MK CRAZYHILL RIDERS - Ludbreg 15.-18.05.2014.

Vidimo se i danas, makar je i jučer bilo jako dobro, usprkos i unatoč svemu...  (y)
 
nije mi inače cilj nikoga uvrijediti a nit pljuvati po nikome al defile  :palacdolje: :palacdolje: prvo se vozi 30 na sat ,mrtav žedan dođem do stanke i onda još se piva plača????uglavnom dobra ekipica se okupila ,okanite se toga festivala ,i sam moto susret je dovoljno (y)
 
zwerr said:
nije mi inače cilj nikoga uvrijediti a nit pljuvati po nikome al defile  :palacdolje: :palacdolje: prvo se vozi 30 na sat ,mrtav žedan dođem do stanke i onda još se piva plača????uglavnom dobra ekipica se okupila ,okanite se toga festivala ,i sam moto susret je dovoljno (y)


Malo je bilo presporo,ali sve ostalo je bilo ok,
 
Organizacija je definitivno bila na nivou- bina ogromna i respektabilna, ali sam vidio nekoliko propusta a jedan od njih je ponavljački od prošle godine. Prvi propust, nema dovoljno inventara za sjediti pod pivskim šatorima, na onoliko ljudi definitivno premalo. Drugi i daleko važniji, cijene hrane i pića u odnosu na količine. Ja sam prvo misli da je neka zajebancija kad mi je za 3 dl mineralne naplatila 10 kn i toliko pive, tj. boca mineralne koju sam tražio je bila 35 kn. 0,2 epruveta jegera po cenera? Ono mojne me batje...

Drugo, ćevapi 25 kn, cijena ok ali količina ne, 8 mršavih ćevapa u nekakvom pecivcu, pa jebote - kaj je to? Drugi put ne uzimajte onog muljatora iz KC za hranu nego si zemite poštenog čovjeka koji bu gledal da zaradi ali da se ljudi najedu, a ne da nekoga doslovce opljačka.

I ove godine mi je Psihomodo nekak napravil bolju feštu od Opće...
 
Zato sam ja lepo obavil defile i kad sam videl gužvu kod kluba popil pivu i gija do kolege Tomeka na roštilj, tam u Sigecu di smo skretali lijevo.
Inače tam smo trebali stati al pošto je defile krenul kak je nisu najavili a i kasno se saznalo. Ugl. Nekaj smo pojeli, još malo pogledat do otoka i mado.

Izbor benda nije do mene al neke tam melankonične rock balade mogu svirati u nekom kafiću uz romantični ugođaj, za motorijadu se više šika žešća mužika.
Btw zakaj naši lokalni dečki nisu svirali, Wild Hogsi dobro rokaju.
 
..nema nešto posebno fotki..više Vrane i tak.. kom se da nek gleđi..kom ne ..ijopet dobro  :mrgreen: (y)

https://www.facebook.com/media/set/?set=a.10203735830904646.1073741850.1484470852&type=1&l=9e30eecb01
 
dal tko zna kaj je bilo s onom nagradnom igrom? naGRADE SU bile vrijedne, s tombolom se čekalo do nakon 3 ujutro, a nigdje nisu objavljeni dobitnici... kak se može doći do podataka o izvučenim brojevima i dobitnicima???