MK "Highlanders" 7. moto susret "Brajdice 2012."

Added to Calendar: 01-06-12, 02-06-12, 03-06-12

Porečka Nova vas  (y)

pazi, imas ih 3 tamo  :LOL:
 
Ni druge, triba doj pit večeras. Zovite bogove neba da ne pade daž, nebin volija delati tu veliku kilometražu do doma po daždu.
 
Hvala svima koji su nam zazeljeli dobar provod....!! i da znate da nam se ostvarilo......bilo je PERFEKTNO.....Hvala Highlandersima NA SVEMU !!!!!! Ekipa ste da vas treba svijecom traziti !!!!! Sta drugo reci nego ...Vidimo se nagodinu !!!!Salut !!!
 
HIGH VOLTAGE said:
Hvala svima koji su nam zazeljeli dobar provod....!! i da znate da nam se ostvarilo......bilo je PERFEKTNO.....Hvala Highlandersima NA SVEMU !!!!!! Ekipa ste da vas treba svijecom traziti !!!!! Sta drugo reci nego ...Vidimo se nagodinu !!!!Salut !!!

svaka cast prva liga ste (y) (y) (y) (y) (y) (y)
 
sve pohvale bilo je odlično ali ima dvije stvari koje su mi malo zasmetale muzika bila dosta kratko i panduri u civilu pretresli kao da smo zadnji kriminalci...
ostalo  (y) vidimo se i dogodine :)
 
Prejebeno je bilo ovaj sedmi put!  :D

Ove godine bez kise :!: (nevjerojatno :LOL:), do Karlovca mozda 2 kapi, prije Grobnika maglustina da ne vidis prst pred nosom, sama Rijeka opet 2 kapi kise i dalje suha cesta i tu i tamo koji oblak  :huh:.

Prestanak muzike prije zore mi uopce nije smetao, mi smo imali svoj koncert, pa ovu priliku koristim da pozdravim Sandru i njeznog dragog te .SI ekipu iz gornjeg desno coska, i da onaj kretos koji se jurcao po noci s motorom, ako nije naletio na kamen naletit cu ga ja sljedece godine... :LOL:

Murija je dobila naredbe, jbg, visokorizicni koncert, isto bi ti bilo da su dosli Stonesi  :mrgreen:, mislim da je to bilo prvenstveno zbog pjesaka da ne bi unosili ko zna sto unutra. Trebao si doci malo ranije, dok jos nisu zauzeli pozicije  :mrgreen:, mi smo nesmetano prosli i u petak i u subotu. A Dubioza! Ludjaci na stageu!

Par slika nabacim tokom dana, al nije ih bas previse jer nije bilo vremena za slikavanje  :mrgreen:

 
velika hvala deckima na gostoprimstvu (y) (y) a narocito MILIVOJU I SUZY pozdrav i vidimo se po obicaju ako bog da i dogodine :021: (y) (y)
 
eto me  :shock:

veliko hvala svim MC,MK klubovima, free ridersima ,kao i svima ostalima koji su svojim dolaskom omogućili da nam susret prođe u najboljem redu :naklon:

još uvijek sređujemo dojmove,ali znamo već sada da smo cilj ispunili i da ćemo Sari ispuniti želju,zbog koje je i bio organiziran ovaj event.

HIGH VOLTAGE said:
Hvala svima koji su nam zazeljeli dobar provod....!! i da znate da nam se ostvarilo......bilo je PERFEKTNO.....Hvala Highlandersima NA SVEMU !!!!!! Ekipa ste da vas treba svijecom traziti !!!!! Sta drugo reci nego ...Vidimo se nagodinu !!!!Salut !!!
Zoka prijatelju,HVALA VAM na koncertu i pozitivnoj vibri koju prenosite na publiku. Drago mi je da ste ok stigli kući i mogu samo reći VIDIMO SE :naklon:

Dubioza nije registrirana (barem koliko znam) ovdje,a i njima veliko hvala,a da ste tek doživjeli situaciju kad je Sara došla kod njih u backstage....uhhhhhhhhh.....

naknadne info dolaze kako i piše naknadno


i za kraj HVALA VAM SVIMA :naklon::naklon::naklon:
 
Predobro...kao i uvijek...susret koji se jednostavno ne propušta (y)

Highlandersi... :0648: