MK CRAZYHILL RIDERS - Ludbreg 15.-18.05.2014.

Brckach said:
http://www.evarazdin.hr/koncert-thompsona-odgoden-za-nedjelju-u-prodaji-dodatnih-3-000-ulaznica/

Kao što je vidljivo iz linka koncert Thompsona je odgođen za nedjelju 18.05. zbog najavljenih loših vremenskih uvjeta.
 
Razbolil sam se danas pa mi karte propadaju  :( ako netko hoce dajem povoljo 2 karte (moja i curina), javite se u poruke, za sva tri dana vrijede
 
PETAK OTKAZAN

Zbog najavljenih izrazito loših vremenskih uvjeta CHF u petak 16.05. se otkazuje. PSIHOMODO POP će nastupiti u subotu 17.05. Zahvaljujemo na razumijevanju, više informacija napišem sutra.
 
Ako i subotu ne zasere...nazalost. :(
 
CRAZY HILL FESTIVAL odgođen je zbog najavljenih loših vremenskih uvjeta pa će se održati slijedeći tjedan, u petak i subotu, 23. i 24. svibnja.
Vrijeme nam nije išlo na ruku, ali zato mi izlazimo u susret svim posjetiteljima festivala. Bilo bi šteta da olujno nevrijeme pokvari glazbeni spektakl koji smo za vas pripremili. Kupljene ulaznice će naravno vrijediti i za novi termin, a onima koji su kupili festivalske ulaznice, vratit ćemo novac na njihov zahtjev (oni koji su ulaznice kupili putem Eventima, novac preuzimaju kod njih, dok će ostalima novac vratiti organizatori).
Za sve posjetitelje festivala osigurali smo i jeftinije karte za HŽ. Karte za vlak iz smjera Varaždina, Koprivnice i Čakovca bit će jeftinije 40 posto za posjetitelje festivala. To je, među ostalim, naš poklon ljubiteljima dobre glazbe koji će doći u Ludbreg. Također, na Otoku mladosti bit će i besplatan kamp, a za one koji ipak ne preferiraju kampiranje, osigurali smo popust na smještaj u ludbreškim hotelima.
Petak je rezerviran za mega koncert Marka Perkovića THOMPSONA, a koncert će početi u 21 sat.
Subotnji dio festivala trajat će od ranog poslijepodneva, a na Otoku mladosti bit će i brojni zanimljivi izlagači. Svi posjetitelji moći će se okušati i u vožnji na Harley-Davidsonu, a bit će tu i atraktivni defile, koji će krenuti s Otoka mladosti. U međuvremenu će se zagrijati atmosfera za večernji koncert, na kojem će nastupiti Psihomodo Pop, Vrane, Malehookers, Opća Opasnost... a vrhunac večeri biti će izvlačenje tombole na kojoj je glavna nagrada motor Harley Davidson!!!!!!
Hvala vam na razumijevanju i vidimo se na Otoku mladosti slijedeći tjedan.
P.S. Prognostičari su nam najavili lijepo vrijeme, slijedeći tjedan grijat će nas ljetne temperature. Zato, dođite da se zajedno dobro zabavimo!
 
mrmojo said:
kakva je sad situacija sa naplatom ulaza motoristima koji nisu članovi klubova ?
Sad(danas,sutra,preksutra) možeš besplatno dojahati i na konju na otok :jesus: :LOL: :mrgreen:
 
ak se tebi jaše, samo izvoli :D
mene zanima, pošto se sad sve održava u dva dana, a prvotno je bilo da se naplaćuje ulaz samo na dan kad je thompson kojega ne slušam niti me zanima, dali se naplaćuje ulaz i u subotu ? vjerujem da nisam jedini kojeg ta informacija zanima
 
pa mislim(nadam se) da budu naplačivali samo za thompsona,a za subotu bude free upad za nas s kobilama,konjima(motorima) i ostalim živinama :mrgreen:,ako bude naplate i u subotu onda me ne budu vidli ove lete
 
Nemo02 said:
CRAZY HILL FESTIVAL odgođen je zbog najavljenih loših vremenskih uvjeta pa će se održati slijedeći tjedan, u petak i subotu, 23. i 24. svibnja.
Vrijeme nam nije išlo na ruku, ali zato mi izlazimo u susret svim posjetiteljima festivala. Bilo bi šteta da olujno nevrijeme pokvari glazbeni spektakl koji smo za vas pripremili. Kupljene ulaznice će naravno vrijediti i za novi termin, a onima koji su kupili festivalske ulaznice, vratit ćemo novac na njihov zahtjev (oni koji su ulaznice kupili putem Eventima, novac preuzimaju kod njih, dok će ostalima novac vratiti organizatori).
Za sve posjetitelje festivala osigurali smo i jeftinije karte za HŽ. Karte za vlak iz smjera Varaždina, Koprivnice i Čakovca bit će jeftinije 40 posto za posjetitelje festivala. To je, među ostalim, naš poklon ljubiteljima dobre glazbe koji će doći u Ludbreg. Također, na Otoku mladosti bit će i besplatan kamp, a za one koji ipak ne preferiraju kampiranje, osigurali smo popust na smještaj u ludbreškim hotelima.
Petak je rezerviran za mega koncert Marka Perkovića THOMPSONA, a koncert će početi u 21 sat.
Subotnji dio festivala trajat će od ranog poslijepodneva, a na Otoku mladosti bit će i brojni zanimljivi izlagači. Svi posjetitelji moći će se okušati i u vožnji na Harley-Davidsonu, a bit će tu i atraktivni defile, koji će krenuti s Otoka mladosti. U međuvremenu će se zagrijati atmosfera za večernji koncert, na kojem će nastupiti Psihomodo Pop, Vrane, Malehookers, Opća Opasnost... a vrhunac večeri biti će izvlačenje tombole na kojoj je glavna nagrada motor Harley Davidson!!!!!!
Hvala vam na razumijevanju i vidimo se na Otoku mladosti slijedeći tjedan.
P.S. Prognostičari su nam najavili lijepo vrijeme, slijedeći tjedan grijat će nas ljetne temperature. Zato, dođite da se zajedno dobro zabavimo!

Super kaj izlazite u susret drugima(pješacima), ali nije fora da upadate drugima u termin. Meni sigurno nebi bilo drago da se radi o mojem susretu.
 
Članovi moto klubova u petak ne plaćaju ulaz, a u subotu se upad naplaćuje pješacima i vozilima s malim tablicama.
Nismo imali namjeru nikome uskakati u termin kao što su mnogi nama napravili u ovih 15. god naših susreta niti to radimo iz neke pakosti ili hira, jednostavno organizacija našeg događanja je otišla toliko daleko da je sada prekasno za otkazivanje.
U slučaju još kakvih pitanja slobodno se obratite tajniku moto kluba na 099 418 1286.
 
Moram upasti u igu jer mi se ne sviđaju dvije stvari:

- niko ne upada u termin, ko će hteti doći, doći će, ko ne nek ide nekamo drugamo niko ga ne sili. Bolje da je i tak složeno i odgođeno nego da dojde par bajkera koji bi se danas ionako promrzli do jaja i zamjerilo bi im se za vjeke vjekova

- osobno a i mojim frendovima se ne sviđa kaj se naplačuje ulaz za mopede i skutere, do sad sam imal moped sad imam motocikl tak da sam riješen po tom pitanju, al ne vidim razloga naplate za male tablice, to su gluposti, kaj onda ti mali strojevi ne spadaju pod motorna vozila na 2 kotača? To su gluposti koje je do sad odigrano u 3 meni bliže moto grupe, , u KC na Šoderici, U prelogu na ranč Komarac i Ludbreg....Stvarno bezveze
 
također potpisujem ,nemogu svi odjedamut imati motocikle iznad 50ccm odnekud se mora početi ,tak da je to bezveze da moraju plačati ulaz
 
kober said:
Super kaj izlazite u susret drugima(pješacima), ali nije fora da upadate drugima u termin. Meni sigurno nebi bilo drago da se radi o mojem susretu.

a ti si bil ovdje,pa znaš i kakvo je vrijeme ovih dana bilo ovdje , i kak je izgledal otok
ups  :mrgreen:
 
Ovo je postala prava pošast, i sve mi smrdi na centralizirano skupljanje para na račun moto svijeta....sve iste fore..klubovima se ne naplačuje kao upad a free se naplačuje i shema je ista nekakvi tomsoni harly nagrade i sl.... bilo bi vrijeme da se takve stvari odvoje od rubrike moto susreti jer ako je netko zaboravio šta je moto susret trebao je doć npr na Uspomene ili neki drugi susret kao Freerideri Brod ili  npr Okit i sl. da ne nabrajam sve... a ovoakva događanja i slična neka se odvoje u druge rubrike....fala bogu pa nije teško otvoriti stranicu a ne da se motoristi uvijek moraju ispočetka pitati jel se naplačuje upad motoristima što je nonsens u moto svijetu. Bit će jednostavnije da to bude razdvojeno PA KO VOLI NEK IZVOLI, al ovo nema veze po memi sa motosusretom....
netrebate me ni kudit ni podržavat...ubiti mi se živo hebe za sve to ali kad nešto prelazi granice onog što jest onda mi se počne rigat...
pozdrav motoristima širom ljepe naše  (y)
 
Nemo02 said:
Evo nekih informacija.. dakle od 15.-18.05.2014. održat će se OPEN AIR CRAZYHILL FESTIVAL - CHF
Međunarodni spektakl glazbe i motora u organizaciji MK CRAZYHILL RIDERS.

ČETVRTAK 15.05. - KRONIKA VŽ, MARKO PERKOVIĆ THOMPSON
PETAK 16.05. - program otvara gost iznenađenja, ATOMSKO SKLONIŠTE, PSIHOMODO POP, HYPNOTIC
SUBOTA 17.05. - VRANE, BAND X, VAN GOGH, SCARETALE

U sklopu subotnjeg programa biti će izvlačenje tombole gdje je prva nagrada motocikl HARLEY DAVIDSON SPORTSTER IRON ABS.

Još informacija uskoro....

stvar je bila dobro zamišljena;  nikako nisam poklonik Thompsona i njegovog prostituiranja domoljublja nit slušam takvu glazbu,no s obzirom da smo slobodna zemlja nek izvoli tko voli; za takav koncert je potreban kvalitetan razglas i dobra logistička podrška; Thompson u četvrtak odigra ta svoja isfuravanja, pokupi pare i ode, instalacija i postavljena  infrastruktura ostane za petak i subotu za susret
-onda se dogodi potop i sve se zakomplicira