MK "DUGO SELO" - 4. ROĐENDANSKI PARTY I BLAGOSLOV MOTORA 31.03.2012

Added to Calendar: 31-03-12

POZDRAV OD " BEZKINTOSA "

BILI PRVI PUT OSVOJILI PRVO MJESTO U PIVI I ZBOG RADNIH OBAVEZA MORALI PRIJE DOMA  --KRATAK BUDEM --HVALA  PRIJATELJI !! (y)
 
Svaka čast ekipi. Bilo je super. Pozdrav svima od Neandertal bikersa. Vidimo se i druge godine  (y)
 
hm ,odakle počet kad je bez lažne skromosti to bio najbolji party ove godine, (y) organizacija za čistu desetku, (y) pa ljudi tam je svega bilo ,plesačice,teta iz torte njam njam ,pa bajkerske plesačice joj joj dokle to tako, izuzetni grah a o tomboli da ni ne pričam ,napunil sam garažu do vrha  ha ha , odaziv jako velik prepoznali ljudi ljubazne domačine pa nas je i vrijeme poslužilo, uh trebalo je sve izdržat ,ah da grupe odlične pogotovo mlade snage na početku koje su podizale atmosferu ,cure su za pet ,tak to treba delat ,ma sve u svemu fenomenalno ,pozdrav ekipi iz Dugog Sela ,postavili su visoko ljestvicu ,poseban pozdrav Mariji na sretnoj ruci  (y)
 
merlin68 said:
hm ,odakle počet kad je bez lažne skromosti to bio najbolji party ove godine, (y) organizacija za čistu desetku, (y) pa ljudi tam je svega bilo ,plesačice,teta iz torte njam njam ,pa bajkerske plesačice joj joj dokle to tako, izuzetni grah a o tomboli da ni ne pričam ,napunil sam garažu do vrha  ha ha , odaziv jako velik prepoznali ljudi ljubazne domačine pa nas je i vrijeme poslužilo, uh trebalo je sve izdržat ,ah da grupe odlične pogotovo mlade snage na početku koje su podizale atmosferu ,cure su za pet ,tak to treba delat ,ma sve u svemu fenomenalno ,pozdrav ekipi iz Dugog Sela ,postavili su visoko ljestvicu ,poseban pozdrav Mariji na sretnoj ruci  (y)
Znači dobar kupon sam ti dao,a?
:wink:
 
Hvala ekipi iz MK SVETI MARTIN na svemu  (y).
Dobrodošlica organizacija , ma sve OK.iznenađenja ko u bajci. (y)
samo , uvijek ono samo..ona gospodična Marija , mislim nemogu vjerovat samo me tri puta izvukla .To nije fer :misli: :LOL:
A nema veze neljutim se dobro da sam imo velke bisage pa je sva tombola stala unutra . :021: (y)

Zeka peka ....sve izvrsno , vidimo se dogodine (y)
 
Nebre se reči, fino su se dečki skazali. Hrana an nivou, pijača isto, nemam riječi prigovora.
Svaka čast, dugo selo, odlična fešta.