MITAS TOURING FORCE

Te sad imam i zadovoljan sam, ali kratko traju.
Ne vozim se bas na noz pa bi isao na st gume
Ma salio sam se, nisam vozio SF.
Ali jesam TF i razocarao se. Meni jako lose gume, pisao sam i ovdje pa su me skoro razapeli :) Osim losih performansi, bile su i nemoguce za balansirati… Conti Road nisam vozio ali jesam Sport i te gume su mi bile odlicne. Pa vjerujem onako na slijepo da je i Road sigurno za klasu bolji od Mitasa
 
  • Like
Reactions: Hrvoje-Bj
Ma salio sam se, nisam vozio SF.
Ali jesam TF i razocarao se. Meni jako lose gume, pisao sam i ovdje pa su me skoro razapeli :) Osim losih performansi, bile su i nemoguce za balansirati… Conti Road nisam vozio ali jesam Sport i te gume su mi bile odlicne. Pa vjerujem onako na slijepo da je i Road sigurno za klasu bolji od Mitasa
meni isto tf loša guma..... zanemarimo to što je pustila da trusnem.....
kad smo je montriali, bila je toliko tvrda da smo je jedva nasadili na felgu....
potom smo je ručno balansirali i nema šansi da je po cijeloj osi uštimaš.....
 
Alo, alo, alo, nemoj mi na sveti Mitas da se ne može balansirat, njega ni ne treba balansirat, nije za to predviđen :mrgreen:
Nego, šta je sa onim 3 klase boljim roadtecom koji trese vec druga guma :mrgreen:

Oprosti, nece se vise ponoviti :)
A ko ce znati sta je sa Roadtecom. Ili vulkanizer ne zna balansirati, ili mi ne valja motor ili su nesto pokvarili na toj seriji guma.. Ima jos jedan set u rezervi pa cemo vidjeti kada se ovaj potrosi. Onda prelazim na Roadtec 2 :mrgreen:
 
To ti dođe na isto, kad Golf stane svako malo, to je lako rješivo i auto je super, kad Francuz stane jednom u 10 godina onda je to francusko govno koje nitko ne bi trebal ni proizvoditi ni kupiti, tak je i usporedba Contija i Mitasa :mrgreen:,kak ide ona stara: nije govno sve što sja (ili nekak slično :mrgreen::mrgreen:).
 
To ti dođe na isto, kad Golf stane svako malo, to je lako rješivo i auto je super, kad Francuz stane jednom u 10 godina onda je to francusko govno koje nitko ne bi trebal ni proizvoditi ni kupiti, tak je i usporedba Contija i Mitasa :mrgreen:,kak ide ona stara: nije govno sve što sja (ili nekak slično :mrgreen::mrgreen:).
Kako god, bolje pokvaren golf nego ispravan francuz
 
meni isto tf loša guma..... zanemarimo to što je pustila da trusnem.....
kad smo je montriali, bila je toliko tvrda da smo je jedva nasadili na felgu....
potom smo je ručno balansirali i nema šansi da je po cijeloj osi uštimaš.....
Sta nije to guma za traktore ?
 
nikad problema s balansiranjem mitulja, dok su felge ispravne i vulkanizer koji zna posao..
 
Moje iskustvo: Dunlop mutant 5 grama, Mitas TF 35 grama, Angel GT 5 grama, Angel ST 10 grama, prve dvije sam sam balansiral, treću i četvrtu vulkanizer, sve 4 su bile ok bez trešnje na bilo kojoj brzini, držanje podjednako ali je GT bil najgori za prebacivanje u zavoju, vjerojatno nije za svaki motor.