MK CRAZYHILL RIDERS Winter Party - Ludbreg 10.02.2007.

Added to Calendar: 10-02-07

Robert S said:
Superiska! Ti si u vodecoj strukturi kluba? Ako jesi onda bi se htel s tobom videti da mi das neke podatke o klubu pa da cijeli party popratimo na www.motori.hr
Nisam u vodećoj strukturi kako ti kažeš, ali ćemo popričati nemaš brige

Orin said:
Kaj ste dečica nekakva? Svako ko dojde z autom, onima s motorom plaća cugu  :mrgreen:

A ovo mi se najviše sviđa  :mrgreen:
 
dida said:
Alo, može li mi netko od ekipe iz Ludbrega reći da li ima uopće ribe u onom ribnjaku kraj kojeg smo spavali na otoku da znam ponit tunju i udicu.


budem ja uzel u ribarnici pokoji primjerak pa cemo nabacit sa lokalnim ribicima okladu kak lovimo kapitalne primjerke nesta kao u zikinoj dinastiji  :mrgreen:
 
Tinca said:
:LOL: tekuci???,jos kaj osim tekuceg!?!  :LOL:
evo stigli mi...bilo je  super i slikice dobijete sutra  :mrgreen:
 
Još nisam najbolje došao k sebi, moram reći da je bilo super i hvala svima koji su nam došli. Nadam se da je i vama bilo dobro. Evo i nešto slika..
 
http://www.youtube.com/watch?v=xLPCQ698i_k
http://www.youtube.com/watch?v=QXMFO0ItWr8

Evo to bi bilo to
 
Evo sad sam došwl k sebi pa da kažem samo da je bilo super na partyu i da se skupilo na kraju neočekivano puno ljudi.  (y)

Moram još malo sve polovit pa bum i ja stavil neke slikice i napisal zahvale svima kaj su bili tamo!

Poseban pozdrav Robi-u iz mk motori kaj se odazval i nadam se da bu nekakvu dobru priču složil za stranicu.  (y)
 
Bok ekipa ...

Bili smo na fešti ( " ekipa z benge " ), pohvale organizatorima.... Dobra klopa  :klopa:, dobra cuga  :piva:, Mustači po običaju  :gitara:....

Vidimo se kod nas na blagoslovu bajkera  i motora  (y) (y) (y)

 
Sync VŽ said:
Bok ekipa ...

Bili smo na fešti ( " ekipa z benge " ), pohvale organizatorima.... Dobra klopa  :klopa:, dobra cuga  :piva:, Mustači po običaju  :gitara:....

Vidimo se kod nas na blagoslovu bajkera  i motora  (y) (y) (y)

Svakako, to se isto za ništ ne propušta!  (y)
 
Eto čuo i ja da je bilo dobro 8). Pozdrav novoosnovanom klubu i puno sretnih kilometara!