MK Brotnjo - Moto Hodočašće 23., 24., 25. travnja 2010.

Added to Calendar: 23-04-10, 24-04-10, 25-04-10

Nažalost nisam mogao dulje ostati,ali siguran sam da mi nećete to zamjeriti.Na svoju sreću ,nisam ni u snu očekivao da ću doživjeti ovakvo životno iskustvo,nisam ga odmah osjetio,već kako sam odmicao od Međugorja,taj osjećaj punoće,zadovoljstva bivao je sve jači i jači.Mislim da će vam sve biti jasno,ako vam priznam da sam cijelo vrijeme vožnje iznova i iznova ponavljao molitvu Zdravo Marijo....

Hvala braći iz Mk Brotnjo,posebno predsjedniku Joji,na divnom dočeku,smještaju,hrani i vremenu posvećenom nama.Hvala predstavnicima franjevačkog reda i najstarijem "bikeru"među fratrima, fra Hadrijanu,na nadahnutim pozdravnim govorima i najboljem "vodiču" kroz križni put,na kojemu sam prvi puta u životu osjetio bar dio muke koju je otrpio naš spasitelj i otkupitelj Isus Krist.Stalno mi u glavi odzvanjaju riječi,da mi se tu nismo našli slučajno,već da nas je gospa pozvala,a mi smo se samo odazvali.Siguran sam samo da sam prvi puta bio u Međugorju,a koliko ću još puta doći,to zna samo Gospa.

Hvala Šini,Dariju,Kumu i svim ostalim dobrim dečkima na ugodno i pametno provedenom vremenu.

I na kraju mojim novim prijateljima ,Kosti,Zubi,Bullitu i nemoj mi zamjeriti isparilo mi je tvoje ime,ali ne brini imat ću prilike ga zapamtiti,te Kostinim klincima,posebno malenome,i naravno boljim polovicama Koste i Zube.Puno znači kad imate s nekim putovati,a put koji sam ja prošao s vama,pamtit ću cijeli život,jer zapravo čini mi se da vas oduvjek poznam,samo smo se na tren izgubili.

Ispričavam se što sam naporan i inače moji postovi su kratki,ali ovo sam napisao u jednom dahu,i nemojte mi zamjeriti.
Neka Vas sve dragi bog čuva i da se ponovo vidimo.

                                    Dražen
 
Hvala svima na odazivu , nadam se da ste svi stigli doma zivi i zdravi, akoBogda vidimo se i slijedece godine u vecem broju..

Nek vas cuva i prati Kraljica Mira na svim vasim putevima,

Bog vas blagoslovioo


Pozz od Nikice (Nidzo)
 
http://www.ljportal.com/index.php?option=com_content&view=article&id=2897:foto-odrano-drugo-hodoae-motorista-kraljici-mira-moto-hodoae--meugorje-2010&catid=6:zanimljivosti&Itemid=11

Slike i kratak opis:
http://www.ubmc.hr/ubmc-forum/index.php?topic=32.msg153#msg153
 
** kosta **

Drago mi je da vam se svidjelo kod nass, imate pozz od moje obitelji, pozdravi svoje i najmladjeg motoristu,

imate slika sa Hodočašća na www.mk-brotnjo.com, ili na mom profilu fb ; NIKICA SOLDO

Pozzz iz Hercegovine
 

Nikica (Nidzo) (y)
 

 
  Ako ima netko, molio bih da stavi (ili ako već postoje, da kaže gdje) zajedničke fotke slikane kod križa na Križevcu

prije silaska i onu iza sv. mise pod oltarom.

  Pozdrav svima koji su bili i još jednom veliko hvala domaćinima  :hello: