MK CRAZYHILL RIDERS - Ludbreg 20.-22.05.2011.

Added to Calendar: 20-05-11, 21-05-11, 22-05-11

Točno je da ti je onak kak si složiš al ove godine ste stvarno sjebali kaj se tiče organizacije :palacdolje: :palacdolje:
 
Nam bilo dobro kao i uvijek u Ludom brigu  (y)
evo malo fotki  :mrgreen:
http://pozezani.hr/forum/index.php?topic=374.0
 
r.cougar said:
Točno je da ti je onak kak si složiš al ove godine ste stvarno sjebali kaj se tiče organizacije :palacdolje: :palacdolje:

Ti bimbi jen nažrti.. kaj pa jo imam z organizacijom?
 
r.cougar said:
:D :D :D
Ne povedam o tebi Bimbi nek o organizatorima :)

Pak znom.. al te moram malo...
Ja fakat nisam čari organizacije ili neorganizacije primjetil...(ne zato kaj sam si spil.. a niti sam si ne spil toliko koliko sam blesav bil) jer msam si napravil da mi je bilo ok...

Jedino od sega kaj sam primjetil to da policija nije zaustavljala.. tj dala puhati.. nitijednom meni a niti drugima.. dok sam prolazil kroz ulaz... a mogu reči da sam se navažal pun kurac puta..
 
vrijeme je poslužilo, lokacija super, moglo se spavati, hrana poslije 1 nije bilo :(
ekipa zakon... bend dobar  (y)
sve u svemu bilo je ok :mrgreen: :mrgreen:
vidimo se  :wink:
 
bagerman said:
Moram još k tome dodati da je organizacija defilea bila katastrofa. Pol defilea vam se zgubilo jer se niko nije zmislil da kolonu formira bar na onom prašnjavom putu prek mosta i počeka da svi pređu most. Jer policiji je teško skužiti da je propusnost mostića jako mala (motor po motor) u odnosu na to kolko ih je bilo za prejti prek na drugu stranu. I onda dojdemo na prvo raskršće i tam obavezan STOP. Nema nikoga da regulira i zaustavi promet i naravno moraš propustiti aute. I naravno do kružnog toka više ni d od defilea. Svaka čast, u sve ove godine vaš defile je prvi di su se ljudi uspeli pogubiti i raspršiti.  :palacdolje: :palacdolje: :palacdolje: :palacdolje: :palacdolje: :palacdolje: :palacdolje: I onda još nema graha. Pa makar je kriza, 200 litri graha ne košta celo bogatstvo. Dečki sve pokude na vaš račun. Mislim da bum drugo leto preskočil Ludbreg i lepi subotnji dan ispunil nekom vožnjicom u dvoje.

nevezano uz ludbreg...jedanput sam išao na defile na jednom susretu..nekužim poantu vožnje kroz neke cestice i brege.....40km/h sat,motor mi na 105 kuha,ventilatori vrte non stop,ja u prvoj..lokalni klinci mi dime s luna visionima se ubacuju i sam čekam da se koji zaleti u mene....u toj gužvi ne vidim baš sreće
 
runner180 said:
nevezano uz ludbreg...jedanput sam išao na defile na jednom susretu..nekužim poantu vožnje kroz neke cestice i brege.....40km/h sat,motor mi na 105 kuha,ventilatori vrte non stop,ja u prvoj..lokalni klinci mi dime s luna visionima se ubacuju i sam čekam da se koji zaleti u mene....u toj gužvi ne vidim baš sreće

nevezano za ludbreg ....  u potpunosti se slazem s tobom i bas zbog toga sam jos krajem '90-tih prestala odlaziti na defile
 
runner180 said:
nevezano uz ludbreg...jedanput sam išao na defile na jednom susretu..nekužim poantu vožnje kroz neke cestice i brege.....40km/h sat,motor mi na 105 kuha,ventilatori vrte non stop,ja u prvoj..lokalni klinci mi dime s luna visionima se ubacuju i sam čekam da se koji zaleti u mene....u toj gužvi ne vidim baš sreće

gle, ako neko odluči ne ići na defile to je njegova stvar i ako mu se to ne dopada, neće biti sudionik istog. i to je OK. svako radi kaj mu se dopada. ali mislim, već ako se organizira defile, bit defilea je da su svi motori na okupu i da prodefiliraju po određenoj ruti, a ne da se voze grupice od nekoliko motora i da jedni druge traže po seoskim cestama. a sam defile spada u nekakv "folklor" svake motorijade, pa već ako postoji, onda bi i trebao biti organiziran kako treba pa ko voli neka izvoli.....
 
Ja sam imao pravi 'defile' ili kak bi rekli moji dragi motoristi 'Obavezno krivo skretanje'  :mrgreen: Na kraju završili gore u restoranu Črn-bel na sireve i gemište! :klopa: Uglavnom,dobro se zabavio na Otoku mladosti!  :drunk:
 
za ovakav program ( bora čorba ) i jelovnik ( grah od 3 bona ) cjene i više nego bezobrazne !!!!! smrdljivi grah 3 bona !! ne sječam se na kojem je to susretu bilo ... piva ni mogla biti 10 kunića ko u  miholjcu a imali su bolji program !! dogodine zaobilazim definitivno !
 
dugi 201 said:
Sorry, ali nismo izdržali dugo. Jebo vas DJ koji je puštao muziku. Samo srpski bendovi. Strašno. Pa kaj vas pere nostalgija? Jebo vas četnik Bora Čorba  :palacdolje: :palacdolje:, i sve njegove pjesme. Kaj niste imali ništa drugo za puštati?????? Katastrofa!!!!!!!!! Pazi stvar: " igra roken rol cela jugoslavija..." pa slobodno se ubijte i utopite u jezeru. Sramota  :palacdolje: :palacdolje: :palacdolje: :palacdolje: :palacdolje: :palacdolje: :palacdolje: :palacdolje: :palacdolje:
Zao nam je ako vas muzicki repertoar nije zadovoljio,mogli ste se javit odgovornoj osobi i stvari bi bile rijesene :) (y),osim toga tesko je svima udovoljiti to je valjda svima jasno,da ste ostali malo duze ,mozda biste ostali iznenadjeni,ovaj put bi ti bilo bolje da si ispao iz tramvaja  :LOL:
 
marimar said:
za ovakav program ( bora čorba ) i jelovnik ( grah od 3 bona ) cjene i više nego bezobrazne !!!!! smrdljivi grah 3 bona !! ne sječam se na kojem je to susretu bilo ... piva ni mogla biti 10 kunića ko u  miholjcu a imali su bolji program !! dogodine zaobilazim definitivno !
Citiram,tesko je svima udovoljit,ali kaj se tice cijena mislim da bolje nije islo,sorry?
 
Hvala svima koji su prisustvovali ,bilo nam je drago vidjet se opet sa starom ekipom,mozda je bilo nekih propusta,dobro je ukazati na neke stvari,da budemo druge godine bolji(a bit cemo)  (y) (y) (y)
Jos jedanput "respect" svima koji su se odazvali !!
 
exorcist said:
Zao nam je ako vas muzicki repertoar nije zadovoljio,mogli ste se javit odgovornoj osobi i stvari bi bile rijesene :) (y),osim toga tesko je svima udovoljiti to je valjda svima jasno,da ste ostali malo duze ,mozda biste ostali iznenadjeni,ovaj put bi ti bilo bolje da si ispao iz tramvaja  :LOL:

Žao vam je? Odgovaraš u ime kluba ili svoje osobno?
bora čorba se javno na televiziji deklarirao kao četnik. Pa kaj vam bar to nije dovoljno da ga prekrižite za sva vremena? Zamisli da srbi na susretima slušaju Thompsona, s razlikom da se on nije deklarirao. Iskreno, mislim da bi gosti tog susreta sve poravnali sa zemljom i pretvorili u trešće.
Naravno da smo razgovarali sa odgovornom osobom. Nakon razgovora puštena je jedna ne srpska pjesma, koju je prekinuo voditelj programa i u nastavku je nastavljeno s poznatim repertoarom. Vjeruj, da smo htjeli slušati srpsku muziku, vjerovatno bi se uputili na susret u srbiju. Eto, svaka škola se plaća, pa i ova naša. Ne brini se za naše posjete u budućnosti, jer ih neće biti.
Ja sam iznio svoj stav vezano uz vaš komercijalni susret na koji je bio upad: petak 20 kn, subota 30 kn. Očito ste radili susret kao opće narodno veselje u nadi da ćete dobro zaraditi a ne kao susret za druženje bikera. Inače, kod ulaza, iznad kojeg ste napisali cijene upada, stoje jedan ili dva člana kluba i dočekaju druge motoriste s rakijom, kao znak dobrodošlice. Očito vam to nije palo na pamet. Pamet... :misli:. Znam da te istina vrijeđa, ali ne mogu ti pomoći.
Da sam samo ja ne zadovoljan, ispričao bih ti se na svom komentaru, ali kako nisam jedini,  ti bi se trebao zapitati zašto je to tako i tko je pogriješio.
Sad ja idem ispasti iz tramvaja a ti budi ono drugo  :B:
 
dugi 201 said:
Žao vam je? Odgovaraš u ime kluba ili svoje osobno?
bora čorba se javno na televiziji deklarirao kao četnik. Pa kaj vam bar to nije dovoljno da ga prekrižite za sva vremena? Zamisli da srbi na susretima slušaju Thompsona, s razlikom da se on nije deklarirao. Iskreno, mislim da bi gosti tog susreta sve poravnali sa zemljom i pretvorili u trešće.
Naravno da smo razgovarali sa odgovornom osobom. Nakon razgovora puštena je jedna ne srpska pjesma, koju je prekinuo voditelj programa i u nastavku je nastavljeno s poznatim repertoarom. Vjeruj, da smo htjeli slušati srpsku muziku, vjerovatno bi se uputili na susret u srbiju. Eto, svaka škola se plaća, pa i ova naša. Ne brini se za naše posjete u budućnosti, jer ih neće biti.
Ja sam iznio svoj stav vezano uz vaš komercijalni susret na koji je bio upad: petak 20 kn, subota 30 kn. Očito ste radili susret kao opće narodno veselje u nadi da ćete dobro zaraditi a ne kao susret za druženje bikera. Inače, kod ulaza, iznad kojeg ste napisali cijene upada, stoje jedan ili dva člana kluba i dočekaju druge motoriste s rakijom, kao znak dobrodošlice. Očito vam to nije palo na pamet. Pamet... :misli:. Znam da te istina vrijeđa, ali ne mogu ti pomoći.
Da sam samo ja ne zadovoljan, ispričao bih ti se na svom komentaru, ali kako nisam jedini,  ti bi se trebao zapitati zašto je to tako i tko je pogriješio.
Sad ja idem ispasti iz tramvaja a ti budi ono drugo  :B:

Pisem u svoje i klubsko ime,ok,majstore - svako ima pravo na svoje misljenje pa tako i ti,no dali je to misljenje mjerilo stvarne situacije......(ipak nismo ekipa od jucer)?
-Dali je pisanje u tom tonu primjereno,isto je upitno,nego dodji ti na jednu hladnu pa da popricamo o tome na miru (y)
Peace  (y)
 
exorcist said:
.... no dali je to misljenje mjerilo stvarne situacije......(ipak nismo ekipa od jucer)?

A stvarna situacija izgledala je tako, kao da netko na razglas pušta Radio Beograd (prvi program). Jedna te ista Playlista vrtila se u nedogled, svakih pola sata ispočetka, ili nakon svakog prekida nastupa - tonske probe, opet ispočetka.  :LOL:

Bori Četniku trebali biste platiti pol miljuna kuna za autorska prava, jer u dva dana bio je "na programu" valjda tridesetak puta. Defile u subotu bio je u stilu "pogodi kuda je prošlo čelo kolone", grah za 18 kuna trebalo je čekati dok se prigrije na rešo, i sve u tome stilu...

Nismo baš ni mi od jučer, a vi ako se već toliko palite na istočne susjede, onda odite u Čačak, pa možda od njih nešto i naučite.
 
ako trebate profesionalne ,vrhunske D.J.-e i voditelja,a i pomoć oko organizacije od razglasa,cuge,plakata,bandova i svega ostalog vezanog za susrete ,s višegodišnjim iskustvom ,javite !!!

Ne dozvolite da vam vaš trud pokvare amateri.