MK Brotnjo - Moto Hodočašće 23., 24., 25. travnja 2010.

Added to Calendar: 23-04-10, 24-04-10, 25-04-10

U petak u 10 se starta.
Petrinja-H.Kostajnica-Prijedor-Sanski most-Ključ-Glamoč-Livno-Tomislavgrad-Međugorje.
 
Ja ću isto u petak, ali preko Karlovca, Knina, Imotskog, Međugorje (y)
 
Ja razmišljam o malo dužoj ruti:Samobor-Karlovac-G.Jelenje-Crikvenica-Senj-Zadar-Šibenik-Split-Makarska-Vrgorac-Međugorje.
 
Hej Slavonci, ide li tko u petak, a da mu treba društvo?! :)

Rutu si već dogovorimo :mrgreen:




 
Ja ću krenuti ipak u četvrtak.Vremenska prognoza  mi se čini malo povoljnija,a i jedan dan više u Međugorju mi sigurno neće škoditi.Svima Vam želim sretan put.Vidimo se. :D
 
kome se moze obratiti za prenociste subota na nedelju za 3 do 4 osobe (y) (y)
 
Imaš na prethodnoj stranici brojeve telefona.
Kad dođem dole, budem potražio smejštaj, bar toga bi tam trebalo biti na pretek :misli:
 
Čuo sam se danas sa Nikicom i veli da mu se javimo na ulazu, pa će nas uputiti kuda dalje (y).

 
lupko said:
kome se moze obratiti za prenociste subota na nedelju za 3 do 4 osobe (y) (y)

Lupko, ima soba kolko hočeš, a ako ti se neda tražiti čekaj da mi dođemo pa čemo več nešto iskemijati, potraži me i riješena stvar, a koliko znam biti če i u kampu nekih kreveta, jučer sam pričao sa ekipom koja nas čeka dole, potrudili su se baš jako, jedva čekam da dođem i vidim kako su sve sredili od prošle godine, a prošle godine je bilo super a ove godine če biti još bolje.
 
Street Illegal said:
Kakvo je vrijeme u Hercegovini danas?
HM, MALO SAM GLEDAO PROGNOZU I MISLIM DA JE OBLAČNO BEZ OBORINA, A SUTRA NAS ČEKA MALO PROMIJENJIVO MALO SUNCA PA MALO KIŠE ALI KAŽU POSLIJE PODNE, MA NEMA VEZE, PROŠLE GODINE NAS JE PRALO CIJELIM PUTEM ALI JE ZATO U SUBOTU I NEDJELJU BILO PREKRASNO PA NEMAM NIŠTA PROTIV DA BUDE I OVE GODINE TAKO.
Vijesti sa puta:
Jutros oko 10.00 sati, Udbina sunce, Velebit pod crnim oblacima i dosta hladno tako da tko kreče neka se obuče toplo, javio KUM, a i bolje je da se skidaš putem i da imaš šta skinuti nego da mrzneš.

Možda ima još netko kakvih spoznaja o vremenu? Mada ko šiša vrijeme, ako je kiša, onda vozimo polako ako je sunce onda smo na gasu a i nismo od šečera da ćemo se otopiti, mad meni nebi ništa škodilo topljenje do cca 100 kg.
 
ljudi sretnemo se putem ilim se vidimo na okupu  (y) (y) (y) (y) (y) (y)
 
Već sam popi*dil gledajući u prognozu. :x
 
U ime MK BROTNJO želim vam sretno i ugodno putovanje do nas,hvala svima na odazivu i ukazanom povjerenju.....SRETNO I VIDIMO SE!!! (y) :biker: