju skinio i dao na promatranje jer ovo neš nevalja...
a šogor koji se vozi s menom pravimo isto kilometara isto se brzo vozimo znači skoro svukud idemo zajedno je skurio več tri nova qvalifajlera,,,  :shock:
i ko tu sad lud???
da napomenem da su gume još original na motoru  :mrgreen:
 
r1 vtc said:
dali je imo ko iskustva s tom gumom i kakvi su komentari  :misli:

ako ti je prednja 120/70/ZR17 i ako je made in France,odmah idi na besplatnu zamjenu bez obzira na istrošenost gume.........
"SIGURNOST KORISNIKA MICHELINOVA JE PRIMARNA BRIGA" (y)
 
goc said:
ako ti je prednja 120/70/ZR17 i ako je made in France,odmah idi na besplatnu zamjenu bez obzira na istrošenost gume.........
"SIGURNOST KORISNIKA MICHELINOVA JE PRIMARNA BRIGA" (y)
ma nije made in spain,,, jednostavno mi nije jasno zakaj se nemre potrošit....da se vozim 50 na sat več bi se potrošila na 18000 tisuča ,,
ima li neko da je prošo isto toliko ili približno s tom gumom  :misli:
 
Pogledaj na boku ako imas oznaku
Kuhana
Bukovina.
 
sid said:
Pogledaj na boku ako imas oznaku
Kuhana
Bukovina.
moglo bi bit al i ona bi se potrošila več
 
r1 vtc said:
ma nije made in spain,,, jednostavno mi nije jasno zakaj se nemre potrošit....da se vozim 50 na sat več bi se potrošila na 18000 tisuča ,,
ima li neko da je prošo isto toliko ili približno s tom gumom  :misli:
pricalo se o tome vec na forumu , bio je neko sa R6 i imao je 11000 nespore voznje pa mu ljudi nisu vjerovali

ja mogu samo reci bravo michelin , napravit gumu sa koliko gripa a da opet mozes toliko km napravit je za svahu pohvaku     i za preporuku dakako  :mrgreen:


+ pogledaj zmiju , ma nepoderivo ...  :mrgreen:
 
r1 vtc said:
ma nije made in spain,,, jednostavno mi nije jasno zakaj se nemre potrošit....da se vozim 50 na sat več bi se potrošila na 18000 tisuča ,,
ima li neko da je prošo isto toliko ili približno s tom gumom  :misli:

slabo cimas na zadnji  :mrgreen:
 
r1 vtc said:
da napomenem da su gume još original na motoru  :mrgreen:

Odi kod dealera, neka ti pogleda u katalogu rezervnih djelova koliko dodju TE gume. A onda pogledaj koliko te iste gume dodju kod uvoznika za tu marku guma. Vjerovatno ce cijena biti 3x skuplja u Yamahi, ali kao sto si rekao - neobjasnjivo dugo traju :neznam:
 
Bas danas sam promijenio zadnju gumu. Ovo mi je treca PP u godinu dana. Mogu reci da je guma odlicna. Ja sam uspio napraviti sa njom 7000 km.....ali iskreno....zadnjih 1500 km sam se vozio sa izvjesnom dozom nelagode...posto je bila vec na kraju. Danas sam je zamijenio...po sredini se vidio konac...a i sa strane se potrosila do onih oznaka koje su urezane u sarama.  Platio sam je 1450 kn....190-50-17. Probao sam dosta guma.. nekako sam sa PP najzadovoljniji.....Svi koji su probali PP 2ct kazu da je za ove nase prilike(ceste) bolja obicna PP....meni se nije dalo eksperimentirati....pa sam stavio opet obicni power. Jedina mana im je da neobljasnjivo klize preko bijelih crta...... :misli: Ostalo sve 5 !! (y)
 
nije pretijerano , gdje si ih uzeo , vulkal ?

ja sam po svoje isao u slo , iazaslo me 210E obe (zadnja 160/60)



 
U Rovinju....frend ima vulkanizersku radnju....inace...full cijena je....1600 kn zadnja....190-50 17. Prednja je 1400 kn....120-70-17. Meni napravi neki popust...i to je to... :wink:
 
bmw m 5 said:
U Rovinju....frend ima vulkanizersku radnju....inace...full cijena je....1600 kn zadnja....190-50 17. Prednja je 1400 kn....120-70-17. Meni napravi neki popust...i to je to... :wink:
aaa , sad tek vidim da si iz rovinja   :mrgreen:

znaci normalna cijena je veca

ali da molim te zamisli razliku u cijeni kod nas i slo za brid. bt090 ...uglavnom razlika je 600kn za samo zadnju gumu dimezija 160/60 , sta nije to smijesno ili bolje reci zalosno
 
r1 vtc said:
koliko daj navedi  :misli:
preko 10. i to dosta. :shock:  :misli:
Ono što me čudi je da sam išao nekih 4-5 puta zg-zd-zg autoputom ne štedeći je. I da po gradu napravim sigurno kakvih 50ak km dnevno. I da sam 3 puta išao na Ličku Plješivicu (cesta koja se tek u širem smislu može nazvati makadamom) i da sam napravio sa drugaricama i drugovima kvalitetnu kilometražu po velebitskom makadamu. I je da je postala kockica, ali nije došla do kraja po sredini.
Pod kraj sam je uspio koliko toliko zaobliti navozavajući se 2 puta tjedno po staroj plitvičkoj zg-gračac-zd i kontra  :mrgreen:

Daleko od toga da sam neki milenijski vozač pa da je bilo za očekivati da ju kao pravi kRRntijaš oderem po rubu do kraja za 5000km, ali npr dunlop KValiFaJer mi je trajala nekih 8 (ravnomjerno potrošena) :misli:
 
markookram said:
pricalo se o tome vec na forumu , bio je neko sa R6 i imao je 11000 nespore voznje pa mu ljudi nisu vjerovali

ja mogu samo reci bravo michelin , napravit gumu sa koliko gripa a da opet mozes toliko km napravit je za svahu pohvaku     i za preporuku dakako  :mrgreen:


+ pogledaj zmiju , ma nepoderivo ...  :mrgreen:
a dobra ti je zmija  :mrgreen:
 
demza said:
Odi kod dealera, neka ti pogleda u katalogu rezervnih djelova koliko dodju TE gume. A onda pogledaj koliko te iste gume dodju kod uvoznika za tu marku guma. Vjerovatno ce cijena biti 3x skuplja u Yamahi, ali kao sto si rekao - neobjasnjivo dugo traju :neznam:
eee ajd ti radiš u trgovini pa znaš...uzimo sam za frenda isto gume pp u auto antoniju u splitu i sad pričam tak sa čovjekom i on mi kaže da takve gume kakve su na prvoj ugradnji i koje tvornica stavi da češ teško više kupit..  :misli:
 
r1 vtc said:
eee ajd ti radiš u trgovini pa znaš...uzimo sam za frenda isto gume pp u auto antoniju u splitu i sad pričam tak sa čovjekom i on mi kaže da takve gume kakve su na prvoj ugradnji i koje tvornica stavi da češ teško više kupit..  :misli:

kakve sad to veze ima? :misli:
 
Hrvoje said:
preko 10. i to dosta. :shock:  :misli:
Ono što me čudi je da sam išao nekih 4-5 puta zg-zd-zg autoputom ne štedeći je. I da po gradu napravim sigurno kakvih 50ak km dnevno. I da sam 3 puta išao na Ličku Plješivicu (cesta koja se tek u širem smislu može nazvati makadamom) i da sam napravio sa drugaricama i drugovima kvalitetnu kilometražu po velebitskom makadamu. I je da je postala kockica, ali nije došla do kraja po sredini.
Pod kraj sam je uspio koliko toliko zaobliti navozavajući se 2 puta tjedno po staroj plitvičkoj zg-gračac-zd i kontra  :mrgreen:

Daleko od toga da sam neki milenijski vozač pa da je bilo za očekivati da ju kao pravi kRRntijaš oderem po rubu do kraja za 5000km, ali npr dunlop KValiFaJer mi je trajala nekih 8 (ravnomjerno potrošena) :misli:
da i mene išo par puta na more divljo išo svud i sad mi je tek guma došla do onih graničnika što ima u ripni  :misli:neobjašnjivo ,,kad bi mi i druga tak potrajala  :mrgreen:
 
r1 vtc said:
eee ajd ti radiš u trgovini pa znaš...uzimo sam za frenda isto gume pp u auto antoniju u splitu i sad pričam tak sa čovjekom i on mi kaže da takve gume kakve su na prvoj ugradnji i koje tvornica stavi da češ teško više kupit..  :misli:

Recimo, na 636 je tvornicki dolazio BT014 koji je tada slovio kao guma koja se radila bas za 636. Cijena iz Kawasaki kataloga je 3x veca nego cijena u Auto Antonio. Kolega iz firme se jos vozi na tvornickoj i predvidja da ce je imati jos cca 4-5000km...

Pokusali smo si to objasniti da je to guma za japansko trziste, ali drugim rijecima- pojma nemamo zasto toliko dugo dura :neznam:
 
CroKick said:
kakve sad to veze ima? :misli:
pa da su ove što tvornica ugrađuje možda bolje kvalitete od ovih što se kupuju ovak  :misli:
 
demza said:
Recimo, na 636 je tvornicki dolazio BT014 koji je tada slovio kao guma koja se radila bas za 636. Cijena iz Kawasaki kataloga je 3x veca nego cijena u Auto Antonio. Kolega iz firme se jos vozi na tvornickoj i predvidja da ce je imati jos cca 4-5000km...

Pokusali smo si to objasniti da je to guma za japansko trziste, ali drugim rijecima- pojma nemamo zasto toliko dugo dura :neznam:
nema mi logike al traje traje i traje  :mrgreen: