MK Brotnjo - Moto Hodočašće 23., 24., 25. travnja 2010.

Added to Calendar: 23-04-10, 24-04-10, 25-04-10

Bandit

Administrator
Moto Hodočašće 
23.,24.,25. travnja 2010.

23. travnja: petak - okupljanje u moto kampu TROMEĐA
24. travnja: subota 
                09:00 sati Križni put – Križevac
                18:00 sati Sveta misa
                19:00 sati Blagoslov motora
25. travnja: nedjelja - jutarnje druženje i povratak ognjištu

MOTO KLUB BROTNJO <[email protected]>
 
stizemo u velikom broj .bili smo prosle godine stizemo i ove pozdrav od  :piva: :piva: :peace:motogasaca
 
Naravno da se vidimo,
kao i prošle godine to mi je jedan jako važan događaj koji se ne propušta, a slike kako je bilo prošle godine onaj koji nije bio i dvoumi se može pogledati na ovom linku (www.motori.hr/forum/index.php/topic,125014.0.html) Za ekipu koju interesira, ovo motohodočašće se održava drugi puta a prošle godine je bilo fantastično, valjda zato što sam ja sudjelovao u svemu HEHEHE ( ŠALIM SE ), ali se ne šalim kada kažem da sam ponosan na taj događaj i naravno da se sada malo i hvalim, i drago mi je da je ekipa iz Međugorja i okolice a današnji MK BROTNJO prepoznala pozitivnu vibru u svemu tome i da nastavljaju. Vidimo se i to nadam se u još večem broju, a što se tiče moje ekipe sprema nas se puno.
Pozdrav i čujemo se  
 
Bio sam prošle godine na 1.Moto Hodočašću koje je za mene bilo nezaboravan doživljaj.  :D Drago mi je da će se ovakvo druženje ponoviti i ove godine. :mrgreen: Zbog toga, svaka pohvala ekipi iz Međugorja i okolice i MK BRATNJO za nastojanje i trud da ovo Moto Hodočašće postane tradicija.Naravno da se vidimo i ove godine. (y)
 
Hoću i ja ići!!!!! :skuter:
 
Ima li neki organizirani polazak iz Zagreba?
Kakva je situacija sa smještajem ( obzirom da ću vjerojatno ići s klincem), možda neki link ili preporuka :misli:
Treba li putovnica, mogu li djeca s domovnicom preći granicu...?
 
kosta said:
Ima li neki organizirani polazak iz Zagreba?
Kakva je situacija sa smještajem ( obzirom da ću vjerojatno ići s klincem), možda neki link ili preporuka :misli:
Treba li putovnica, mogu li djeca s domovnicom preći granicu...?

Odraslima je dovoljna osobna, dok za djecu treba putovnica :)
Što se smještaja tiče i sam bih volio više saznati. (y)
 
što se tiće smještaja u sobama tu nema šanse da se ne nađe slobodno jer ima na tisuće apartmana,cijene ne bih znao,kampiranje će biti u sklopu kampa free,nek i mene netko ispravi ako griješim jer sam malo dalje od Međugorja 40-ak km!
 
Sobe 2 ili 3 krevetne sa tušem i wc-om 10 € po osobi.
Mjesta uvijek ima.
2 Kosta:Dijete mora imati putovnicu ili ako je starije od 16 god.može sa osobnom.
 
Papiri za putovnicu predani, slobodni dani dobiveni... :D
Možemo ići  (y)
 
Evo ekipa,
kontaktirao sam prijatelje iz Međugorja tj. iz MK Brotnjo i oni se ispričavaju za nejavljanje na forumu zbog obaveza koje moraju odraditi u kampu za što bolji doček nas koji dolazimo na II Motohodočašće Međugorje 23,24,i25.04.2010.a i imaju neke stanovite probleme sa računalima pa nemogu pisati na forumu, ali obzirom da smo jako dobri prijatelji zamolili su me da stavim brojeve telefona na net, stoga izvolte za sve informacije kontakti su sljedeći:

NIKICA  0038763402494

MARIO  00387634440482

JOJA    0038763447589


juhuhuhuhuhu motor sam jučer registrirao, stavio nove gume, servis napravljen i jedva čekam da se krene još samo malo i eto nas kod Vas hehehehehehe, do tada držte se
 
za prenoćište u sobama i apartmanima možete nazvati na ove brojeve telefona pa vam mogu oni dati bolji info o cijenama.
00 387 36 650 804
00 387 63 323 664
 
DARIOGF said:
juhuhuhuhuhu motor sam jučer registrirao, stavio nove gume, servis napravljen i jedva čekam da se krene još samo malo i eto nas kod Vas hehehehehehe, do tada držte se

mene to ćeka ovi tjedan pa se vidimo  (y)
 
Jel' se može plačati kunama?
 
stize i grupa iz sarajeva(otesa,stupa,dogloda i kiseljaka) vidimo se (y) (y) (y) :cool: :cool: :piva: :piva: :biker: