MK OSIJEK - 25. - 27. lipnja 2010.

Added to Calendar: 25-06-10, 26-06-10, 27-06-10

(y) :naklon:
 
Malo dodatnih podataka o programu:

Moto igre: nošenje bačvi piva, potezanje užeta, natezanje gume, mjerenje buke

Defile ulicama grada je u subotu u 16h.
 
Za goste koji dolaze na susrete, a žele smještaj u sobama dogovoren je smještaj u Bilju.

Kontakt osoba je Ankica, mob 091/201-7879. Cijena noćenja s doručkom je 100 kn, a bez doručka 70 kn.
 
Munja said:
jel smijem i ja doć :misli:

Čuj, ako trebaš nešto pitat suprugu pošalji joj SMS, a ne ovdje preko foruma :mrgreen: :jesus:
 
Munja said:
jel smijem i ja doć :misli:

kako ti je to pitanje
uvreda je ak nedodjes :jesus:
 
ZEKAN_OS said:
Samo ti dojahaj (y) Ako to pivo ne odgovara, može se rješit i "ispod šanka" :) Na ulazu je samo ruka i rakija dobrodošlice, nema pipkanja :mrgreen: :wink:
To je odgovor a Chagu samo zanima koja piva,ja sam bio sretan dok su sindikalna odmarališta imala Osječku (daavno)
              :mrgreen: ekipa još jedanput lipo vrime,ludu zabavu i samo Naprid  (y) (y)
 
papillon said:
To je odgovor a Chagu samo zanima koja piva,ja sam bio sretan dok su sindikalna odmarališta imala Osječku (daavno)
              :mrgreen: ekipa još jedanput lipo vrime,ludu zabavu i samo Naprid  (y) (y)
Također i vama ljepo vrijeme i puuuunooo motora,dobrih ljudi i dobre zabave  (y)
 
karoll said:
Prognoza vremena,Biometeorološka prognoza :D

Bio meteorološka prognoza je  :D :D :D , a prognoza vremena je  :piva: :piva: :rock:  :jesus:
 
ZEKAN_OS said:
Bio meteorološka prognoza je  :D :D :D , a prognoza vremena je  :piva: :piva: :rock:   :jesus:
Jos i ako je Copica proradila... (y)
 
sonny said:
         ......ak će Java dovest onu svoju nepokušavajteovokodkuće strvinu da tjera komarce, stižemo....... :mrgreen:
:mrgreen: Potrudit ćemo se da ga nagovorimo  :box: :mrgreen:


 
Gato said:
Bravo za simbolicne cijene, (kad se vec morala uvest naplata)! (y)
A evo imamo i besple bazen odmah u kampu :mrgreen:
 
DADO+ said:
... pozdrav legicama i legama,  (y)

                      DOLAZIM  :D
(y)