mk Malari -Trogir 04.09.'10,

Added to Calendar: 04-09-10

aria said:
je boli me kolino :shock:

java odnija i kolino ma kakoš plesat  :misli: :shock:


































:mrgreen:
 
550 said:
ma si mi i ti sumnjiv :misli: :misli:
.........na tebe sam i puka "ukazanje" ali priko Ive jer si mi Vrlo Sumnjiv u ove suhoparne litnje dane  :wink:
 
papillon said:
.........na tebe sam i puka "ukazanje" ali priko Ive jer si mi Vrlo Sumnjiv u ove suhoparne litnje dane  :wink:


on je uvik sumnjiv :jesus:
 
(y) Bičemo u prolazu i mogli bi navratit. Baš nam bi prijalo, da se malo odmorimo i opustimo od fjake. Jel bude mesta, da se postavi šatore ili ima negde u blizini koji nepreskupi kutak.
Tribam mesta za dva šatorčiča.
 
matjazg said:
(y) Bičemo u prolazu i mogli bi navratit. Baš nam bi prijalo, da se malo odmorimo i opustimo od fjake. Jel bude mesta, da se postavi šatore ili ima negde u blizini koji nepreskupi kutak.
Tribam mesta za dva šatorčiča.

Ma moš na Soline i kuću sagradit  :mrgreen:
 
matjazg said:
(y) Bičemo u prolazu i mogli bi navratit. Baš nam bi prijalo, da se malo odmorimo i opustimo od fjake. Jel bude mesta, da se postavi šatore ili ima negde u blizini koji nepreskupi kutak.
Tribam mesta za dva šatorčiča.
mista za šatore ima,a i za neskupi kutak nije problem samo dođite  (y) (y)
 
550 said:
mista za šatore ima,a i za neskupi kutak nije problem samo dođite  (y) (y)
Kaj nudiš ?
            Htel bi gajbu za dve osobe sa strogom privatnošću,prosim nekakvu cjenu,okvirno,može i na p.p. unaprijed hvala.





                                                    :kada: :zaljubljeni: :kiss2: :sucky: :headfones: :spank: :piva: :paper:
 
papillon said:
Kaj nudiš ?
            Htel bi gajbu za dve osobe sa strogom privatnošću,prosim nekakvu cjenu,okvirno,može i na p.p. unaprijed hvala.





                                                     :kada: :zaljubljeni: :kiss2: :sucky: :headfones: :spank: :piva: :paper:
a zavisi ko je s tobon :misli: :misli:
 
ohooohhhooooo,e bas mi je drago,je sam tamo gonja kozu kad sam bija mali,motorin kozu a priko puta sam onu pravu :mrgreen:
 
zele_tg said:
ohooohhhooooo,e bas mi je drago,je sam tamo gonja kozu kad sam bija mali,motorin kozu a priko puta sam onu pravu :mrgreen:

ovi put uzmi u Đošija mazgu pa goni  :LOL: :LOL:
 
zele_tg said:
ohooohhhooooo,e bas mi je drago,je sam tamo gonja kozu kad sam bija mali,motorin kozu a priko puta sam onu pravu :mrgreen:
a šta je,di si ,ma bit češ sve mlekinje izvadija iz mora ,čujen da se ne mičeš iz Vinišč cilo lito,aaaaaaa (y)