MK "Highlanders" 7. moto susret "Brajdice 2012."

Added to Calendar: 01-06-12, 02-06-12, 03-06-12

chus said:
uopce nisam sumLJala. ako mi ostane mjesta u gepeku furam i ja par tekucih pitanja za rjesit... ako bude dobar, i plavusa moze dobit gutljaj. :LOL:
pusti ga...već se žicao na Winteru kod naše barmenice :LOL: :LOL: :LOL:
 
a što sad, ubacim onda i ja litru nečega, kad je bak bio cicija  :mrgreen:
 
High 46 said:
alooooo vas 3  :x

el bi vam ruka otpala da se MOŽDA netko iz organizacije pita šta se može a šta ne  :misli:
evo deda da te pitam: da li smijemo kao i prosle godine dofurat medicu (obecavam da je bolja nego lani  :LOL:) za pocastit domacine (znam da nije ko vasa, al ono... :mrgreen:) i muffine (ako stanu u gepek  :undecided:)  :mrgreen:
 
High 46 said:
alooooo vas 3  :x

el bi vam ruka otpala da se MOŽDA netko iz organizacije pita šta se može a šta ne  :misli:

gospodine predsjednice, da li ja možda smijem ukrasti didu i donesti bocu rakije kojom ću zajebati sve istrijane da se ponapiju i plešu po šanku?  :mrgreen:
ako ne za to, mogu donesti za oprati predsjedničke hlače da se ne sramoti takav po svijetu  :LOL:
 
High 46 said:
more  8) :LOL:

i eto, jel vidis da na kraju radis sto god ti mi kazemo.  :mrgreen: ne kuzim uopce poantu pokusaja da se tu nesto bunis  :jesus:  :0648:
 
*lady_750* said:
ako ne za to, mogu donesti za oprati predsjedničke hlače da se ne sramoti takav po svijetu  :LOL:
to se jedino i može oprat rakijom




uz primjesu upaljača.  :mrgreen:

krasan program.  (y)

 
Evo... Mi smo odradili pripreme...  :mrgreen:
Nadam se da je kod vas sve po planu  :cool:

 
Opet ja.
Samo jos jedno pitanjce: imate pravi bend, oce li s bendom doci i pravi cevapi  :misli: :mrgreen: