mk Malari -Trogir 04.09.'10,

Added to Calendar: 04-09-10

rus

Active member
evo napokon nakon odgođenog moto susreta Malari ipak priređuju susret 04.09.jedino je misto održavanja susreta NOVO, naime u jeku turističke sezone nismo ni pomišljali na staru lokaciju ,ali i ova nova je vijerojatno još i bolja jer nije u Centru grada,a opet si u samom gradu u borovoj šumi i uz samo more,a do centra grad si uudaljen 5 minuta lagane šetnje ,naravno piješke
stavit če mo slike novog mista susreta ,a i detaljnu kartu grada tako da se nebi izgubili u ovom našem malom mistu.
dakle park SOLINE -04.09, 2010.
 
evo par slika ,tek toliko da se vidi kakvo je misto ,a i sama blizina grada i kula Karmelengo pored koje su bili dosadašnji susreti.










(Powered by frubar.net)
 
dolazak na samo misto je preko gradskog parkinga do ''čuvenog''drvenog mosta i onda DESNO uz rivu.




(Powered by frubar.net)

 
Asti miša kako si ovo pojasnija čini mi se da si kupija nove očale a i T.Z.-Trogira bi ti tribala dati zahvalnicu u obliku drvenog mosta za promociju i uzdizanje turizma grada Trogira,Dalmacije i cile Hrvatske u jeku turističe sezone,ovakav opis se ne nudi ni u jačim agencijama  :wink: zna san da nema predaje  (y)
 
a kako ćemo s motorima preko mosta  :misli:
 
eee a kad je defile? oćel bit fašola? a ko piva? 


:LOL: :LOL: :LOL:


(y)
 
limit said:
Ajmeeee plavušo
4fvgdaq_th.gif
 Pa još ti je i nacrta  :no:  

Jel sad slijedi ono pitanje o defileu   :mrgreen:

ja jopet ne kuzim.. znači ne skreće se tamo di se inače skreće nego se produži dalje pa se tamo skrene  :shock: :( :misli:  jel?


p.s. a zašto na karti piše TU SAM ? ko je tu  :skriven:  :shock: :shock:
 
limit said:
Zabolila me glava od tebe, bolje se snalaze u Trogiru turisti iz Nikaragve nego ti  :jesus: 
A ono je izvorna karta jednog dalmatinskog galeba, mislim da piše tucam  :mrgreen:

oooo onda bum poviril i tamo... ma ja se i u jokeru pogubim, a ponekad se probudim i neznam u kojem sam gradu  :mrgreen:
 
Jelky said:
oooo onda bum poviril i tamo... ma ja se i u jokeru pogubim, a ponekad se probudim i neznam u kojem sam gradu  :mrgreen:
Nemoj zaspati u liftu kad se vrata zaglave zakasnićeš i na defile i na fažol  :mrgreen:
 
papillon said:
Nemoj zaspati u liftu kad se vrata zaglave zakasnićeš i na defile i na fažol  :mrgreen:


idem na bolovanje , nema mi druge  :LOL:
 
Jelky said:
ja jopet ne kuzim.. znači ne skreće se tamo di se inače skreće nego se produži dalje pa se tamo skrene :shock: :( :misli:  jel?

aaaaaa.eeeeeeee,a vidi ovi znak ,govori, desno  :jesus: :jesus:
i kod nas na defileu nima fažola ,vengo su gradele,a šta če bit na gradelan  :misli: :misli:a judi smo,dogovorit če mo se
 
rus said:
aaaaaa.eeeeeeee,a vidi ovi znak ,govori, desno  :jesus: :jesus:
i kod nas na defileu nima fažola ,vengo su gradele,a šta če bit na gradelan  :misli: :misli:a judi smo,dogovorit če mo se
Samo u prvih po ure ne puštajte Charlieja do gradela, da mogu i ostali štagod pojist.
 
rus said:
aaaaaa.eeeeeeee,a vidi ovi znak ,govori, desno  :jesus: :jesus:
i kod nas na defileu nima fažola ,vengo su gradele,a šta če bit na gradelan  :misli: :misli:a judi smo,dogovorit če mo se

a dok ja svatim...  :LOL: :LOL: :LOL: iz smjera st poslin glavnog ulaza u trogir produžim ravno pa livo na taj parking da dojem s te strane mostića pa desno... ma snaču se ja... ajd nije tg daleko ;)

aaa volim ja i gradele...

a u koju uru je defile?  :skriven: 
a jel ima sta u petak il je smao subota ?
 
rus said:
evo napokon nakon odgođenog moto susreta Malari ipak priređuju susret 04.09.jedino je misto održavanja susreta NOVO, naime u jeku turističke sezone nismo ni pomišljali na staru lokaciju ,ali i ova nova je vijerojatno još i bolja jer nije u Centru grada,a opet si u samom gradu u borovoj šumi i uz samo more,a do centra grad si uudaljen 5 minuta lagane šetnje ,naravno piješke
stavit če mo slike novog mista susreta ,a i detaljnu kartu grada tako da se nebi izgubili u ovom našem malom mistu.
dakle park SOLINE -04.09, 2010.


na ovog i vedro (napokon) stiže :mrgreen:
 
Jelky said:
a dok ja svatim...  :LOL: :LOL: :LOL: iz smjera st poslin glavnog ulaza u trogir produžim ravno pa livo na taj parking da dojem s te strane mostića pa desno... ma snaču se ja... ajd nije tg daleko ;)

aaa volim ja i gradele...

a u koju uru je defile?  :skriven:   
a jel ima sta u petak il je smao subota ?

ma iz pravca Splita dolipiš do "stare bivše"benzinske stanice tu ti je veliki parking prođeš onu famoznu kučicu ono znas di uzmes oni mali buletin i skreneš desno uz more ma nemoreš falit  :jesus: :mrgreen:
 
lusy said:
ma iz pravca Splita dolipiš do "stare bivše"benzinske stanice tu ti je veliki parking prođeš onu famoznu kučicu ono znas di uzmes oni mali buletin i skreneš desno uz more ma nemoreš falit  :jesus: :mrgreen:

PA TO sam i rekla, ne  :mrgreen:

a jes i ti plava  :mrgreen: