MK "JAL" Ivanec, 05.-07.06.2009.

Added to Calendar: 05-06-09, 06-06-09, 07-06-09

Pozdrav svim mojim Jalnima.KUMERNJAK (y) (y) (y)
 
Jebemu već nekoliko godina planiram doći, ali me uvijek nekaj zajebe. :palacdolje:
Nadam se da se ove godine konačno vidimo, još je tu i Opća Opasnost pa je to još motiv više za dolazak.  (y)
 
Damian said:
Jebemu već nekoliko godina planiram doći, ali me uvijek nekaj zajebe. :palacdolje:
Nadam se da se ove godine konačno vidimo, još je tu i Opća Opasnost pa je to još motiv više za dolazak.  (y)
:misli: :misli:
pa ovo im budu tek 2.motosusret
 
Moja draga, frandovi, :piva: i opća opasnost.Pa kak nem došel :misli:
Sam se nadam da nem opet cijelu noč mahovinu uzgajal ispod obleke.Od vlage naravno :wink:.
Vidimo se!
 
marko29 said:
Moja draga, frendovi, :piva: i opća opasnost.Pa kak nem došel :misli:
Sam se nadam da nem opet cijelu noć mahovinu uzgajal ispod obleke.Od vlage naravno :wink:.
Vidimo se!

Ne budeš, naručili smo lijepo vrijeme.  :wink:
 
kruntas said:
Vec je tradicionalno da nam pada kisa neovisno o datumu odrzavanja susreta.  :mrgreen:

Prabacite se u 1. mjesec i nema kiše.Onda bu vam valjda padal snijeg :LOL: :LOL: :LOL:
 
I pokoja rakijica :bananapivo: :bananapivo: :klopa: :klopa:
 
maya4 said:
kak lepi flyer (y)!baš se pitam ko ih je delal :)...
O pa i ti si se prijavila?  :nediraj:
A da nije to možda radil mali nikola  :misli:  :jesus:
 
manch said:
O pa i ti si se prijavila?  :nediraj:
A da nije to možda radil mali nikola  :misli:  :jesus:

ipak plavušama treba malo duže da skuže neke stvari,ne :)?mislim da se ti i nikolica lepo pacate sad na krovu,a ja uživam :jesus:....he he...
 
vejv-xjr said:
Samo da pitam da li imaš još koje mjesto u turbaku da me pokupiš kad peš na susret...





ili me pokupi kolega s imt-om  :hehehe:
Deda ak trebaš prijevoz pa ja te pokupim samo reči nemoj se sramiti!! :jesus:  (y)
 
maya4 said:
ipak plavušama treba malo duže da skuže neke stvari,ne :)?mislim da se ti i nikolica lepo pacate sad na krovu,a ja uživam :jesus:....he he...
Je pacali smo se praf na krovu ali dok bu se završeno e onda se bumo pacali pokraj bačvi!  :drunk: Ve ti je žal kaj nebuš i ti! Priznaj  :poke:  :jesus:
 
v utorak u 17h dojdite si Jalni na barutanu imamo košnju trave i ostale popratne sadržaje u vezi susreta :piva: