MK "Highlanders" 7. moto susret "Brajdice 2012."

Added to Calendar: 01-06-12, 02-06-12, 03-06-12

High 46

Active member
  Cijeli susret je namijenjen Sari , 22-godišnjakinji iz Poreča koja je zbog sepse rapide lani ostala bez oba stopala ,kao i 3 prsta na rukama.
    Cilj nam je da joj "vratimo" uz pomoć estetske kirurgije ta 3 prsta koja joj nažalost fale.

ostale info slobodno na pp

dobro nam došli
 
o da kokic moj  :police:      :police:
 
cini mi se da cu se uspjet dovuc iz svicarske na ovaj dogadjaj....  :drunk: :peace: :skuter:
 
:hura:


Nego... ove godine i moja medica  :LOL:
 
DUBIOZA  :shock: :shock: :shock: :shock:

ubit ću te deda  :jesus: :jesus:

 
High 46 said:
juuuu huuuuuuuu  :jiggie:

dat cu sve od sebe da uspijem izbjeći preglede i bolnicu  (y) pa da ponovimo 2010.  :mrgreen: :mrgreen:
al drugi put ne radi u tako nezgodan datum  :jesus:
 
High 46 said:
hahahaha neću  :jesus:
Cuj... mozda cu imat par automobilista koji bi spavali u krevetu... Bude se moglo zadnji cas smislit neka soba... za 4, al nece znat do cetvrtka netom prije pocetka...  :?
 
chus said:
Cuj... mozda cu imat par automobilista koji bi spavali u krevetu... Bude se moglo zadnji cas smislit neka soba... za 4, al nece znat do cetvrtka netom prije pocetka...  :?

neki od eliksirčića ili  :mrgreen: :mrgreen:
 
chus...čula sam da ćemo i ove godine imati koktele samo za cure.... :LOL: :LOL: :LOL:

vidimo se ..naravno (y)
 
oracle said:
chus...čula sam da ćemo i ove godine imati koktele samo za cure.... :LOL: :LOL: :LOL:

vidimo se ..naravno (y)
uopce nisam sumLJala. ako mi ostane mjesta u gepeku furam i ja par tekucih pitanja za rjesit... ako bude dobar, i plavusa moze dobit gutljaj. :LOL: