MK "Highlanders" 5. moto susret "Brajdice 2010."

Added to Calendar: 14-05-10, 15-05-10, 16-05-10

a ma neznam dali ću naći to mjesto  :misli: moram namontirati kišne gume :jesus: moram naći i kabanicu :LOL: moram provjeriti dali mi radi GPS itd......... :D
 
mr.president said:
a ma neznam dali ću naći to mjesto  :misli:

ako jave u petak da sam ja nasla, onda ce valjda svako  :LOL: :LOL:
 
i plesite ratnicke plesove za dozivanje sunca  :mrgreen:
 
Vukopas said:
pooozdrav prijatelji !!!! ljepo se proveselite,i proluftajte  (y) (y)

opet nejdes :no:

ali ima i to svojih prednosti... pripremi fen i grijalicu jer kod vas radimo pauzu za kavu  :LOL:
 
chus said:
opet nejdes :no:

ali ima i to svojih prednosti... pripremi fen i grijalicu jer kod vas radimo pauzu za kavu  :LOL:
nejdem  :(

ne primaš sms ?....samo reci odokativno timing....
 
heh.. ja bi došel al mi motor već dve leti neče vužgati.. tak da bum još koju leto počekal  :)

Želim vam ugodnu zabavu i popijte koju za mene.. sve bum ja to nadoknadil...
 
jel potop  :misli:

trebalo bi krenut a sve si mislimo jel jos malo pricekat ili nema sanse da stane  :?
 
koliko ja znam pravi bikere ne boje se malo kiše, to ti dođe isto kao da si negdje na putu pa te strefi neki pljusak, staneš navučeš kišno i kreneš dalje, naravno malo sporije ali uvijek dođeš  :misli:
 
mr.president said:
koliko ja znam pravi bikere ne boje se malo kiše, to ti dođe isto kao da si negdje na putu pa te strefi neki pljusak, staneš navučeš kišno i kreneš dalje, naravno malo sporije ali uvijek dođeš  :misli:

i, jesi se posusio  :misli:


ostatak? jeste se probudili  :mrgreen:
 
chus said:
i, jesi se posusio  :misli:


ostatak? jeste se probudili  :mrgreen:
probudili ....a neki imaju i temperaturu...ufff

sve u svemu nama je bilo super, bez obzira na potop kad se dragi ljudi vide (y)
 
Bilo je odlicno, festa za 5, a domacinima 10+.  (y)
     
        Samo tako napred!!!!!!!!!!  (y) (y)
 
oracle said:
probudili ....a neki imaju i temperaturu...ufff

sve u svemu nama je bilo super, bez obzira na potop kad se dragi ljudi vide (y)

pokisli i osušili se nekoliko puta, malo glava boli al fešta je bila do j...., kad je ekipa ok i fešta je ok.
 
Evo par slikica...

qp1evq.jpg
e0jev.jpg

e9bzg8.jpg
e7jev4.jpg

m95077.jpg
30cuiog.jpg

260c2zb.jpg
29blil3.jpg

jfxhqq.jpg
hst00g.jpg

357os9x.jpg
96ddz7.jpg

2586kb9.jpg
15dv4go.jpg

16jmphd.jpg
zsvdvl.jpg

1534ubm.jpg
  I onda su dosli specijalci i potjerai nas s tribina  :LOL:
 
Eto i mene ......  :shock:

Dakle: svim MC ,MK klubovima,isto kao i svim free vozačima i ostalima VELIKO HVALA na dolasku na naš susret....vrijeme nam nikako nije bilo naklonjeno,ali svi koji su bili prisutni,svojom su pozitivnom energijom i vibrom napravili super atmosferu  (y)

nadam se da Vam je bilo ugodno, pa se vidimo slijedeće godine na istom mjestu u istom terminu  (y)

 
ajm alajv :hura:


stigla kuci sinoc oko 9, kisa prala od rijeke, ali sto je to, samo malo vode kad nemas blatobrana :LOL:
steta sto je subotu padalo, ali bez obzira na to, bilo je odlicno  (y) (y)
atmosfera super cak i u mraku, ekipa super, dobro vino i dobra klopa (jbt, licanka 3 dana na bakalaru i vinu  :LOL: ), najbolji defile u povjesti i uspjela prezivjeti, ali JEDVA, penjanje iz jame sa 140 metara cini mi se  :mrgreen: i cak imala osobnu predsjednicku pratnju  :mrgreen: :mrgreen:
a ono malo blata samo je smetalo mojoj staroj kad sam joj svu opremu istresla na tepih u hodniku  :LOL: :LOL:

jos jednom sve pohvale, highu hvala na drustvu i samo ti jos velim:  prvi!  :LOL: :LOL: :LOL: :LOL: :LOL: :LOL: