MK "JAL" Ivanec, 05.-07.06.2009.

Added to Calendar: 05-06-09, 06-06-09, 07-06-09

Ivchy

Member
MK "Jal" Ivanec organizira 2. moto susret koji će se održati 05.-07.06.2009. godine

Lokacija ista, kod ribičkog doma u Ivancu (vrijeme, nadamo se, malo bolje)

Kontakt: Damir Mavrek (predsjednik): 098/938-6519
 
Sutra i mi imamo Moto Mrazove, pa ako se netko nađe u blizini, slobodno navrati po bombone ili lizu  :liza:  :D
 
Ivchy said:
Sutra i mi imamo Moto Mrazove, pa ako se netko nađe u blizini, slobodno navrati po bombone ili lizu  :liza:  :D

okupljanje u bazi ili...?? u kolko sati?
 
luda_baba said:
okupljanje u bazi ili...?? u kolko sati?

Okupljanje u Bazi u 10h, kreće se na Bednju podijelit klincima poklone, u povratku se staje u Lepoglavi i na kraju se dolazi u Ivanec. Poslije toga opet Baza do kad tko izdrži  :mrgreen:
 
Ima, naravno, ali ovo je tema za motorijadu a slike budu na našoj stranici ako se ikada završe radovi na njoj.  :mrgreen:
 
Članak o nama i malo slikica...

http://www.iportal.hr/clanak_.asp?ID=3989
 
Ivchy said:
MK "Jal" Ivanec organizira 2. moto susret koji će se održati 05.-07.06.2009. godine

Lokacija ista, kod ribičkog doma u Ivancu (vrijeme, nadamo se, malo bolje)

Kontakt: Damir Mavrek (predsjednik): 098/938-6519


Računajte na nas! (y)
 
Evo nakon dugih pregovora konačno mogu objaviti raspored bendova.  :yoman:

Petak:
- Skynard Crowd
- Gustafi

Subota:
- Picksiebner
- Opća opasnost

Pa tko voli nek izvoli!  :D :D
 
bome.. ove godine u subotu imate stvarno genijalan program (y)
 
zwerr said:
nisu bitne grupe bitne su žene (y) :jesus:

Nema straha, znaš da bum tam.  :jesus:

NUCLEO said:
bome.. ove godine u subotu imate stvarno genijalan program (y)

Još kad bi nas poslužilo bolje vrijeme nego prošle godine, mislim da bi moglo biti čisto ok.  8)
 
Bok Jal-ni.Nadam se da cu ove godine da se provozam i do vas na vas susret.Cuo sam da ste dobri domacini,u sta sam se i sam uverio prosle godine u 9-om mesecu kad sam bio sa Žecom kod vas u Bazi.Vidimo se.....
 
zagi1 said:
Bok Jal-ni.Nadam se da cu ove godine da se provozam i do vas na vas susret.Cuo sam da ste dobri domacini,u sta sam se i sam uverio prosle godine u 9-om mesecu kad sam bio sa Žecom kod vas u Bazi.Vidimo se.....

I mi se nadamo, u tom slučaju dobro nam došao  (y)
 
zagi1 said:
Bok Jal-ni.Nadam se da cu ove godine da se provozam i do vas na vas susret.Cuo sam da ste dobri domacini,u sta sam se i sam uverio prosle godine u 9-om mesecu kad sam bio sa Žecom kod vas u Bazi.Vidimo se.....

Ajd dođi, bit će nam drago! (y)
 
I ja mislim dacemo se videti prije.Dolazim na Blagoslov kod Žeca.Moram,obecao sam a i nedostaje mi druzenje sa vama.Pravi ste,samo tako nastavite (y) (y)