MK "DUGO SELO" - 4. ROĐENDANSKI PARTY I BLAGOSLOV MOTORA 31.03.2012

Added to Calendar: 31-03-12

Harry DS said:
Sredićemo kalorifer za tebe predsjedničkom apartmanu!  :LOL:
Uostalom, uvijek možeš zapalit vatricu!

sviđa mi se vaša uviđavnost ! To dolikuje ozbiljnom kluBU poput vas .Rešpekt
 
je da je posveta motora, ali pitam se da li se može doći i nekim drugim prometalom na dva kotača na motorni pogon, a koji nije baš motor  :misli:  :LOL: :LOL:
 
sisak35 said:
je da je posveta motora, ali pitam se da li se može doći i nekim drugim prometalom na dva kotača na motorni pogon, a koji nije baš motor  :misli:  :LOL: :LOL:

Ma možeš i na rolama, s jednom konjskom snagom!  :konjic:  :macevanje:
 
znam ja da čarobnjaci ne dolaze u malim količinama... (y) (y)
 
vidimo se duštvo!  :mrgreen: dosli bume se malo muzički uzdignuti uz Mustače  :rock: , jer je radna subota, pa na blagoslov nebi stigli!
 
samo dođi niakda nije kasno a nikada s enezna mozda i neku novu pjesmicu sklepaju pa pude premijera ..hehehe :mrgreen:
 
nakon svih priprema i dogovora predstavljamo program koji pripremamo:

-okupljanje bajkera u wilage pub ( neposredno prije crkve sa iste strane crkve ) već od 11 sati
-MISA POČINJE U 13 SATI
-NAKON MISE BLAGOSLOV MOTORA
-cca 14.30 defile kroz grad do caffe bara olimp gdje nas očekuje ručak (grah) za sve sudionike + broj za tombolu
-dolazak u klubhaus očekuje se oko 16 sati
-cuga dobrodošlice, te će vas zabavljati predgrupa The Gamblers! (mlada grupa treba ima dati šansu da se čuju)
-moto igre, hostese, klopa, cuga, te razni sadržaji koji će popuniti vrijeme do početka svirke MUSTAČ BENDA
-uz svirku biti će i go-go plesačica
-razne nagrade ( najudaljeniji posjetitelj, naj stariji, naj deblji...itd)
-vrijedna tombola koja ce ici po principu za 50 kupljenih bonova čitaj 50 kn dobijete jedan broj za tombolu
-striptiz iznenađenja pa red go-go plesačice, pa striptiz, pa MUSTAČ BEND.....
uz program vodit će vas poznati bajker i show man Irinej Mucak  (y)







 
   


            Jooooj...pa neeeee znaaaam......malo mi je predaaalekoooo  :LOL:

      Ah , ma naravno,blesičem  :wink:      .........se vidimo !!!  :hello:




                         
 
jedna_teta said:
   


            Jooooj...pa neeeee znaaaam......malo mi je predaaalekoooo  :LOL:

      Ah , ma naravno,blesičem  :wink:      .........se vidimo !!!  :hello:

ca neces u VARAZDIN  na blagoslov (y) (y) (y)


                       
 
Neke od nagrada:
lokot za disk s alarmom i brojni bluetooth uređaji (Mobiland), jakne, ruksaci i bogati poklon paketi od Tokić auto i moto dijelova, vaučer za detailing motora by Dr. Kuko (inače cca 700kn), poklon paketi od TG Šlat i Hyundai Birta, večera za dvoje u pizzeriji Olymp, potpuni set ulja za motor (TSP Petrlić), CD-ovi Mustač benda, poklon paketi Epimena :evil: , Stridona i Pan-a, med i medice, bonovi za gorivo, ...itd. Dijelimo i posebne nagrade za najstarijeg, za najtežeg ("najjačeg") bajkera, i onog koji je došao iz najudaljenijeg kraja!  :tongue:
Uglavnom, bit će brdo svega, a ako pogledate dobro, možda načas ugledate i štrumfove  :bonk:
 
vidimo se.
 
kakvi poookloniii.... uuuu :shock:  (y)
ipak je neradna subota, pa se bumo dosli i krstiti!  :angel:  Vidim ose!
 
dobra tombola,dobra  (y)                            Dida ,malo ćemo ovima, puno su nam lipi i dragi  :wink:
 


Koordinate club housea za GPS: š-45.842194, d-15,918932