MK "Highlanders" 5. moto susret "Brajdice 2010."

Added to Calendar: 14-05-10, 15-05-10, 16-05-10

*lady_750* said:
ma oces, znas da ja ne pijem na motoru  :wink:

ako nadjem pljosku koja ne curi, sacuvam ti malo  :mrgreen:
znam da...piješ pored motora :LOL: :LOL: :LOL:
 
High 46 said:
i dogovori se sa didom da vodi, da opet ne bude putevima revolucije  8) :LOL:
 

nije DIDA  vodio nego CHUSOV JPS  a reci ti meni da li ce predsjednik izvoditi vratolomije na motoru jer ako toga nece biti ne isplati se onda dolaziti :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D
 
High 46 said:
ma to je spremno još u 11 mjesecu  :wink:
 


ma pustite MEDICU toga ima uvik ali da li spremljen BAKALAR  i zelim docek na izlasku iz SPILJE jer prosle godine sam krepo dok sam izasao gori :misli: :D
 
babaidida said:
 

nije DIDA  vodio nego CHUSOV JPS  a reci ti meni da li ce predsjednik izvoditi vratolomije na motoru jer ako toga nece biti ne isplati se onda dolaziti :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D

pardon! jps nije moj... nego njegov... da smo isli mojim putevima revolucije dosli bi s totalno druge strane i jos bi stali negdje na kavu :LOL: :LOL: :LOL:

babaidida said:
 


ma pustite MEDICU toga ima uvik ali da li spremljen BAKALAR  i zelim docek na izlasku iz SPILJE jer prosle godine sam krepo dok sam izasao gori :misli: :D

kamera je spremna da ovjekovjeci izlazak na svjetlo dana  :LOL:
 
High 46 said:
čekaj mladiću,zar si posumLJao da to neće biti odrađeno kako treba  :misli:

ja ocem da mi se donese balakara  :mrgreen: posto ja u te defileje nejedem  :mrgreen:
 
chus said:
pardon! jps nije moj... nego njegov... da smo isli mojim putevima revolucije dosli bi s totalno druge strane i jos bi stali negdje na kavu :LOL: :LOL: :LOL:

kamera je spremna da ovjekovjeci izlazak na svjetlo dana   :LOL:

:D :D :D :D  nije ni njegov nego vas  e to za kameru mi je drago da stvarno ovkekovjecimo jer niko ne viruje da sam bio doli pa makar 2 skaline do doli i 2 skaline prema gori :D :D (y) (y)
 
High 46 said:
čekaj mladiću,zar si posumLJao da to neće biti odrađeno kako treba  :misli:


ne sumnjam  samo pitam a nisi dao odgovor da li ce biti akrobacija na motoru kao na zimskom partyu (y)