MK BEŠTIJE ZADAR SPRING PARTY 24.03.2007

Added to Calendar: 24-03-07

ne mogu oni prognozirat tocno toliko unaprijed, do vikenda bu se prognoza promijenila
 
BAKS said:
ajde,ajde...
jos i u nedilju stignemo na velebit :mrgreen:
Ajde, možda ponesem i sanjke sa sobom  (y)
:mrgreen:
 
dida said:
Koliko ja znam, na svaki Party su dobro došli svi ljudi dobre volje koji dolaze u miru i žele se družiti i zabaviti. Ja mislim da smo imali dovoljno razmjene mišljenja oko skutera i moto partija pa ne bih volio to opet prolaziti. Većina skuteraša su mladi ljudi i budući vlasnici pravih motora te tu ne bi trebalo praviti nikakvu razliku ni iznimku.


dida imaš pivo  (y)
 
scania007 said:
ej sto je ako je vela bura  ove dana u ri roka bura ka luda  kojim putem dio zd  nem pojma  a svaki dan  vicu zabrana  za bajkere 
pas koske
A nema ti pametnog puta.
Osim u četvrtak do Lošinja pa trajektom (via Premuda, Silba, Olib, Ist) u ZD  :mrgreen:
 
Hrvoje said:
A nema ti pametnog puta.
Osim u četvrtak do Lošinja pa trajektom (via Premuda, Silba, Olib, Ist) u ZD  :mrgreen:
Oli nije bolje trajektom direktno iz Rijeke u Zadar
 
dida said:
Oli nije bolje trajektom direktno iz Rijeke u Zadar
Nema toga direktore.
Iz Rijeke ide petkom u 19,00 i prva luka je Split u subotu u 06,30h.
A ovo što ja rekoh je vrlo romantično.... M/T "Božava" :vidiga: http://www.jadrolinija.hr/default.aspx?dpid=1289
Četvrtkom: M. Lošinj 15:30 - Premuda 17:35 - Silba 18:25 - Olib 19:10 - Zadar 22:05
:mrgreen:
 
vxrzadar said:
Dali su i skuterasi dobro dosli????

NARAVNO! Kao buduci clan Beštija znam od predsjednika da su i skuterasi dobrodosli,između ostalog i ja idem skuterom!
DOlazi oko 20ak skuterasa
 
Poštovani!
Nažalost ništa od mene.... moram na Hrvatska- Makedonija :?
 
Baš mi je žao, ali kiša pada, nije za motor ni pod razno :cry: :evil_laugh:
 
Evo se i vratili !  :mrgreen:

Sve pohvale i najbolje o organizatorima ! (y)
Nazalost nismo vidli striptease , a bas me zanimalo kako to izgleda na 5 C :D
Jedina zamjerka na losem vremenu , al na to niste mogli utjecat  :wink: