MK BEŠTIJE ZADAR SPRING PARTY 24.03.2007

Added to Calendar: 24-03-07

Bilo je ludilo. Svaka čast organizatorima MK Beštije. Ugodno su me iznenadili i nije mi žao što sam došao.
 
dida said:
Evo još malo slika. A di su ostale slike. Fotografa je bilo na svakom kantunu!

samo da ih prijatelj prebaci na stranice od kluba , pa ih postam ...
 
Sve pohvale Bestijama na organizaciji za prvi puta i vise nego dobroooo (y) (y) (y) (y) (y)
E posebna pohvala kuharu fazola  (y) :)

Ja i baks smo uranili pa nas je piva  :drunk: dotukla vec oko pola noci tako nazalost nismo vidili striptease ali po fotkama koje sam dobio od ekipe koja je ostala vidim bilo je ludo do ujutro  (y) :peace: :piva: :prsti: :banana:

evo par fotki s susreta.....
 
pohvale bestijama.odlicni domacini,klopa za 5-nadajmo se dogodine lipsem vrimenu (y) (y) (y)
 
Snimila sam Vas pod policijskom pratnjom kroz Bulevar...jako lijepa slika u Zadru!! Sve pohvale organizatorima...
 
LShawn said:
Snimila sam Vas pod policijskom pratnjom kroz Bulevar...jako lijepa slika u Zadru!! Sve pohvale organizatorima...

aj stavi snimku da vidimo :wink:
 
Pacho said:
aj stavi snimku da vidimo :wink:

Ja se ispričavam kada sam taki kreten, krivo se izrazih, dakle snimila (pogledom) na semaforu, nisma stigla biti prva, tako da sam samo se navirivala naokolo...pokusala slikati ili snimiti, ali pozicija 0, a i vi ste se fino provozali tako da bi ulovila ništa....ali ako Vam išta znaći, jako ste lijepo izgledali, i zvučali....
 
Partiy je Bia ludilo.malo mozda neorganizirano i neke Bestije nisu radile nista,al jegiba...