MK CRAZYHILL RIDERS Winter Party - Ludbreg 10.02.2007.

Added to Calendar: 10-02-07

Tinca said:
Velis moze i na koljenima?!?
Kako god al uglavnom za sankom!!!
Ma nemoj o šanku, dosta je bilo ovih dana  :mrgreen:
Probal bum malo šparati jetru do wintera
 
danchy said:
Dečki , pa nebute se sad valjda šparali (kaj se tiće alkohola)
Kad budeš pil ak ne sad?? :LOL:

Sve stignemo, popit ću i s tobom koju pivicu samo nam dođi  :D
 
Alo, može li mi netko od ekipe iz Ludbrega reći da li ima uopće ribe u onom ribnjaku kraj kojeg smo spavali na otoku da znam ponit tunju i udicu.
 
dida said:
Alo, može li mi netko od ekipe iz Ludbrega reći da li ima uopće ribe u onom ribnjaku kraj kojeg smo spavali na otoku da znam ponit tunju i udicu.

:LOL:    Ima !
 
dida said:
Alo, može li mi netko od ekipe iz Ludbrega reći da li ima uopće ribe u onom ribnjaku kraj kojeg smo spavali na otoku da znam ponit tunju i udicu.

ima
ima i ribarnice  :mrgreen:
 
Nema veze, donit ču ja u kesici par živih ribica i pustit tamo da se ljudi ujutro zabavljaju
 
Dolazim i ja samo se ne snalazim  :misli: u Ludbregu pa ako moze malo navigacije iz smjera Cakovca do mjesta zbivanja. Hvala
 
Robert S said:
Dolazim i ja samo se ne snalazim  :misli: u Ludbregu pa ako moze malo navigacije iz smjera Cakovca do mjesta zbivanja. Hvala

Ajde ovako, ak ideš iz vž-a, skreni u Ldb na prvom ulazu tj. prije zaobilaznice i samo vozi po glavnoj cesti (koja ide kroz grad) bez skretanja do kružnog toka, na kružnom toku skrečeš desno i nakon 50m si tam. Ma nemaš kaj fulat. Ili me naz na broj koji je na flayeru dok dođeš do Ludbrega
 
Nemo02 said:
Ajde ovako, ak ideš iz vž-a, skreni u Ldb na prvom ulazu tj. prije zaobilaznice i samo vozi po glavnoj cesti (koja ide kroz grad) bez skretanja do kružnog toka, na kružnom toku skrečeš desno i nakon 50m si tam. Ma nemaš kaj fulat. Ili me naz na broj koji je na flayeru dok dođeš do Ludbrega

Superiska! Ti si u vodecoj strukturi kluba? Ako jesi onda bi se htel s tobom videti da mi das neke podatke o klubu pa da cijeli party popratimo na www.motori.hr