MK.BILICE 1.ROĐENDAN - MOTO ROŠTILJ 17.11.2007.

Added to Calendar: 17-11-07

BAKS said:
imam neki osjecaj da ce poneka bestija krenut put doli-pa mozes s nama :misli: :misli:





E dobro da se netko javio,nema vas u kafiću pa nikoga da pitam... :misli: :mrgreen:
 
jura kgb said:
  PA UPREGNEŠ NEKOG TOVARA :misli: ONI TI VEĆ ZNAJU PUTA
ZATVORENIH OČIJU :jesus:



Lako ti je to reći,teško itko uspije upregnuti tovara....jer on kad stane taj se zakopa i nema ni vamo ni tamo.... :jesus: :jesus: :mrgreen:
 
cick@ said:
E dobro da se netko javio,nema vas u kafiću pa nikoga da pitam... :misli: :mrgreen:

ja radim do 21.00. pa tek onda krečem za bilice ako ti odgovara :shock: :shock: :shock:
 
tuljan said:
Jedino ko si poludila sisti s njim  :LOL:



A iskreno i ne znam tko je "mala beštija"????? :misli: :misli:  Odavno sam ja poludila,tješi me što vidim da nisam jedina!!!! :B: :B: :cice: :rofl:
 
tuljan said:
Bez polemika molim, a ti Pantera molin te da sacekas kraj onog je... pardon krivine da se ne zabunimo  :LOL:

:misli: Hmm, što je pjesnik htio reći?  :misli:
 
cick@ said:
A iskreno i ne znam tko je "mala beštija"????? :misli: :misli:  Odavno sam ja poludila,tješi me što vidim da nisam jedina!!!! :B: :B: :cice: :rofl:

znaš ti znaš tko je mala beštija :misli:,  . . . samo jedan iz beštija ima dugu kosu :headfones:
:LOL: :LOL: :LOL:
 
cick@ said:
A iskreno i ne znam tko je "mala beštija"????? :misli: :misli:

:mrgreen: ovo ti je mala beštija..  :LOL:

 
pantera said:
:mrgreen: ovo ti je mala beštija..  :LOL:

hahahah to je neka sadomazo bestija, a mala bestija ti i nije tako mala kako ti se cini, ustvari to je relativno ali to ti je onaj stari suvi  :starac:
 
tuljan said:
hahahah to je neka sadomazo bestija, a mala bestija ti i nije tako mala kako ti se cini, ustvari to je relativno ali to ti je onaj stari suvi  :starac:

mislim tuljane da ti je stari suvi u gać :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl:ama
 
mala bestija said:
mislim tuljane da ti je stari suvi u gać :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl:ama

a šta si ti tražio u njegovim gaćama  :misli: kad raspolažeš takvim informacijama   :mrgreen: :vidiga: :sucky: :bebica:
        :ludjak:
                                :hura: :hura:
                          :starac:
 
:mornar:          ja ću brodon ; nekako mi je tako najlakše!


vidimo se drugari! 
 
GROF BILICE said:
VATRA SE POCINJE PALIT OKO 17 SATI A MOZE I PRIJE ZA ONE KOJI DODJU RANIJE :LOL:

Dragi Biličani, Pantera i seka su imale čvrstu nakanu svojim njuškicama i smajlom uveličat Vaše slavlje
(i malo vas bolje upoznati), ali obzirom san u karanteni, ne preostaje nam nego ovim putem čestitati Vam prvi rođ.kluba i podržat Vas u daljnjem zajedništvu i radu, ali i dobrom provodu večeras, u koji nimalo ne sumnjamo, tim više što nas plavci svakim svojim ispadom još više učvrste, pa tako i nakon Zadra, što je opet potvrdilo onu izreku            DA JE SVAKO ZLO ZA NEKO DOBRO!  (y)

:zelje: :zelje: :zelje: :zelje: :zelje: :zelje:   :tortica: :bananapivo: :klopa:  :piva: :recine: :banana:

 
jura kgb said:
a šta si ti tražio u njegovim gaćama  :misli: kad raspolažeš takvim informacijama   :mrgreen: :vidiga: :sucky: :bebica:
        :ludjak:
                                :hura: :hura:
                          :starac:

oćito si prvu riječ mog teksta progutao :klopa:, vjerujem ne slućajno :gace:    :bis:
 
jura kgb said:
a šta si ti tražio u njegovim gaćama  :misli: kad raspolažeš takvim informacijama   :mrgreen: :vidiga: :sucky: :bebica:
        :ludjak:
                                :hura: :hura:
                          :starac:


(y)

btw.dvi bestije imaju dugu kosu :LOL: :LOL: :LOL: :LOL: :LOL: :LOL: :LOL: :LOL: :LOL: :LOL: