MK OSIJEK - 25. - 27. lipnja 2010.

Added to Calendar: 25-06-10, 26-06-10, 27-06-10

goran - gogi said:
MK BELI MANASTIR stiže, samo neznamo u kojem broju! (y)
Paran-neparan, svejedno  :wink: Dobro došli (y)
 
Eto i mali plakatić  :wink:
 
ZEKAN_OS said:
Eto i mali plakatić  :wink:
Nadam se da primate i nas dalmoške free raidere! Oćemo ponit mudantine,imali se di kupat? :mrgreen:
 
STIPA said:
Nadam se da primate i nas dalmoške free raidere! Oćemo ponit mudantine,imali se di kupat? :mrgreen:

Primamo mi sve ljude dobr volje i željne dobre zabave (y) :wink:
Naravno da se ima di kupat. U blizini je Drava,a i bazeni su ni 100m. A u kampu ima jedna rupa sa vodom, pa možete i picigina bacit da poučite malo nas Slavonce :mrgreen:
A ako vam i to nije dosta, ima poplavljenih područja, pa birajte :mrgreen: :wink:
 
ZEKAN_OS said:
Primamo mi sve ljude dobr volje i željne dobre zabave (y) :wink:
Naravno da se ima di kupat. U blizini je Drava,a i bazeni su ni 100m. A u kampu ima jedna rupa sa vodom, pa možete i picigina bacit da poučite malo nas Slavonce :mrgreen:
A ako vam i to nije dosta, ima poplavljenih područja, pa birajte :mrgreen: :wink:
može picigin,ali poniću ronilaćku opremu pa ćemo malo i ronit,uvatit štogod za rućak! :koka:
 
djekomax said:
Kakvo je stanje u kampu,ima li poplave,oće li nas zaobići........
Djeko, od poplave poplavljena samo ona "rupa" na Zekanovoj slici, koja i inace sluzi za zajebanciju u kampu, nist se neboj! (y)
 
djekomax said:
Kakvo je stanje u kampu,ima li poplave,oće li nas zaobići........
Mislim da te neće zaobić "poplava" osiječkog piva :mrgreen:
 
evo bili u inspekciji i zadovoljni sa situacijom  (y)
dečki rade punom parom isušuju teren od vode za sutra bude sve suho šator bina sve postavljeno
sutra  se vidimo






(Powered by frubar.net)

 
Ljudi ekipa iz Širokog je otisla jutros...Ocekujte ih nekada u popodnevnim satima!Nazalost ja ostao u krevetu....leđa mi nedaju da migam. Uzivajte i popijte i za mene koju... :( :( (y)
 
zizosb said:
Ljudi ekipa iz Širokog je otisla jutros...Ocekujte ih nekada u popodnevnim satima!Nazalost ja ostao u krevetu....leđa mi nedaju da migam. Uzivajte i popijte i za mene koju... :( :( (y)

ev brate ja se javljam da popijem i za tebe  mene ufatilo u nozi al to me nebu spriječilo da popijem Osiječko i za tebe napaćenog (y) (y)
 
djuke098 said:
ev brate ja se javljam da popijem i za tebe  mene ufatilo u nozi al to me nebu spriječilo da popijem Osiječko i za tebe napaćenog (y) (y)
Živio ti meni i nazdravićemo skoro.... :bananapivo: :bananapivo: :bananapivo: :bananapivo:
 
zizosb said:
Ljudi ekipa iz Širokog je otisla jutros...Ocekujte ih nekada u popodnevnim satima!Nazalost ja ostao u krevetu....leđa mi nedaju da migam. Uzivajte i popijte i za mene koju... :( :( (y)

Ekipa iz Širokog je stigla u popodnevnim satima! smješteni su na sigurno! (y)
 
Hvala svima koji su nas posjetili u petak Zabilježeno cca 270 i nešto motora ( koje smo uspjeli "označit" naljepnicom  :mrgreen: ) Nadam se da će i danas biti bar toliko :wink: